Пазаруване от Fashion Days. Тема 3

  • 151 917
  • 1 472
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Sofia
  • Мнения: 176
А някакъв друг код, тъй като този не ми дава да го използвам?

# 1 396
  • SF
  • Мнения: 21 564
Здравейте,
Вчера направих поръчка с безплатна доставка. След това си харесах още един продукт. Има ли вариант да го прикача към предишната поръчка? Платена е с карта, но се съмнявам, че в събота вечерта някой е обработил поръчката ми и е тръгнала към мен.
Знаете ли как да прикача към нея още един продукт?

# 1 397
  • Мнения: 802
Мисля, че не може. Вариант, за който се сещам е да отмените поръчката и да я пуснете отново с другия продукт.

# 1 398
  • SF
  • Мнения: 21 564
Ако знаеш как става, можеш ли да ми обясниш на лични, за да не занимаваме всички в темата? Поръчката вече е платена с карта.

# 1 399
  • Мнения: 1 566
Здравейте, имам закупени маратонки преди 1 месец, но се появи дефект (скъсано на езика). Писах им... Някой връщал ли е дефектна стока ?

# 1 400
  • Мнения: 244
Обадете се по телефона, след което ще ви изпратят мейл да прикачите снимки и да опишете проблема. Много коректно се отнасят при подобни казуси.
Здравейте, имам закупени маратонки преди 1 месец, но се появи дефект (скъсано на езика). Писах им... Някой връщал ли е дефектна стока ?

# 1 401
  • Мнения: 3 839
А какъв е срокът за рекламация- месец,два,година?

# 1 402
  • Мнения: 244
Лично аз съм връщала след 1 година маратонки.
А какъв е срокът за рекламация- месец,два,година?

# 1 403
  • Мнения: 1 566
Обадете се по телефона, след което ще ви изпратят мейл да прикачите снимки и да опишете проблема. Много коректно се отнасят при подобни казуси.
Здравейте, имам закупени маратонки преди 1 месец, но се появи дефект (скъсано на езика). Писах им... Някой връщал ли е дефектна стока ?

Благодаря Ви много. Утре ще звънна, дано да се отзоват подобаващо Simple Smile

# 1 404
  • Мнения: 287
Здравейте, имам нужда от код за сайта, някой има ли нещо , което няма да ползва?

# 1 405
# 1 406
  • Пловдив
  • Мнения: 372
Лично аз съм връщала след 1 година маратонки.
А какъв е срокът за рекламация- месец,два,година?
Връщала съм и след половин година дефектна стока. Не е имало проблем, напротив, много бързо и коректно действат ✌️

# 1 407
  • Мнения: 8 783
Момичета, има ли код за повече от 10% намаление?

# 1 408
  • Варна
  • Мнения: 10 675
Търся отзиви за обувките  на Тед Бейкър?
Качество, размер дали отговаря.

# 1 409
  • Мнения: 295
Търся отзиви за обувките  на Тед Бейкър?
Качество, размер дали отговаря.
При мен 37 номер си отговаряха. За качеството-прилично, със сигурност не са най-удобните обувки на света, но заради дизайна го преглъщам. Моделът е стилето от велур, с панделка.Relaxed

Общи условия

Активация на акаунт