Откраднат живот 🎬 тема 93

  • 26 987
  • 738
  •   1
Отговори
# 585
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 094
Аз разбрах от други статии, че ще даде кръв, за да видят дали става. Има ли развитие тогава щом твърди, че ще дарява? Съвместим ли е? Аз исках да се изследвам, но съм над 40 и отпадам.

Това кой ти го каза?! Изискванията са между 18 и 50 години! Оставаш в регистъра до 55 годишна възраст.

В сайта за регистрация. Исках да тествам мен и ММ. Въведох годините и ме отхвърли.

# 586
  • Мнения: 1 494
Кой е сайта

# 587
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 094
https://timeheroes.org/bg/limfom/donori-stvolovi-kletki?fbclid=I … Qf0GHehjlw0_DQ3-M

Следвах някакъв линк от фейсбука, но не го откривам. Отделно заради някакво изискване не успявам да вляза и в сайта на организацията.

# 588
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
В случая спамя, но Таймс х. не са си свършили работата. Дори като последваш връзката и после отидеш на изисквания към дарителите, си пише между 18 и 51 години. Бих сигнализирала на ТХ да си оправят челната страница на каузата, защото така се намаляват шансовете да се намерят дарители. Даже сега ще го направя.

# 589
  • Мнения: 2 123
За съжаление голяма скука. Пешко и Галя отдавна са омръзнали, безинтересни и излишни. Галя е противна с винаги набурсучената си физиономия.
Симпатизирам на Кая и Алекс. Карамазов (героят му) и той горкият стои заради мамин златен.
Бакърджиева не е била бременна в скоро време.  Напълня и се промени и в лице. Не към добро.
Пенев винаги ми е бил противен, но с този смях пред "смешните" беше ужасен.

# 590
  • Мнения: 5 846
Още съм до Заклещените-много се смях. Пенев яко преигра там.

# 591
  • Мнения: 2 123
Току що Шопов беше в сутрешния блок на Нова. Дарява стволови клетки за болно момиче. Много приятно и възпитано поведение. Не се звездее и не се позира като някои звезди и звездички.

Шопов е дал кръв за изследване за съвместимост. Нищо не е дарил, но е важно да се приказва за това. Същият слечай, като с Бакърджиева преди година - "дарява средства за опит ин витро на двойка с репродуктивни проблеми", което се оказа, че не е точно така. Реклама си правят хората и има, кой да им съдейства за това.

# 592
  • Мнения: 6 033
Е, и? Ако излезе съвместим, ще каже "няма да дам". Казах, че хванах интервюто от някъде нататък.
Чудно ми е откъде тази злоба. Прави си реклама? За какво? Да му дадат главна роля, защото е евентуално състрадателен и съпричастен?
Да, важно е да се приказва за това. Може някой подходящ дарител да се появи.

# 593
  • Мнения: 9 490
Какъв е бил случаят с Деси? Аз мисля, че тя   спонсорира тази кампания или само са я използвали за лице?
Ако е така, много тъпо.

Иначе аз предполагам, че напълняването ѝ е свързано с тази посока.
Дано здравословно е всичко е наред.

# 594
  • Мнения: 9 374
https://nova.bg/accents/view/2020/02/27/279391/%D1%82%D0%B0%D0%B … D0%B0%D1%82%D0%B0
Анонс за довечера:
Тайни от миналото и критични решения в „Откраднат живот: Системата“

След нанесения побой екипът в спешното ще трябва да се погрижи за Нора. Междувременно Борис ще вземе крайни мерки за ситуацията. Каква стъпка ще направи той – предстои да разберем

Младо семейство, което очаква бебе, посещава доц. Захариев за преглед. Развръзката с пациентката, съпругът й и най-близките ще бъде неочаквана за всички. Какво ще открие доцент Захариев зрителите ще научат в новия епизод на „Откраднат живот: Системата“ тази вечер от 20.00 ч. по NOVA.

# 595
  • Мнения: 9 490
Бебето е на Захариев 😂

# 596
  • Мнения: 5 846
Мисля си, че Хаджихристев ще го играе open gay, и ще помогне на Наков да се разкрие.
О, и Петмезко до Наков е като лаещ пинчер по голдън ретрийвър😁
На мен много ми харесва Филип Буков, и как играе, и как изглежда😎

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 16:34 от HumbleDrumble

# 597
  • София
  • Мнения: 27 412
Скучен епизод с обилна доза преразказ на епизод 1.
Тасев трудно се издържа вече. Освен това играе неубедително.
Хм, Зорница все пак има правото да уволни Хаджихристев. Ами супер, ама знаем, че няма да стане. Това същество ще дразни цял сезон. Наков все повече ми харесва.

# 598
  • Мнения: 9 490
Този Хрхр каза нещо от сорта, че той може да няма нужда от болницата, но болницата има нужда от него.
Доколкото разбирам липсват кадри, специалността не е примамлива и печеливша, затова и отделението куца. С две думи, трябва да го търпят.

Тази вечер ще гледам Ванчето в театъра 😄

# 599
  • Мнения: 9 628
Имало е толкова много двойки в сериала, едни съм харесвала, други не по една или друга причина, ама тези двамата много тегава връзка имат Grinning:

Общи условия

Активация на акаунт