Какво направих днес за себе си? - 7

  • 44 104
  • 737
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 805
Днес бях на разкрасителни процедури

Ето това приемем аз за "нещо за себе си".
Момичетата тук пишат лакирах се, маска, чай...Ама това го правя всяка седмица или през ден, и макар и за себе си, не го приемам за нещо специално, даже ми е досадно много пъти Smile
Но, ако някой друг ме разкрасява, виж тогава вече ми е пълен релакс!

Днес закупих билети за две пътувания.Едно с приятелка по женски. Другото с дъщеря ми Sparkling Heart

# 136
  • Мнения: 28 496
Резервирах си почивчица за 14.02, денят на влюбените 💝

# 137
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Ева, ето го малкия кожух

Извадихме го с ММ от един контейнер края на август ( основно той се завира вътре 🙄), беше заедно със сестричката си. Нея успяхме да задомим, а той остана при свекърите ( заедно с още две сестрички, които мин година прибрахме). Преди около 2 месеца се разболя тежко и го взехме при нас да се грижим, да се възстановя и тогава му обещахме, че ако се оправи ще си остане нашето пухче тук🤗 Все още се борим за него, но и той е голям герой 🤗 В момента съм му легло😁
По темата: Бяхме на театър тази вечер с ММ

# 138
  • Мнения: 7 923
Бубалеса, благодаря, че сподели с нас Heart

По темата съм - яко се нахъсах да променя режима на хранене и спорт. Имам едни 5 кила, които не искам, имам и заболявания, от които дебелея. Но няма да се дам лесно. Снощи ходих пак на тренировка и се надявам скоро да мога да се включа в играта, не само в загрявката.
След малко ще запиша час за образна диагностика като част от профилактичната грижа към себе си.
Освен това следвам новото си кредо да казвам, когато нещо не ми харесва - не както преди да мълча, да се окайвам и общо взето да се правя на мъченица.
Много силен старт на годината, но да видим докога ще ми стигне инерцията Joy

# 139
  • Мнения: 9 152
Образна диагностика с термовизия ли?
Като си идвам в България, винаги си правя!
Успех с програмата и начинанието,  Ева+Hands Pray Hands Thumbsup
Скрит текст:
сатурн влезе в свои води, т.е. знак, ще е справиш, сигурна съм.
Днес напрегръщах всичките си колеги, от сърце.  Сбогувах се с тях. Беше много важен момент в живота ми. И съм благодарна, че успях.

# 140
  • Мнения: 7 923
Благодаря, Катерица!:heart:

За да не е спам - напазарувахме всичко за вечеря и за утре, оставихме децата в апартамента и избягахме на село. Sunglasses

# 141
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Не знам защо постоянно си мисля и мечтая за лятото.

Направила съм предълги уиш листи в разни сайтове, дано не ги изпълня целите. Да не говорим, че до тогава ще харесам още милион неща. Simple Smile

Катерица, честито. Желая ти прекрасен път напред. Хайде да се разбутат тези планети там горе, че все нещо се обърква при мен.

# 142
  • Стара Загора
  • Мнения: 192
Аз онзи ден получих една ретро игра, която бях поръчала от Алиекспрес. Вчера цяла вечер играхме на Супер Марио, Контра, Тетрис... Ех върнах се 20-25г. назад Simple Smile

# 143
  • София
  • Мнения: 1 249
Бях си поръчала едни много сладки Найкове, днес дойдоха, не мога да им се нарадвам. Отделно получих есемес, че ми е пристигнала една от пратките от алиекспрес в пощата, нямам търпение да си я взема. Поглезих душата си със сладичко. По-късно имам среща с една мадама, която продава книги, да си взема 4-тири, които запазих. Чете ми се нещо увлекателно и разпускащо, дано да са моите. Започнах да пия магнезий и се чувствам по-добре и по-енергично, че нещо това време ме потискаше.
Сетих се, че си запазих и час за ендокринолог, искам да видя дали с хормоните ми всичко е наред, че нещо напоследък ми пада повече косата, като цяло и килограмите вървят нагоре и никак не е на добре работата.

# 144
  • Мнения: 31
Днес реших да е ден само за мен:smile:.Детето е на гости на леля си,аз бях на йога, козметик,фризьор,маникюр.Сега отивам при най-добрата ми приятелка (2 етажа над мен) да пием малиново вино...Желая ви прекрасна вечер Heart.

# 145
  • Мнения: 5 262
аз малко йога направих. опитвам да не се впечатлявам от безумици и да приемам филосовски, но това е най-трудно.

# 146
  • Мнения: 7 923
Стоянова, освен хормоните задължително изследвайте антителата Тат и МАТ, както и кръвната захар, за предпочитане не просто боцкане, а поне гликирания хемоглобин или други по преценка на лекаря. Вероятна комбинация от хашимото и инсулинова резистентност обясняват симптомите. Дано не е това, де, но е като епидемия.
Днес имам личен празник и се чувствам добре.
А снощи откраднах третинка препечена филия от мъжа ми и я излапах с такава наслада, че ми се доплака. От всичко на света най-много обичам печена филия, а не трябва и да помирисвам хляб.

# 147
  • Мнения: 1 489
Днес съм отпуск и детето не е на градина! Денят е за нас- ходихме на разходка, времето е чудесно. След това заедно приготвихме спагети за обяд/това си пожела/. Сега той си играе, а аз цъкам из форума с кафе в ръка!
Обичам такива дни!

# 148
  • Мнения: 789
Днес четох книга, пих чай и после ще чета отново. Цял ден четене 🥰

# 149
  • Мнения: 4 808
Аз цял ден мързелувах. Имах нужда, добре ми се отрази. Забърках само един сладкиш набързо и пих кафе с приятелка.

Общи условия

Активация на акаунт