Пазаруване от Fashion Days. Тема 3

  • 148 604
  • 1 472
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 727
Вижте в пощата дали не са ви изпратили линк за плащане. Случи ми се в друг сайт.

# 286
  • Мнения: 895
Мисля че ще я анулират, пуснете още една.

# 287
  • София
  • Мнения: 8 283
Вижте статуса на поръчката, може да сте отбелязали "наложен платеж" (в метод на доставка и плащане)

# 288
  • Мнения: 2 614
Появи се днес имейл, ако желая да платя, платих и веднага изписа, че се обработва. Поръчах на мъжа обувки и на мен джапанки Simple Smile. Чакам лятото с нетърпение. Да видим дали ще дойдат бързо нещата, не че са ми спешни Wink

# 289
  • Мнения: 829
Здравейте, има ли актуален код за отстъпка?

# 290
  • Мнения: 895
На мен никога не ми излизат тези кодове. Дайте моля ви се няколко имена на инфлуенсърки да им следя профилите за кодове поне Grinning

# 291
  • Мнения: 1 396
И аз искам да попитам за код

# 292
# 293
  • Мнения: 1 575
Благодаря за кода, но на мен ми изписва изтекъл срок. На вас хваща ли ви?

# 294
  • Мнения: 31 206
Значи е изтекъл и няма нов. Те не пускат често и винаги са наведнъж почти от доста инфлуенсъри.

# 295
  • Мнения: 3 727
А те от къде ги вземат...

# 296
  • Мнения: 31 206
Предоставят им ги от сайта, нещо като рекламни лица са. Обикновено правят собствени селекции, които качват в постове в инстаграм и така дават идеи на хората и рекламират.

# 297
  • Варна
  • Мнения: 617
След като половин месец чаках поръчката си да дойде, което е било описано в сайта, сега явно и половин месец ще чакам да дойде куриер за връщане на част от нещата. Заявка пусната на 5ти, чаках 4 дни както е по правилата им и в петък звъннах - заложено им било да дойдат между 14-17 дек., много били заети. Ок, но да вземат да ме информират нещо ли?! Да стои две седмици човек на разположение на адреса не е нормално. А и парите не са малко за мен.
Общо взето няма да се изкуша втори път - поръчах едновременно от обувки бг и от тях с идеята да избера една от трите поръчани чанти. От обувки бг дойде за 3 дни сигурно. Направо щях да изтърва срока за връщане докато и другите дойдат.

# 298
  • Мнения: 3 727
Не енужно да чакате куриер. Носите в офиса на такъв и всичко е топ.

# 299
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 433
Имам проблем с Fashion Days и по-конкретно  връщането на парите по сметка. Бавят ме вече седмица над тези уж 14 дни. Звънях им, потвърдиха че са получили нещата, но не ми казват какъв е проблема. Казаха само, че ще се обърнат към счетоводство и ще ми се обадят. Не се обадиха повече! В понеделник пак ще се разправяме явно.

Общи условия

Активация на акаунт