Откраднат живот 🎬 тема 93

  • 26 859
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 726
Захариев като толкова настоятелно питаше дали майката на момчето има син от друг мъж, си помислих, че момичето може да е зачената инвитро, да са от един баща. Но не ми се връзва защо се гледаха така с другата майка.
Дано са измислили нещо интересно и логично.

# 721
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
За Галя пак май всичко мина между капките. Така като гледам си практикува, вероятно са я оправдали, ноо остава само да гадаем (сефте) Grinning
В началото на първи епизод "припомниха" сцени от осми сезон, които вероятно са ключови за девети. Сред тях беше и тази, в която Захариев казва на Стилянова, че Цонев ще бъде вещо лице по делото и вероятно ще се докаже, че вината е на патоанатома. Сигурно точно това е станало, но не са счели за необходимо да ни го "разказват". Аз пък вече не си спомням за какво точно беше подсъдима Галя и защо точно патонатомът ще има вина, де...

За прическата на Захариев - през декември бях замалко в София и на една от метростанциите в последния момент преди да се кача на влакчето видях Емил Марков. Седеше на една от пейките и чакаше. Беше със синьо яке, онези смешни очила и същата такава по детски къдрава коса. Сигурно просто си му е такава, ама и за какво да му я правят специално с нещо по-различна. Вярно че изглежда малко нелепо с нея, но това да му е кусурът.

Не е нужно да са близнаци, а само брат и сестра. Свекито е родила момчето, а от второто- снахата, е искала да се отърве. Съответно чрез Виолета я дава на тъщата. Те си и приличат доста момичето и уж свекървата. Обаче пък кой е другият проблем, не знам. Може би, че ще станат ясни машинациите на Пецко.
След толкова много изписани редове, това най-много ми пасва. А страхове, че може машинациите да излязат наяве, Захариев ли трябвало цял живот да си ги носи. Все пак той е единственият жив, който знае за тях.

# 722
  • София
  • Мнения: 8 933
Не е нужно да са близнаци, а само брат и сестра. Свекито е родила момчето, а от второто- снахата, е искала да се отърве. Съответно чрез Виолета я дава на тъщата. Те си и приличат доста момичето и уж свекървата. Обаче пък кой е другият проблем, не знам. Може би, че ще станат ясни машинациите на Пецко.
Той вторият проблем е най-ясен. Освен, че ще трябва да махнат бебето (което може и да мине за инцидент), то ще трябва да кажат на младежите, че са брат и сестра, защото те иначе ще продължат да искат да са заедно.

# 723
  • Мнения: 611
Ееее то петлето в промото наистина прекалява...

# 724
  • Мнения: 1 560
Принцесо, много хора са родени на една дата, едва ли това е причина да се питаш дали сте близнаци.
Има да гадаем до вторник, но според мен брат и сестра са със сигурност, оттам нататък има няколко варианта.
Борис нещо много насериозно се е взел.

# 725
  • Мнения: 6 159
Ееее то петлето в промото наистина прекалява...
Каквото ти спуснат "шефовете" , такова играеш . Мен по принцип ме дразни , че за сравнително главна роля са взели Наумчо . Нали вече е доктор ? Защо не си работи по специалността или  по правило  у нас всеки работи това , за което не е учил .
До тук нещо ми върви тромаво , но на фона на другите две български недоразумения , този сериал е поне две класи  нагоре .

# 726
  • София
  • Мнения: 4 344
Не може свекървата да е майка на момичето, защото, ако е така Захариев нямаше да пита дали тя има друг син като спасение Господне. Защото, ако тя е майка на момичето какво значение има дали тя има друг син - той все ще ѝ е брат. По-скоро би питал дали тъщата няма друга дъщеря.
Както написах във ФБ - за да е сигурен, че децата са брат и сестра, би трябвало да познава и двете. Това ме навежда на мисълта, че осиновителите са познавали Петър и Виолета, примерно пращали са снимки всяка година и т.н., тоест това е майката на Емил. А майката на Михаела като го прегърна му каза, че е родила при него. Тоест, той като видя майката на Емил се сети каква е историята и после може би се досети, че другата жена е родила при него близнаците

# 727
  • Мнения: 9 374
Пускам промото. Тасев наистина прекалява ужасно много. Както някой каза по-рано, наистина си повтаря грешката, която направи с Ина и сега Нора ще му е следващата "жертва". А Зорница май ревнува пък. Това не й отива по принцип.
https://nova.bg/series_movies/video/5900/%D0%B2-%D0%BE%D1%82%D0% … 0%B9%D1%82%D0%B5/

Малко на ескимос прилича Пенев. Grinning

# 728
  • Мнения: X
Официално можем да признаем Тасев за най-смотания мъж в сериала Simple Smile
Прецака 4 жени, сега очакваме да се появи жена номер 5, която също да прецака :')

# 729
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Светулчица, значи Захариев ще запомни жената, на която Виолета (защото фактически тя беше движещото звено в цялата афера) е "помогнала" с осиновяването, а няма да запомни жената, чиито деца той е разделил? Не ми се струва правдоподобно това, ама хич.

yanitsa.s, Никола Мутафов може да е бил на силния вятър и Диана да го е "гепила" директно на вратата. Laughing

На Тасев 4-те жени нещо ми се губят. Не съм гледала втори и трети сезон, но от това, което съм чела, ги докарвам до 3: Вяра, Галя и Ина. Коя пропускам? Обаче що тъй все кратки имена им измислят на неговите? Да не ги забравя, сигурно

# 730
  • Мнения: 9 374
ДамаПика, Нора е четвъртата, нея я броим вече за прецакана май, то се вижда накъде отиват нещата. Grinning

# 731
  • София
  • Мнения: 9 558
Както казах по-рано днес, Тасев не си е научил урока, повтаря същата грешка, както с Ина. Жалко. Неговият герой порастна в йерархията, но не и като характер. Поне до сега де, то е ясно, че ще се поправи Wink

Днес някой каза, че промотата не са това, което изглеждат. Абсолютно не съм съгласна с това Simple Smile. От четвърти сезон много внимателно следя промотата и после случващото се през сезона и мога да кажа, че винаги много точно показват каква ще е историята на персонажите. Признавам и аз съм изненадана, но фактите са си факти - промотата са точно това, което изглеждат Simple Smile.

# 732
  • София
  • Мнения: 4 344
Спомням си един кадър с Виолета, в която някакъв мъж говореше за детето си и колко са им благодарни, след това стана дума за някакви хора, че също искат дете и тогава се захванаха с онази Ирина - така всъщност се разбра с какво се занимават двамата. Та, ако богатата двойка е пращала снимки, комуникирали са, той виждайки жената се сеща, че е дал на това семейство момченцето от родилите се близнаци. След което поглежда жената и осъзнава, че това е същата жена, чието момиченце остава при нея.  (Ако са близнаци де, не вярвам един лекар да помни всички родилки минали през него, но близнаци и то преди 20 години си е било по-голяма рядкост). А и ако е имало нещо такова не можеш да го забравиш.
Защото неговият шок дойде след като видя свекървата. А и тя повече прилича да е в схемата с продаването и купуването на деца, отколкото тъщата. А и тя (тъщата)каза, че другите са отдавна с мъжа си, младо оженили се - като нищо са прибягнали до такова нещо, за да имат дете.

# 733
  • Мнения: X
Вчера малко през пръсти гледах епизода, но доколкото чух майката на момичето каза нещо от сорта 'Млади са още, на по 22 години са'

Не си спомням точните думи, но запомних, че са на 22 години 😂 Може пък само за момичето да е казала, че е на 22 години.

# 734
  • Мнения: 2 379
За мен каквато и да е схемата, щом не позна едната жена, ще е доста съшито. Дори да си е спомнил, че свекървата е родила деца и едно от тях е дадено на друга жена, как ще направи връзката, че е дадено на тази първата жена? Нали мобе на всеки друг да е ..ако пък тя е осиновителката на момчето, как ще се досети , че първата жена е родила две и точно това момче е дадено?

Общи условия

Активация на акаунт