Изневериха ми

  • 5 020
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • BG
  • Мнения: 2 173
Може пък да е бил на лекар и да са му казали, че му остават 2 месеца. В такава ситуация е невъзможно да се предвиди как би реагирал човек. Просто ситуация.

# 31
  • Мнения: 7 946
Laughing Може да е замерил авторката с гайгеров брояч докато спи, и да е открил, че е силно радиоактивна.

# 32
  • Мнения: 1 206
Може астроложката да му е казала, че другия петък/седмица/месец ще срещне голямата си любов и да е решил да стане "авейлъбъл" предварително Wink

# 33
  • Мнения: 1 463
Много позната ситуация, без епизода с изневярата.
Даже мисля, че изобщо не ти е изневерил, а си е търсил повод да те разкара. И това му е хрумнало като най-сигурният вариант, че ще се махнеш.
Ооо, на мен също ми се сваляха звезди от небосклона, планове за жилище и бебета, докато "жадуваният" момент почука на вратата.
Разболя се, изпадна в депресия, стана ужасно зает, груб, отблъсквсщ, само за да  не поеме муньо отговорността, която "уж" искаше.
Не го мисли. И от опит, никакви думи, обещания не гледай от тук нататък , а действия.
Успех

# 34
  • Мнения: 8 937
Съвети няма да давам, защото не видях Авторката да иска такива.
Защо хората изпадат в такива състояния? Не всички хора постъпват така, но се случва. Защото е по-лесно, защото на въпросния не му стиска да каже в прав текст какъв е проблемът или наистина си е такъв, ляга си с която му падне и после просто съобщава на уж официалната. Доколкото разбирам и преди сте имали проблеми. Хората не се променят за 2-3 месеца. Думи и обещания са достатъчни, когато една жена е влюбена, но май рядко водят до нещо положително на практика. За съжаление, Вие сте попаднала на такъв тип мъж, който дори не постъпва мъжки да Ви каже всичко в очите. От друга страна, по-добре е, че го разбирате сега, а не след 5 години.

# 35
  • Мнения: 1 463
Такъв тип мъже никога няма да дадат искрено обяснение.
Поведение по учебник на страхливец.

# 36
  • Мнения: 866
Вие сте попаднала на такъв тип мъж, който дори не постъпва мъжки да Ви каже всичко в очите.
За това в такива случаи обичам да използвам думата "момче", вместо мъж и като вид ирония. Външно някой може да изглежда мъж та дрънка, но отвътре да си е едно тесногръдо момченце !

Титлата мъж се получава като заслуга от неговото отношение спрямо една жена, там се вижда кой е мъж, кой боклук. Много пъти съм казвал, че няма по неприятна гледка от наранена и тъжна жена, все едно гледаш едно увехнало цвете. Авторката е извадила голям късмет, че сравнително бързо е приключила с този, дано има късмет със следващият. Лошото е, че след теб и много други жени ще пострадат от него, гаранция !

Истината е , че има не малко мъже, който съвсем съзнателно биха излъгали една жена, че имат сериозни намерения и тя да се влюби само, за да могат да я вкарат в леглото си и след време като им омръзне да я "захвърлят" като стара парцалена кукла и да и разбият сърцето и това без да им мигне окото, без никакви угризения. Лично знам такива случаи с една позната, но то кой ли не знае такива. Сигурно повечето жени имат по някоя такава приятелка, която е била използвана !

# 37
  • BG
  • Мнения: 2 173
Ама, то винаги е имало, има и ще има такива ХОРА. Не само мъже. Има и такива жени. Такаква е човешката природа. Не че се опитвам да го оправдавам, но и не мога да го съдя. Още повече, въобще никой тук няма и бегла представа за реалните подбуди този човек да постъпи така. Никой не го познава, няма подробно описани отношения, няма общо взето нищо освен една случка и малко бекграунд. А възможностите са безкрайни и това, което написах по горе, не беше за да се подиграват някои, а за да ви намекна, че има милиони възможни причини някой да постъпи някак си.
Най лесно е да се осъди някой - нали не го познаваме, пък и нас никой не ни познава - всичко е анонимно. Когато една връзка не се получава, не се получава и общо взето няма никакво значение как ще бъде прекъсната. Колкото по бързо, толкова по добре. А и винаги ще има "балъци" и "тарикати". Винаги някои ще се възползват от други, особено когато става дума за секс. Пък, отваряйте си очите и още повече други разни сетива, защото в повечето случаи, от така наречените "тарикати" не се изисква много, "балъците" сами се навират в шамарите.

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 08:31 от Tony34Al

# 38
  • София
  • Мнения: 6 182
Ми така де. Спрял е да я обича, спряла е да го привлича и приключва връзката по най-бързия начин. Е малко дърварски, вярно, ама явно толкова си може и толкова му е въобръжението. Но тъкмо да можем да успокояваме авторката, че не си е заслужавал. Ако беше отишъл с цветя и погребално настроение да ѝ каже: "Скъпа, съжалявам вече не те обичам достатъчно, ти заслужаваш някой много по-добър", какво? Нямаше да ѝ стане по-добре. Или пък ако беше разтягал раздялата до безкрайност с молба да си останат приятели, като в една съседна тема. Или пък ако наистина е бил с друга, трябваше ли да ги редува двете преди да скъса с авторката? Тя си е тръгнала достойно. Сега ѝ е гадно, но ще мине. Подобни случки остават някъде в съзнанието цял живот и като си спомним за тях ни е гадно, затова колкото може по-малко да мисли за това. Защото анализите само ще я мъчат, няма да и помогнат.

# 39
  • Мнения: 174
Няма смисъл. Ще тъпчите едно и също нещо. При всяко сдърпване ще си припомняш тази картинка. Ако си по устата ще му го натякваш и ще въртите на едно и също място. Винаги трябва да знаеш кога да си тръгнеш.

# 40
  • Мнения: 7 006
ainmo Как по-точно можеш да предвидиш кой как ще скъса с теб или какво ти крои зад гърба? Не мисля, че е възможно, но все пак благодаря ти за мнението.
А,не е възможно?Сериозно ли?
Партньорите/гаджета и т.н./сами ли си ги избирате,или някой друг го прави вместо вас?
Щото ако сами правите избора,тогава е логично да знаеш,че избереш ли лайно,то мирише гадно и цапа.
Ама като избирате с нахлузени розови очила,тогава лайното ви се струва трендафил и превенцията стои в графа "невъзможно"...Трагедия.

Общи условия

Активация на акаунт