Пазаруване от Fashion Days. Тема 3

  • 149 001
  • 1 472
  •   2
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 31 342
Момичета, има ли код за повече от 10% намаление?
Не

# 1 411
  • Мнения: 549
Момичета, има ли код за повече от 10% намаление?
Не
Но пък кода се комбинира и с вече намалени, за разлика от други места. Simple Smile

# 1 412
  • Мнения: 8 773
Поръчах тези Тамарис, излязоха 76 лв.
Дано са удобни, видях че са anti shock / touch it.

Не съм имала досега техни обувки, а исках точно такива, с дебел ток и каишки.
Дано си отговарят на номера.


https://www.fashiondays.bg/p/Сандали-с-масивен-ток-и-каишки-Жени-tamaris-p5076851-1/

# 1 413
  • Мнения: 3 331
Не съм носила нищо на Тамарис, но следя какви модели правят, много ми допадат и ми изглеждат качествени. Ще споделиш мнение, дано да са ти удобни.
Друга марка, която обаче съм носила, са Алдо. Доволна съм.

# 1 414
  • Мнения: 31 342
Тамарис имат магазин на Витошка. Красиви са и качествени, но не са най- удобните, а и новите модели са доста скъпи.

# 1 415
  • София
  • Мнения: 6 727
Имат магазин и в Красно Село до пазара.

# 1 416
  • Мнения: 21
Препоръчайте ми качествени зимни обувки (кубинка, боти челси), които сте изпитали във времето. Естестествена кожа хубаво я гледам като фактор, но все или ще се разлепят или ще пропускат много, подметката се сцепи на едни... не мога да олуча нещо, което да ме удовлетвори, та затова моля за вашия опит с конкретни марки. 💋

# 1 417
  • Мнения: 1 371
Тимбърленди. Ако се спъваш много, може да обелиш носовете, но иначе няма мърдане това нещо с години. Кал, сняг, вода, всякакви тестове са преминали. Определено най-качествените обувки за студено време, които имам, но пък трябва да харесваш модела.

# 1 418
  • Мнения: 31 342
Подкрепям невероятни са за сняг. Имам във всякакви цветове и ги нося много. Харесвам много и ботите и ботушите на Кампер и Марко Поло, но не на лед.

# 1 419
  • Мнения: 3 059
Здравейте,
харесала съм си една рокля на Мотиви, гледам, че има размер М-Л, както и само М и само Л. Чудя се кой да поръчам. По принцип съм точно така - между М и Л, ако е някакъв широк, овърсайз модел, вземам М, ако е нещо по-вталено, вземам Л от другите марки и сега за Мотиви се чудя.

# 1 420
  • Мнения: 8 773
И двете поръчай, пробвай и който не стане го върни. Безплатно е.

# 1 421
  • София
  • Мнения: 583
Здравейте, дами! Имам забавяне на възстановяване на сума по върната поръчка (вече 40 дни). Пратка е върната в деня на получаването й в отличен търговски вид. Два дни по-късно ми се обадиха от Фешън дейс, за да ме попитат колко пратки връщам (изглежда куриера е обединил моята пратка, с такава на още една дама). Потвърдих само артикулните номера на своята пратка и очаквах възстановяне на сумата. Уви, такова нямаше. 20 дни по-късно им се обадих, за да попитам защо сумата не е възстановена и ми казаха, че ще направят проверка във финасов отдел и ще ми се обадят. Никой не го направи. Обадих се отново седмица по-късно, по случая ми се работило. Писах им мейл още седмица по-късно, отговора е: "Уверяваме Ви, че имаме грижата и сме се заели с Вашия случай. Заявката Ви е в обработка. Ако още не сме, очаквайте да се свържем с Вас по телефон или по имейл възможно най-скоро." И разбира се, отново никой не се свърза с мен. Вие имате ли опит с такова забавяне? Колко е разумния срок, който трябва да изчакам, преди да ескалирам "случай си"? Моля за съвет.

# 1 422
  • Мнения: 2 697
Чаках над месец, уверяваха ме, че имали много работа и тъкмо бях решила да предприема по- сериозни мерки, върнаха сумата.

# 1 423
  • Мнения: 3 554
Момичета, как става връщането след преглед още при куриера? Веднага в Спиди върнах след като видях, че размерът не отговаря. По телефона първо ми казаха, че трябва да попълня бланката за връщане, но това нали е когато връщам на по-късен етап стоката. След това пък се поправиха, че няма нужда да попълвам нищо, ще ми върнат парите по картата до 3 дни. В профила ми поръчката е “ доставена до място на вземане”, ще и се смени ли статусът и кога?

# 1 424
  • Мнения: 3 758
Веднъж платена поръчката, вече се води доставена. Ако пробвам на място и искам да върна, пак си заявявам връщане през приложението, за да им излезе товарителница на Спиди.

Общи условия

Активация на акаунт