Как се чувствахте в 9 месец?

  • 7 678
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 358
Чувствах се огромна  Laughing
Много ме болеше кръст, едва ходех. Не се страхувах от раждането и нямах търпение да "напълня" детското креватче  Grinning

# 16
  • Мнения: 260
аз нямах девети месец:(

# 17
  • София
  • Мнения: 4 025
Аз преливах от енергия, постоянно се разхождах из квартала.Бях се успокоила след голямото пазене преди това.И чаках Деня когато бебочето ще реши че иска да се срещнем.Е малко ми натежаваше корема, ама няма начин Wink

# 18
Аз съм качила едва  11кг досега, но се чувствам огромнаа Rolling Eyes .Но  съм доста подвижна - правя упражнения, разхождам се всеки ден, пазарувам и много ми се спи нещо:)Напоследък сънувам кошмари  естествено свързани с раждането. Много ме е страх и ми се иска всичко да е свършило. #Cussing out .

# 19
  • Мнения: 485
Чуствах се ето така

# 20
  • Мнения: X
Супер доволна, че стигнах края Mr. Green

# 21
  • Мнения: 10 264
как ли като слон в депресия-офкане, пъшкане, сърцебиене, повръщане, запушване на нос, едва дишане, скоростно дебелеене, какво ощееее........... всичко ми лази по нервите и всеки. искам да свърша нещо не мога се поместя, не мога се наведа. искам да ям пък не мога понеже все се чувствах все едно току що съм станала от масата а не съм яла нищо цял ден, и гадните киселини ме тровеха, дребуса отвътре иска да ме поцепи ако може с ритници. абе кошмааааар. и не на последно място страх от раждането. и така. абе дано по бързо се отърваш хубави думи няма да чуеш за девети месец. айде успех и стискай зъби. още малко остана.

# 22
  • Мнения: 3 569
Цитат на: et_mh
здравейте мамчета,
 откакто влезнах в 9 месец се чувствам доста странно. Понякога ми се повръща, друг път ми е лошо, боли ме главата, получавам сърцебиене и ред други неразположения.

И при жената е така. Доста повече пуфка и офка + това. Стана и доста нетърпелива по отношение на раждането.

# 23
  • Мнения: 2 655
Чувствах се страхотно, както през останалата бременност. Изчистих си цялата къща основно съвсем сама/дори прозорците измих с големия корем/. Подготвих всичко за бебето /изпрах, изгладих и подредих/. Постояно висях в Нета и много се разхождах, дори накрая като имах болки пак ходихме с татко на една дълга разходка. Настроивах се положително, че раждането ще мине лесно и бързо и няма да боли. Само дето бях нвтърпелива да гушна малкото бебе и накрая като ми казаха, че ще раждам се разплаках от щастие, че събитието ще настъпи по рано. Вече ми бе омръзнало чакането.
КЪСМЕТ и леко раждане като моето ти пожелавам /родих без упойка, нямаше време Wink /.

# 24
  • Мнения: 2 258
И аз бях много доволна ,че съм стигнала до края.Енергията ми дойде още щъм влязох в 9-тия и се поотпуснах....

# 25
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
По добре не бях се чувствала!Страхотно беше!Липсва ми пупата Laughing !

# 26
  • Мнения: 2 609
По принцип цялата ми бременност се чувствах добре,деветия месец също,само дето вечер към 10-11ч.нещо ми ставаше много тежко и ми се гадеше Imp

# 27
  • Мнения: 17 407
Супер се чувствах, въпреки адските болки в кръста.

# 28
  • Мнения: 229
Аз като цяло се чувствах добре, но имах киселини накрая. Е тежеше ми шкембето Grinning , бях 64кг  /качих 15 кг./ и ме боляха тазобедрените стави , особено сутрин. До последно чистех, подреждах и боядисвах, понеже бяхме в нов апартамент - нямаше как. Simple Smile . А от раждането не ме беше страх много /е мъничко може би Simple Smile /.
Поздрави и леко раждане.

# 29
  • Мнения: 1 680
Цитат на: Pela
Чувствах се страхотно, както през останалата бременност. Изчистих си цялата къща основно съвсем сама/дори прозорците измих с големия корем/. Подготвих всичко за бебето /изпрах, изгладих и подредих/. Постояно висях в Нета и много се разхождах, дори накрая като имах болки пак ходихме с татко на една дълга разходка. Настроивах се положително, че раждането ще мине лесно и бързо и няма да боли. Само дето бях нвтърпелива да гушна малкото бебе и накрая като ми казаха, че ще раждам се разплаках от щастие, че събитието ще настъпи по рано. Вече ми бе омръзнало чакането.
КЪСМЕТ и леко раждане като моето ти пожелавам /родих без упойка, нямаше време Wink /.


И аз бях в подобна ситуация- чистене , разходки (най-вече по магазините), еуфория и нетърпение да се срещна с новия човек.

Общи условия

Активация на акаунт