Изневериха ми

  • 5 024
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ами не му давай повече шансове. Човек може да се промени за седмица-две... месец! Но не и завинаги. Рано или късно пак ще направи някоя глупост, а е по-добре да го осъзнаеш докато е по-рано. Аз също преди 3 години бях горе-долу в твоето положение, само че бях с въпросното момче цели 3 години, като последната година постоянно му давах “последен” шанс. Накрая ми писна и го зарязах. Е, да, около месец ми беше гадно, но пък за сметка на това си намерих много бързо нов приятел, с когото миналата година си закупихме заедно жилище и имаме планове за бъдещето!
Успех за напред и запомни от мен - никога не прави компромис със себе си, защото наранената ще бъдеш ти!

И още нещо: ако наистина чувстваш, че ти е тъжно и неприятно, излизай повече с приятелки навън. Ще видиш колко по-добре ще се чувстваш! Simple Smile

# 16
  • Мнения: X
Здравейте, случи ми се нещо много странно, което още не мога да си обясня. Признаха ми по чат, че са ми изневерили,
Скрит текст:
не било планирано, просто се е случило не си обяснява причината(нямало такава) най-вероятно е било първична реакция.
Аз нямах друг избор освен да кажа, че прекратявам отношенията при така създалата се ситуация, при което ми написа, че си е знаел, че такава ще ми бъде реакцията
Скрит текст:
, нормално е. Каза ми, че явно това, че дълго време не е бил във връзка дава отражение и не може да се съобразява с друг човек. Уговорихме се аз да си прибера багажа от неговия апартамент, но той ми го събра и донесе, не обели дума, аз разбира се също. Това е странно, защото ми каза преди няколко дни, че започнал да има чувства към мен, уж обмисляхме да има съжителство, за деца сме говорили, даже ремонт започна да си прави вкъщи. Виждали сме се няколко месеца, от около месец сега и това лято няколко месеца бяхме заедно. Като лятото се скарахме за някаква глупост, пак ми е казвал, че са му слаби ангелите, явно не може да има сериозна връзка. После ме потърси декември месец коренно различен човек, осъзнал грешките си и разбрал, че аз съм неговия човек. 
 Казвал ми е, че никога не е правил такъв хубав секс
Скрит текст:
, аз съм била най-добра, имаше много страст между нас и тъкмо потръгнаха нещата
. Също странно беше, че преди няколко дни ми подметна, че бил разбрал за мен нещо, че съм била спала с друг и съм му изневерявала, казали му го двама човека,
Скрит текст:
а това не е вярно. Много е кофти да градиш нещо и за секунди да се сгромоляса. Защо хората имат амбивалентни състояния? Please без хейт и обиди, че и без това се чувствам тъжно, благодаря.
Нищо странно няма.
Просто пича не те обича....допадал му е секса ви.
Казвал е неща, които си мисли, че всяка жена иска да чува, за да си получава секса....
А сега иска да те разкара и се опитва това да стане без "скандали, сълзи и сополи" от твоя страна.
Може дори да не ти е кръшнал, просто знае, че ще го разкараш и те лъготи....
А обвинението, че ти си му изневерила е такова клише.....Smiley
"Ти ми кръшна, аз ти го върнах, айде, кой откъде е!".
Или най-вероятно е намерил друга, с още по-страхотен секс....

# 17
  • Мнения: 861
Някой да ми каже, че ми е изневерил, и то в чат, и пак в чата да скъсаме......не мисля, че може да ми се случи в този живот.
Хора, моля ви, вдигнете малко нивото на изискванията си към връзките си.
Това граничи с мазохизъм.

# 18
  • Мнения: 16
ainmo Как по-точно можеш да предвидиш кой как ще скъса с теб или какво ти крои зад гърба? Не мисля, че е възможно, но все пак благодаря ти за мнението.

# 19
  • София
  • Мнения: 35 101
Признание и късане в месинджър......О, времена!
Това е несериозно отношение, грозна работа.
Авторке, ако няма доблест в очие да ти го каже, няма какво друго да ти даде.
И си си градила бъдеще в твоята глава, защото неговата е изпразнена от съдържание.

# 20
  • Мнения: X
Преди 2 или 3 седмици беше пусната същата история... не знам, дали от същия профил, но авторката явно продължава чуденката. За себе си бих казал, че изневяра не бих простил, обратното за мен е проява на наивност и ако за вбъдеще се повтори, човек трябва да се сърди сам на себе си, че е позволил отново да бъде наранен. Тогава каймата вече не е 60 свинско и 40 телешко, а обратното. Демек вината вече би била в твоето поле...

# 21
  • София
  • Мнения: 971
Здравейте, случи ми се нещо много странно, което още не мога да си обясня. Признаха ми по чат, че са ми изневерили, не било планирано, просто се е случило не си обяснява причината(нямало такава) най-вероятно е било първична реакция. Аз нямах друг избор освен да кажа, че прекратявам отношенията при така създалата се ситуация, при което ми написа, че си е знаел, че такава ще ми бъде реакцията.

Ехааа, верно ли?! Ами, ако веднага му беше простила за изневярата и му беше предложила като утеха да правите тройка с друга жена, как ли щеше да те разкара?! Smile

Авторке, радвай се, че сега сте скъсали, а не след появата на 2 деца.

# 22
  • Мнения: 5 262
Elly_fly човека се е подплашил от ангажимента и е решил да те разкара по твоя инициатива.

# 23
  • Мнения: X
Хора, моля ви, вдигнете малко нивото на изискванията си към връзките си.
Това граничи с мазохизъм.
Това граничи с тъпота.
Съжалявам, но в бяла страна с достъп до всякакви социални и секс мрежи е ментално ощетено жена да изпада във възторг и да очаква пръстен след похвала на креватните й умения.
Наистина, не искам никоя да обиждам, и аз съм имала такъв период, но... Жени, пораснете, за бога!

# 24
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 281
Човекът още в началото ти е казал,че са му слаби ангелите.

Трябвало е още тогава да ти светне лампата,че той не става за сериозна връзка.

Приеми станалото ,като житейски урок и продължавай напред.
За Мунчо просто забрави.Не мислиш ли,че заслужаваш нещо по-добро?
В  бъдеще си отваряй добре очите и ушите и се старай да не повтаряш същата грешка.

# 25
  • Мнения: 861
ainmo Как по-точно можеш да предвидиш кой как ще скъса с теб или какво ти крои зад гърба? Не мисля, че е възможно, но все пак благодаря ти за мнението.
Как да не е възможно?!
Просто си подбираш нормални, пораснали индивиди, които не живеят в чата, и които биха имали поне доблестта да ти кажат нещо толкова сериозно в очите. Друг е въпроса защо ти е казал и дали е трябвало, а и какво е целял с това. От неговата реакция излиза, че ти е казал нарочно, защото е знаел, че ще скъсаш с него. Това е била целта, да те разкара. Никой нормален мъж в такава връзка не би го направил, освен ако не иска генерално да те разкара.

# 26
  • Мнения: X
Титлата "с теб сексът е най-хубав" винаги ми е толкова двузначна, като се имат пред вид мъжките нагласи и желанието на някои жени да се докажат, въпреки, че не всичко, което правят им харесва... Wink

# 27
  • Мнения: 5 262
Да. Това секса е голям майсторлък. Никой не го може освен НЯКОИ! И няма познавачи освен ДРУГИ НЯКОИ ...
Останалите ...

Последна редакция: ср, 15 яну 2020, 12:11 от bella_ciao

# 28
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 281
Ако някой ми каже ,че са му слаби ангелите ,въобще няма да се стигне до секс.

# 29
  • софия
  • Мнения: 4 180
За мен дори само фактът,че ти е казал в чата за изневяра вместо на живо е достатъчно красноречив първо че това не е сериозен мъж на място и второ че нямате истинска връзка. Щом дори не си прави труда да ти разкаже това лично значи прави си извпдите що за сериозен мъж е. Мисля, че тази история ще ти е за урок да подбираш по-добре мъжете си.

Общи условия

Активация на акаунт