За чаршафите ...

  • 5 241
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
Като Пандора Grinning

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А какво имаш предвид под двоен - общ ли?

Да, да - общ, от големите.
Е, извинявай, но отговорих с двоен, защото си мислих за два чаршафа. Сега не мога да коригирам, не ми излиза "изтрий глас".

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
С единичине, иначе ще се простуди

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
С единичен определено, пробвах няколко пъти с двоен, но мъж ми като се завърти и го прави като палатка алпийка, а на мен хич не ми е драго да ми вее та съм го натирила вече.

# 19
  • Мнения: 1 187
С единичен, но определено ми харесваше повече като спяхме с общ и по цяла нощ се гушкахме, но вече ни стана навик всеки да е с отделна завивка   Wink Иначе едно време дори спяхме на ергенското му легло, което е съвсем малко (около 80 см) но се наспивахме страхотно  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 28 юли 2006, 09:09 от klamerche

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
С единичен. Не обичам да спя под една завивка с никой.  Mr. Green
Тъй.

# 21
  • Мнения: 533
Гласувах, че спим с единични, както е през по-голямата част от годината. Само зимата, когато е много студено, спим с обща завивка.

# 22
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Аз пък обичам да се гушкам и дори да спим на 2м. спалня пак съм навряна в него Twisted Evil. А за чаршафите - с един двоен. Пробвала съм и с единични, ама хич не ми е хорошо, а и той свикна и ме търси нощем Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 6 472
С двоен. Ако не ме гушнат и не мога да заспя Mr. Green

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Единичен.
Всеки да си се завива, отвива, пръцка-мръцка...под неговия си чаршаф....ааааамаха!

Само ме обърка това с "чаршаф"-а, защото той е общ:)
Завивките са отделни...

# 25
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Спим с обща завивка, нема зиме нема лете гушкаме се и това е. Друг е въпроса, че той е постоянно открит Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 2 768
След 12 години брачно съжителство двоен  bowuu

# 27
# 28
  • Мнения: 1 800
С отделни завивки сме и лятото и зимата, и като гаджета и като семейство.

# 29
  • Мнения: 6 039
с общ на отделни легла   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт