Какво направих днес за себе си? - 7

  • 44 060
  • 737
  •   1
Отговори
# 195
  • софия
  • Мнения: 4 180
Видях се с една приятелка, която ми беше залипсвала и си прекарахме страхотно.

# 196
  • Мнения: 5 262
Успях да се възползвам от почивката, която си даде дъжда и направих дневният си крос. Това бяха най-хубавите ми 65 минути тичане Hug.
вчера коментирахме с мъжа ми джогващите в дъжда. някъде чел, че най-хубабво било джогинг в дъжд/
65 мин. не мога да направя .

# 197
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Ядох за пръв път от три дни насам.

# 198
  • Мнения: 28 464
Ядох за пръв път от три дни насам.
Е защо така..болна ли беше? Дано вече си добре..

Аз ако искам да направя нещо за себе си е пък три дни да не ям..., че до пролетта сигурно ще се търкалям!

# 199
  • Мнения: 4 808
Аз вчера целия ден го изкарах на едни солети и вечерта буквално се разтреперих. Имам да свалям килограми, но се замислих, че не трябва така. Точно предната вечер си гледах резултатите от кръвните изследвания, всичко е перфектно, да чукна на дърво! Затова реших, че по–добре с някое кило отгоре, но здрава. Ям без хляб, без сладко, нормални количества, но без да гладувам. Пролетта така смъкнах пет–шест кг за два месеца. После като останах без работа вкъщи, си ги възвърнах, но сега трябва да сваля два пъти повече. Изобщо не мога да си представя три дни да не ям.

# 200
  • Мнения: 554
Аз нали съм мома софиянка тия дни, та днес се разписах в мола- исках да си взема тънко палтенце,  за по-топлите дни,  пробвах, пробвах, избрах си (по етикет 50 лв), отивам на касата- цената 36 лв.. та днес за себе си си купих палтенце.

# 201
  • Мнения: 28 464
Оф, ми то и аз не мога да издържа един ден, камоли три..
Sad
По добре да лягам, това е най доброто което мога да направя за себе си! Wink

# 202
  • Мнения: 188
Днес ходих на пазар и си взех сладко! Grinning

# 203
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Скрит текст:
Пневмонията го прави възможно, момичета.
Хапвайте си и вместо мен и да не ви пука Simple Smile

# 204
  • Мнения: 24 331
Видях се с приятелка и такова женско парти си направихме.....

# 205
  • Мнения: 5 262
OnDiNe_  бързо оздравяване!

# 206
  • Мнения: 7 913
Оздравявай, Ондин!
Вчера пооправих малко аквариума - сложих бели ситни камъчета за дъно, посях две водорасли и смених гъбата на филтъра. Имам и едно оцеляло засега бебе гупа, родено миналия ден.

# 207
  • Мнения: 9 152
OnDiNe_, изтръпнах като те прочетох.
Скрит текст:
била съм с пневмония, преди 6 години...и точно като теб бях започнала нова работа.
Моля се да оздравееш и закрепнеш бързо! Hug
Добре, че времето е меко. Трябва ти слънце, много течности, имуностимулатори.

# 208
  • Мнения: 5 262
сложих в слоукукъра втората за сезона супа от собственоръчно набрани прясна коприва, киселец и див лук. добавих и други неща и като се върна ще е готова и ще пусна в бул она мноог вкусни дребни пелмени от руския супермаркет ... или ориз. Ще питам домочадието какво ще си пожелае.
OnDiNe_ бих ти сипала топла супас лимон ... но си ми далече .

# 209
  • Мнения: 7 913
Прецаках се малко. Нищо, полезно е - нека ми е за урок.

Общи условия

Активация на акаунт