Модни консултации - 44

  • 55 160
  • 783
  •   1
Отговори
# 255
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Всяка фирма има контрол на качеството,особено големите компании,че яйце им се пече после,а и защитават името си.Найк имат модели за 5 цифрени суми ей,така,за отскок.
Освен че са красиви и много качествени обувките им,като една от най-желаната от хората марка,те са и на първо място в черната статистика на извършени убийства при кражба на маратонките им от краката на хората.Това е прецедент.Много е кофти,но заради никоя друга световна марка не са се случвало подобно нещо.
Аз нося Найк над 25г имала съм модели,които морално вече са остарели,но нямат износване.

Хич не е все тая,пришитите етикетчета и имена.

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 19:18 от Nina_Z

# 256
  • Мнения: 4 999
Вкъщи само Найк купуваме, 4 човека, поне по 3-4 години ми изкарват, като нося интензивно по около 4 чифта обувки. Имам един Еър макс от 2015, още чистя двора с него. На мъжът ми също. На децата им умаляват здрави почти всички маратонки. Виж от дрехите им изобщо не съм доволна.

# 257
  • Мнения: 605
Здравейте! С какво яке/ палто и с какви затворени обувки бих могла да съчетая тази рокля?




 

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 17:36 от Sweta

# 258
  • Мнения: 2 435
Нелепо е да се поставят всички марки и всеки артикул под един знаменател. И в момента си има качествени неща. Стига човек да знае какво точно търси и да не го гледа нещото само на картинка. И в момента си има обувки, като Тренинг и Ромика. Друг е въпросът какво качество се внася у нас, а пък и ние не живеем на друга планета. Има и онлайн пазаруване, с възможност за връщане. Съгласна съм с Nina_z за контрола.
По този повод, влюбена съм в тези, но няма моя номер, само се оплаквам:head_band:
https://www.mytheresa.com/euro_en/acne-studios-bladen-leather-an … gn=euro_criteo_en

На розовата рокля, бих и сложила обувки в нюд и бежаво палто или в тъмно синьо, марсалата също ще е добре, но ще се кара с красотата на роклята.

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
В нашия град,има физически магазин на Ромика.Не съм влизала,погледнах витрината само.Спрели са във времето моделите им.

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 18:27 от Nina_Z

# 260
  • София
  • Мнения: 38 431
Относно мрежести маратонки  - при дъщеря ми и Найк, и Адидас и Рийбок отидоха за 3 месеца.
Майка ми й взе бял кожен Найк баш от Капалъ чарши - железен.

# 261
  • Мнения: 975
Аз нямам наблюдения по времето на социализма какви найкове са продавали в Бг, но имам и найкове и адидаски на по 7-8 г, които са си здрави, тези които съм си купувала и последните години също са си в много добро състояние. Мисля, че всяка марка има по-качествени и по-некачествени модели, съответно и цената им е различна, но не мисля, че защото сме някаква бананова република и ни доставят само боклуците.

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Найкове по времето на социализма-абсурд.Най-големия лукс-Ромика...Всички останали бяха,безименни маратонки и гуменки от плат-сини с бели връзки.
Не искам да се сещам направо.

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 19:23 от Nina_Z

# 263
  • Мнения: 4 999
Найк, Адидас и Рийбок пуснаха след 1989 година в ЦУМ.

# 264
  • Мнения: 3 266
Розовата рокля би била добре с  обувки на ток нюд, с късо до кръста кожено яке екрю или бежово.

# 265
  • Мнения: 2 435
Найкове по времето на социализма-абсурд.Най-големия лукс-Ромика...Всички останали бяха,безименни маратонки и гуменки от плат-сини с бели връзки.
Не искам да се сещам направо.
Факт.
За какъв Найк говорим по времето на социализма
https://en.wikipedia.org/wiki/Nike,_Inc.
НЕма такова животно- простете.

Адидас подарих скоро на едно дете, след като ги изпрах бяха като нови.

Нина, скоро си говорихме с познати, че сегашната Ромика няма нищо общо със старата. Аз лично не съм ги виждала, ама все тая. Има толкова богат избор в момента на мараронки и гуменки.

# 266
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Аз и тогава не ги харесвах Ромиката.Пак си бяха бабешки,просто нямаше никакви други.

# 267
  • Мнения: X
Лейдис с какво да нося тези поли, но да бяга от офис излъчването.
Пиша през тел и се извинявам, че не мога да ги скрия.

Това е сиво,


Това е тъмно дънково синьо

# 268
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
С пуловери,боти,ботуши и плътни чорапогащници.Втората пола я виждам с дълъг кожен ботуш по крака и палто.

# 269
  • Мнения: 7 704
Лейдис с какво да нося тези поли, но да бяга от офис излъчването.
Скрит текст:
Пиша през тел и се извинявам, че не мога да ги скрия.

Това е сиво,


Това е тъмно дънково синьо

Скрит текст:

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 12:03 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт