Бабиериндос V част

  • 9 783
  • 214
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Я кажете, кой ще филмира сценария на тоз юнашки романс? 15
Филмирането лесно, кой ще го финансира е въпросът... Да пратим оферта за спонсорство да Havana Club ли... newsm78

# 16
  • Мнения: 3 447
Сеньора Алмунада, тоз ще стигне за всички Flutter Има го дори и във вариант, подходящ за доня Мюр

# 17
  • Мнения: 11 315

Корабокрушенката реши да попрелисти днешната преса на Джамайка, че да влезе в крак с времето и да вдене къде по дяволите са я запратили окенаските вълни, докато се наслаждаваше на глътката разбуждащо кафе с ром. Странно, но и хареса.

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
- ОлИле, ОлИле - завайка се доня Василинда, когато най-после разкърши снага. Каква снага! Като тръстика!
Доня Василиса хукна по плажа, за да се любува на прелестните си бели, меки нозе, с по десет мърдащи пръста всяко. Да не говорим за двете прелестни, бели ръце (и те с по десет мърдащи пръста).
- Нямам вече артри-и-ит! - вряскаше донята и се премяташе по пясъка. Две цигански колела надясно, две - наляво. Едно салто мортале - предно, едно салто мортале - задно. Ха сега един троен аксел...
Заета с такива важни, гимнастически занимания, тя пак пропусна същественото. На плажа се извисяваше чудно-мъжествен, с изсечени черти и крайници младеж.
Към него пъргаво пълзяха бабиерите.

# 19
  • Мнения: 11 315
След като прелисти пресата, корабокрушенката получи проблясъци на връщане на паметта си.
Те бяха предизвикани от гледката пред очите - групата местни дони, наобиколили един стегнат младеж. В момента, в който тя съзря младежа, я удари ток през цялото старческо и изтощено от корабокрушението тяло.
Втурна се със сетни сили към групата и завика
- Абе, вие луди ли сте? Акъл нямате в главите си! Що не ме питахте по-рано преди да го размагьосате. Сега ще видите вие! - взе да кълне и се заканва корабокрушенката плюейки наляво и надясно, заради липсващата част от ченето и.
- Тоз младеж не е никакъв младеж! Тоз е най-лошия магьосник дето съм срещала, един стар дърт пръч, дето само чака разни уважаващи себе си дони да се развъртят край него и да ги омота за вечни времена. - продължаваше да разказва донята, но никой не я слушаше. - Едвам успях да го омагьосам, превръщайки го в тоз камък. Тежко вий, горко! Остарях, няма да имам сили да се справя втори път
И тъй, размахвайки заканително със старите си изкривени от времето пръсти, донята стигна до тълпата обградила младежа...

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 818
А той какъв младйеж!?
Исполин величествен, с поглед магичествен.
Миглите му гъсти кат амазонската джунгла,
косите му лъскави, пендара златна бляска,
носът горд, красив, рядко срамежлив,
устните плътни, готови за страсти, подпрени от властна брадичка, без ни една луничка...
А плещите снажни, с мускъли всякакви, завършващи с най-силните мужки ръце.
А дланите силни, с нокти изящни и кожата мека, същинско ламе.
Пък безкосмест и гладък, и сладък, да пипнеш коремът, изпадаш в екстаз.
Струи огън от този мъжага, в тялото стегнато няма шега, че всичко на място е и повече от ясно е - туй е мойто блян, мойто мечта.


С тих шепот, с тия думи, красТавецът бе омагьосан, от сеньора Алмунада, да бъде привлечен фатално само от нея и да не обгръща останалите дони с внимание. Двамата се гледаха с дълбоки, влажни кравешки очи и въздишаха тежко от любовно привлекание. Заваля тих дъждец, абсолютно романтичен и ги подкани, да се отдадат на милувки нейде из природата.

# 21
  • Мнения: 3 447
Омагьосан от сеньора Алмунада, младежът й зашепна тихо:
Ах, сеньора Алмунада -
моя дръзка лимонада!
Аз от Вас съм тъй привлечен,
чак отвътре съм изпечен...
Подарете ми омая,
че втвърдил ми се е края!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 818
От емоции, топло време, висока влажност, старческа немощ, сердцето на сеньора Алмуниня се разхлопа и тя получи припадпък, като полегна връз силните ръце на размагьосаният хубостник. Тя не успя да изконсумира вълшебството си и се отдаде само на следобедна дрямка, с нежните грижи по правене на вятър с руското ветрило и квасене на розавите старчески устни от Джоунсинио. Така е достойно да умре един старец, мислеше сеньората. Обичан, обгрижен, доволен.

# 23
  • Мнения: 3 447
Сеньора, правилно ли разбирам, че се каните да умиргате и да дезертирате от клуба, м? Thinking

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не, бре. Тя умирга от кеффффф Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 447
О! Туй било евфемизъм за оргазум... простете Blush

# 26
  • Мнения: 6 243
Сеньора Хапка плюнчи химическо молив и пише писмо на стария си боен другар Еспресио, да вземе някой лев (песо, УС долар, Евро в кроен длучай) и да идва да продуцира филма, щото почва да става интересно. Не бива да се изтърва еуфорията на Алмундето и свирепото отмъщение на Доня Аманда, като разбере какво става с каменния й любовник.

# 27
  • Мнения: 3 447
Мдаааа... не бива да забравяме, че доня Аманда има на своя страна гвардия от възедри, възсвирепи пилета Ру, с английско възпитание, но асасини по дух, срещу които доня Дона трябва да възправи цялата си храбра кокоша армия, ако иска да предотврати кръвопролитието на бабайския бряг...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Сеньора Алмунада е толкоз потресена от привлекателността на възкаменния си възлюбенен, че не можа да го употреби по предназначение и ще го връща на когото бил. Те така са нейните настроения - ден до пладне.

# 29
  • Мнения: 1 629
Сеньора Алмунада, тоз ще стигне за всички Flutter Има го дори и във вариант, подходящ за доня Мюр


Тя е тук, но е законспирирана. Много и идват транквилантите, но не и го казвайте, че започва да буйства. Тоз го взима веднага и безусловно.

Общи условия

Активация на акаунт