ОКТОМВРИйки 2020

  • 24 634
  • 770
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 423
Кураж, Sia_go! Почивка и положителни мисли! Малката точица има нужда от това

# 76
  • София
  • Мнения: 334
Има си бремености, с ниско разположен сак и после бебе дето си минават Ок. Просто без физическо натоварване и контакти. Припаднала си- много ли кръв си загубила или е от стреса? Да NaCl си е стандартно. Питай утре на визитация какво кръвоспиращо ти дават? Какво се очаква и каква ти е терапията. Сигурно ще ти бият или директно в системата ще ти включат но шпа. С теб сме. Дано всичко се закрепи!

Припаднах от стреса и от това че не бях яла нищо от сутринта. А и лелята с абоакатите, не можа да уцели вените, бликнах като чешма и от двете ръце.

# 77
  • Мнения: 26
Sia_go, кофти преживяване, дано кървенето скоро спре и всичко да е наред с бебето.
Аз пък от вчера съм с гадене, ти да видиш, не повръщам, но не ми е ОК на стомаха. Полежавам си вкъщи, гледам филмчета и си рева от време на време (пусти хормони) Joy

# 78
  • Мнения: 152
Да, дооооста гадничко това с абокатите. Нищо, сега поне го е нацелила-пази го да не те бучкат пак. Къде лежиш- Тина Киркова ли? MRS_D, моя АГ на това отговора му е ‘Чудесно’ . Мен след голямата ми дъщеря, всички бременности ми се повръща. Имам добри дни , но имам и ужасни. Ей сега се връщам от висене над тоалетната чиния. Ще намериш храните, които най-малко те дразнят.

# 79
  • Мнения: 26
Caprice с миналата бременност имах осезателно гадене и повръщане от време на време, сега като не ми се гадеше чак се притесних. Нормално си е, и това ще мине. Важното е да имаме най-хубавите и здрави бебета през октомври.Blush

# 80
  • Мнения: 156
Аз май съм наопаки на всички 😁 При мен в седмицата, когато трябваше да ми дойде имаше гадене, а сега няма 😅 Все пак мина първия ми преглед, видяхме и жълтъчното мехурче в 5г.с.+4. Получих и бонус за кафявото течение утрогестан 3х2 и нош па 2х1 😊

# 81
  • София
  • Мнения: 334
Да, дооооста гадничко това с абокатите. Нищо, сега поне го е нацелила-пази го да не те бучкат пак. Къде лежиш- Тина Киркова ли? MRS_D, моя АГ на това отговора му е ‘Чудесно’ . Мен след голямата ми дъщеря, всички бременности ми се повръща. Имам добри дни , но имам и ужасни. Ей сега се връщам от висене над тоалетната чиния. Ще намериш храните, които най-малко те дразнят.

Да, в Тина Киркова съм.

# 82
  • Мнения: 26
Sia_go в Тина Киркова раждах и смятам живот и здраве пак там. Условията не са като в 5 звезден хотел, но смятам че там са едни от най добрите специалисти. В сигурни ръце си, дано всичко се нареди по най-добрия начин:grinning:

# 83
  • Мнения: 363
Sia, кураж, вярвам, че всичко ще е наред при теб ☺️
Аз миналата седмица имах 3-4 мн тежки дни, по цял ден почти ми се гадеше, вечер не бях на себе си, не можех да говоря, само мучах, толкова ми беше зле 😆 с първата ми бременност пак имах няколко такива дни, но в 7-8 седмица. Искрено се надявам да отшуми скоро, че не съм пълноценна така, не мога да обърна внимание на детето, да сготвя, да работя, нищо

# 84
  • Мнения: 152
Май в различните бременности е различно. И аз имам дни като парцал, имам и свестни. По правило, след третия триместър отминава уж. При мен не беше така Simple Smile но както каза МисДи , най-важното е здрави и пухкави бебчета Октомври . В тина киркова ми е първото раждане и мисля, че са добри. При всяко положение щом е под медицински контрол е много по-добре от това да се чудиш у дома какво ти е. Когато говорех имах предвид от собствен , горчив, за съжаление опит. Стискам палци всииичко да завърши добре за всички ни. Мишолин, тук няколко сме на утрогестан. При мене е едно миене на ръце, направо лудо.

# 85
  • Мнения: 156
При мен също 😁 Но мисля, че това е малкото зло.

Sia чакам добри новини от теб, следя как се развиват нещата 🤗

Май в различните бременности е различно. И аз имам дни като парцал, имам и свестни. По правило, след третия триместър отминава уж. При мен не беше така Simple Smile но както каза МисДи , най-важното е здрави и пухкави бебчета Октомври . В тина киркова ми е първото раждане и мисля, че са добри. При всяко положение щом е под медицински контрол е много по-добре от това да се чудиш у дома какво ти е. Когато говорех имах предвид от собствен , горчив, за съжаление опит. Стискам палци всииичко да завърши добре за всички ни. Мишолин, тук няколко сме на утрогестан. При мене е едно миене на ръце, направо лудо.

# 86
  • Мнения: 1 316
Здравейте дами ,
И аз се записвам при вас. 6 дни закъснение. Вчера с един отрицателен, а днес  с 4 положителни теста. Калкулатори те ми дават 14.10.2020 за термин 😊
И аз съм от големите .На 35 съм. Живот и здраве ще стана мама на 36. С любимия сме доста шашнати, изобщо не очаквахме.
От 6 години не се пазим , спорадично сме следели овулацията., ала никога не сме се старали.

Все отлагахме :недостатъчно финанси, неразбирателство с родителите му, липса на  жилище, обиколки за по месец и половина на Европа на мотор....
Бях убедена , че имам ендометриоза и ,че ако решим , че искаме дете, ще си е борба...

Ама точно сега моментът е интересен : Вчера си внесохме вноска за новото жилище, което живот и здраве ще е готово  октомври/ноември. До тогава ще плащаме и наема, и заема.
А аз до сега бях на борсата, от вчера ми е подписан новия трудов договор, който е изпитателен за шест месеца
Ще трябва да разуча подробно какви са ми правата в този случай (май никакви)....Опасявам се , че ще ми е нужен болничен от рано, защото съм с таласемия.

Това е моята картина към момента❤ Всичко си казах

Ще стискам палци да сме всички заедно до термин.

# 87
  • Мнения: 156
Честито за новината 🤗 За жалост в твоя случай нямаш права Sad Имаш ли близки или познати, които могат да те наемат на работа фиктивно?

Здравейте дами ,
И аз се записвам при вас. 6 дни закъснение. Вчера с един отрицателен, а днес  с 4 положителни теста. Калкулатори те ми дават 14.10.2020 за термин 😊
И аз съм от големите .На 35 съм. Живот и здраве ще стана мама на 36. С любимия сме доста шашнати, изобщо не очаквахме.
От 6 години не се пазим , спорадично сме следели овулацията., ала никога не сме се старали.

Все отлагахме :недостатъчно финанси, неразбирателство с родителите му, липса на  жилище, обиколки за по месец и половина на Европа на мотор....
Бях убедена , че имам ендометриоза и ,че ако решим , че искаме дете, ще си е борба...

Ама точно сега моментът е интересен : Вчера си внесохме вноска за новото жилище, което живот и здраве ще е готово  октомври/ноември. До тогава ще плащаме и наема, и заема.
А аз до сега бях на борсата, от вчера ми е подписан новия трудов договор, който е изпитателен за шест месеца
Ще трябва да разуча подробно какви са ми правата в този случай (май никакви)....Опасявам се , че ще ми е нужен болничен от рано, защото съм с таласемия.

Това е моята картина към момента❤ Всичко си казах

Ще стискам палци да сме всички заедно до термин.

# 88
  • Мнения: 363
Serendipity, добре дошла ☺️ честито и лека бременност! Ситуацията ви е доста специфична. Аз с първата си бременност бях в изпитателен срок, но си работих почти до края му, когато и казах на шефовете. После излязох болничен до края на бременността. Ако са разбрани твоите и все пак не се налага отрано да си взимаш болничен, може да си работиш   до някое време. Все пак бих изчакала първо да се потвърди жива и успешна бременност преди да се похваля на ръководството. За съжаление права нямаш и могст да те махнат във всеки един момент на изпитателния срок. Тогава ще трябва да търсиш да те назначат някъде фиктивно, за да можеш майчинство.

# 89
  • Мнения: X
Честито serendipity...Добре дошла в нашите редици. Леко бременеене и пухкав финал☺

Общи условия

Активация на акаунт