Изневериха ми

  • 5 013
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте, случи ми се нещо много странно, което още не мога да си обясня. Признаха ми по чат, че са ми изневерили, не било планирано, просто се е случило не си обяснява причината(нямало такава) най-вероятно е било първична реакция. Аз нямах друг избор освен да кажа, че прекратявам отношенията при така създалата се ситуация, при което ми написа, че си е знаел, че такава ще ми бъде реакцията, нормално е. Каза ми, че явно това, че дълго време не е бил във връзка дава отражение и не може да се съобразява с друг човек. Уговорихме се аз да си прибера багажа от неговия апартамент, но той ми го събра и донесе, не обели дума, аз разбира се също. Това е странно, защото ми каза преди няколко дни, че започнал да има чувства към мен, уж обмисляхме да има съжителство, за деца сме говорили, даже ремонт започна да си прави вкъщи. Виждали сме се няколко месеца, от около месец сега и това лято няколко месеца бяхме заедно. Като лятото се скарахме за някаква глупост, пак ми е казвал, че са му слаби ангелите, явно не може да има сериозна връзка. После ме потърси декември месец коренно различен човек, осъзнал грешките си и разбрал, че аз съм неговия човек.   Казвал ми е, че никога не е правил такъв хубав секс, аз съм била най-добра, имаше много страст между нас и тъкмо потръгнаха нещата. Също странно беше, че преди няколко дни ми подметна, че бил разбрал за мен нещо, че съм била спала с друг и съм му изневерявала, казали му го двама човека, а това не е вярно. Много е кофти да градиш нещо и за секунди да се сгромоляса. Защо хората имат амбивалентни състояния? Please без хейт и обиди, че и без това се чувствам тъжно, благодаря.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Ами щом вярва на другите, а не на теб, плюй в пазвата, че си се отървала и си гледай живота.

# 2
  • Мнения: X
Ми, свестяваш се, и го оставяш да си плува нататък, господинът със слабите ангели. И липсващото доверие.

# 3
  • Мнения: 12 628
Според мен, точно защото са потръгнали нещата, и той започва да се плаши и измисля истории, че ти си изневерила и той е изневерил. Може и наистина да е изневерил, но самите му реакции са театрални, точно това очаквал - предизвиква те да скъсаш с него.
Този мъж явно не е готов за сериозни отношения, а може и никога да не стане готов.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 838
Изобщо не е бил готов за връзка (то вие, не че сте имали).
 От какъв зор ти го е признал изобщо? Нямало ли е как да не разбереш? Че и със съобщение си признал!
Не стига, че егоист, ами и страхливец.

При такива признаванки - тип пети клас; бързо събран багаж, трябва да ти е ясно, че си е търсил причина (и успешно намерил - нали сам ти е казал, че "очаквал" такава реакция).

Всъщност и да не беше реагирала така, подозирам че багажът ти вече е бил събран. И човекът щеше да те предизвиква, докато не го "оставиш".

За такива дрисльовци е много важно да оставят у жената впечатление, че тя е направила първата стъпка към раздялата.
А, да, и ти си му била изневерявала ... Класика!

# 5
  • Мнения: 909
Според мен си е търсил причина да скъсате и да ти събере багажа. Честито боклука сам се е измел!
Ако е мъж,който държи на теб и иска да живеете заедно, първо няма да ти каже, че ти е изневерил и на калъп да го хванеш. Второ и да ти го е казал, би изразил съжаление, би се извинявал и молил да му простиш. А той направо чакал да кажеш, че се изнасяш и хоп воалааа веднага бърза да събира багажа....
За такива само се черпи, че си се оттървал от тях бързо и лесно.

# 6
  • Мнения: 25 676
Той вместо да иска прошка, и събрал багажа... Rolling Eyes
Авторке, банкет вдигай че си се отървала, и другия път подбирай си малко обектите за сериозна връзка.

# 7
  • Мнения: 19 675
Вие сте от няколко месеца заедно. Та това дори не е връзка, а "опипване" на територия, хора, отношения.
И, да, този не е готов да се обвърже, той си някаква мъжка драма куин, чук и бег уж "ама, аз не знам как стана".
Демек – споко, не сте изпуснала нищо. Давайте натам.  Не ви трябва такъв "страхотник".

# 8
  • София
  • Мнения: 6 146
Да, вероятно си е търсил повод. И това с намека, че ти си изневерявала е било опит да те предизвика. Ама ако след няколко месеца пак те потърси си имай едно наум.

# 9
  • Мнения: X
Поведението му хич не е мъжко, или пък дори човешко (липсата на разкаяние, пък било то и престорено).

Наистина неприятна ситуация, сигурно сега ти е много гадно и тъжно Sad Но като попреминат месеците, ще ти избледнее, и даже може и много да се зарадваш, че нямаш общо вече с този човек, на когото не може да се разчита. А представяш ли си да се беше обвързала сериозно, и дете да му родиш? Ужас.

Сега ти е кофти, после ще ти е по-добре.

# 10
  • Мнения: 1 656
Странно, не странно, ако е страхливец, няма оправия.
Има хора, които наистина не могат и нямат желание за такива отговорности към някой друг. Много по-лесно е човек да е сам, според мен е излъгал за изневярата, но не мисля, че има значение в случая.

# 11
  • Мнения: 866
Едно мъжко мнение, което няма да е като на повечето ти приятели, които ще ти казват това, което искаш да чуеш, а не какво мислят реално.

Знам, че болката е голяма за теб, но един ден, когато преодолееш това ще разбереш колко е било за добре.
Този мъж никога нямаше да ти е верен и за напред, познават такива мъже и повярвай, те си остават такива до края на живота. Просто не могат да бъдат само с една жена !

Второ бъди сигурна, че този мъж/момче ти е признало за изневярата, защото просто е искал да скъса с теб и да те разкара. В това може да си сигурна на 100% !!!

Определено е и манипулатор и лъжец и не, че примерно секса не е бил страхотен и т.н., а със сигурност той казва тези неща на всички жени, че те са най най най и го прави със користна цел, когато иска да има контрол над една жена и да си я върти на шиш и като изневери да казва, как нямал обяснения, но ти или следващата и предната сте били най-доброто и винаги би избрал вас, пред онзи с която е кръшнал.

Това е типичното поведение на класическият манипулатор. Направо е голям късмет, че всичко приключва, защото повярвай ако се имаш брак с такъв и после и дете и той продължи да си развява коня, тогава ще си много по-смазана от сега, а и разделите са много по-сложни и трудни !

Просто това е поредният боклук, но се радвай, че не си изгубила много от живота си с него, дори сте имали хубави моменти, най-вече сексуално. Това ще ти е един безценен опит и се надявам скоро да срещнеш някой много по-добър, който ще бъде искрен с теб и ще те обича истински и ти ще си единствената за него !

Желая ти успех и бързо да преодолееш болката и обидата, която ти нанесе тази човек !

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 21:31 от Stallion001

# 12
  • Мнения: 25 676
Респект за горния пост!

# 13
  • Мнения: 866
Ужас Scream  извинявам се за пълният с грешки текст и изпуснати думи (някои оправих), просто пишех и работех на компа в същото време, но като прочетох темата и исках веднага да отговоря ! Според мен добре си направила, като си решила да споделиш тази история и да си излееш болката. Подкрепата която ще получиш, ще ти се отрази добре. Flowers Four Leaf Clover

# 14
  • София
  • Мнения: 7 980
Този е някакъв кръгъл малоумник, без извинение.

Общи условия

Активация на акаунт