Пазаруване от Fashion Days. Тема 3

  • 148 870
  • 1 472
  •   1
Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 10 608
Някой да има код?

# 301
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Уж видях код : PREYAH  за 10 % , но май важи само за нейна празнична селекция

# 302
  • Мнения: 1 398
Много благодаря! При мен този код стана.

# 303
  • Варна
  • Мнения: 10 608
И при мен го прие. Благодаря!

# 304
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Супер, много се радвам !

# 305
  • Мнения: 1 521
Аз върнах едни боти за които бях писала тук много бързо. За два дни ми одобриха връщането и ми преведоха парите по сметка. Не очаквах...

Аз също не чаках куриера. Като ми звънна му казах, че ми е по-удобно да изпратя от офис и го пуснах от там.

# 306
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Моите драми с Fashion Days продължават, и днес отново им звънях да видя кога ще ми върнат парите, отново същото - не знаем какъв е проблема ще се обърнем към счетоводство и ще ви върнем обаждане. Съответно нямам обаждане. Днес твърдят и , че за един от артикулите са ми върнали парите- били превели 17,99 лв, но защо след като неговата цена беше 39.99лв и отново последва мълчание. Вдигнах си само кръвното, имам чувството, че нарочно ме мотат- ако мине номера. Остава ми само да се обърна към КЗП, аз не знам какво друго мога да направя.

# 307
  • София
  • Мнения: 8 285
White tiger, пиши им, подробно.
При мен се е случвало:
- да са ми върнали парите, а аз да не съм забелязала.
- връщали са ми пари и за дефектна блуза, като дефекта го установих след като я бях изорала. Обясних, пратих снимки, говорихме по телефона  всичко се разреши в моя полза. Много бяха отзивчиви.
Може и някакъв банков проблем да има. В събота не можеше да се плаща в Лидл с карти на Пощенска , а след това видях съобщение от Лидл в приложението че е възможно да има дублирани суми, поради банков проблем.

# 308
  • София
  • Мнения: 6 726
Моите драми с Fashion Days продължават, и днес отново им звънях да видя кога ще ми върнат парите, отново същото - не знаем какъв е проблема ще се обърнем към счетоводство и ще ви върнем обаждане. Съответно нямам обаждане. Днес твърдят и , че за един от артикулите са ми върнали парите- били превели 17,99 лв, но защо след като неговата цена беше 39.99лв и отново последва мълчание. Вдигнах си само кръвното, имам чувството, че нарочно ме мотат- ако мине номера. Остава ми само да се обърна към КЗП, аз не знам какво друго мога да направя.

Кажи, че ще се обърнеш към КЗП, за да ти дадът отговор те след като Fashion days не могат. Много бързо ще ти отговорят след това предполагам Simple Smile

# 309
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Моите драми с Fashion Days продължават, и днес отново им звънях да видя кога ще ми върнат парите, отново същото - не знаем какъв е проблема ще се обърнем към счетоводство и ще ви върнем обаждане. Съответно нямам обаждане. Днес твърдят и , че за един от артикулите са ми върнали парите- били превели 17,99 лв, но защо след като неговата цена беше 39.99лв и отново последва мълчание. Вдигнах си само кръвното, имам чувството, че нарочно ме мотат- ако мине номера. Остава ми само да се обърна към КЗП, аз не знам какво друго мога да направя.

Кажи, че ще се обърнеш към КЗП, за да ти дадът отговор те след като Fashion days не могат. Много бързо ще ти отговорят след това предполагам Simple Smile
Точно това им казах при разговора днес, не се трогнаха особено. Както казах не ми и върнаха повече обаждане, както се бяхме разбрали. Намирам поведението им за много странно

# 310
  • Мнения: 928
Някой имал ли е следния казус. Поръчката са я разделили на 2 части. Днес получих само едната част, а другата я няма и няма и следа от нея. Лошото е че съм я платила предварително с карта.
Възможно ли е да дойде в следващите дни ?

# 311
  • Мнения: 5 008
През профила можеш да провериш какво се случва, на моите стари поръчки пише Взета от място за доставка и има един номер, като кликнеш на него и те препраща към Еконт и пише къде ти е пратката.

# 312
  • София
  • Мнения: 8 285
Предимството да не се плаща предварително е, че в повечето пъти всичко е в отделни пакети и може да се откаже на място част от поръчката. Склонна съм да дам 2 лв. допълнително за това.

# 313
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Да, случвало се се пратката да идва на части. На мен ми е неприятно на час по лъжичка да си получавам нещата и да вися поредни дни  в чакане на куриер.

# 314
  • Мнения: 215
Здравейте, някой да има промокод?
Блаходаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт