Откраднат живот 🎬 тема 93

  • 26 822
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Техническа грешка е - и двете започват през февруари.

# 91
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 810
Гледам обявиха вече датите за двата нови сериала - пожарникарския от 25.02; Ол инклузив от 28.08

Ще ги гледате ли, има ли теми за тях? Пожарникарския не изглежда зле, дано не се окаже като Пътят на честа. Но пък в темата за него беше голяма забава. 😃


"Ягодовата луна" ми изглежда евтино /както и "Ол инклузив"/ и в стила на Фучеджиева, така че може да гледам тук-там, но не мисля да си губя времето, ако е същата тъпня както ми бе "Пътят на честта". Не съм фен на Блатечки, не го имам за секси, Джаферович се чуди къде да се навре за пореден път.

За "Слънчев бряг" нямам търпение. Там ще са млади и свежи. Не искам да съм разочарована. С хубаво чувство останах от "Скъпи наследници".

# 92
  • Мнения: X
Табаков ако мисли така да пее приспивни песнички, Диана ще проходи набързо и сама ще избяга от него Joy

# 93
  • Мнения: 9 485
Ох да 😄 сега се поправих - 28.02 e Ол инклузив
На мен ми изглежда нещо тип Полицаите и оня с Врачански, дето не се сещам как се казваше и не очаквам кой знае какво.

За този по Бтв и аз гледах реклама, с Бойко Кръстанов, нали?
А те друг ще пускат ли? Защото май ми се видя и още една реклама, но може и да е била пак за същия сериал.

# 94
  • София
  • Мнения: 9 558
Смятам да гледам Ягодова луна, основно заради Деян Донков, когото харесвам изключително много, въпреки че май ще е с второстепенна роля. Не харесвам Блатечки. Всеки актьор, който в един момент започне да залага на себереклама в стил “секс символ”, рязко ми пада в класацията, предполагам заради това недолюбвам и Блатечки. Обаче скоро ги гледах с Калин Врачански в театъра и останах приятно изненадана.
Другият интересен в Ягодоя луна за мен е Радина Боршош. Това момиче истински ме впечатли в Лисичета и Когато гръм удари. Чакам да видя как ще се представи в сериала.

Другите сериали дори не съм ги чувала и едва ли ще ги гледам. Но да не се заричам де.
Интересно обаче, дали ОЖ няма да е само 3 дни в седмицата, ако единият сериал по Нова ще е в петък. Мисля че така беше и 7 сезон - от вторник до четвъртък. А в петък даваха този с К. Врачански.

# 95
  • Мнения: 39 318
Стига деее, какъв секс символ е Асенчо с това шкембе?

# 96
  • София
  • Мнения: 9 558
Стига деее, какъв секс символ е Асенчо с това шкембе?

Ее, за преди време говоря, беше си, Стъклен дом, Бензин Wink . Сега е страшен чичко и е дебееееел. Направо останах изумена как се е изпуснал.

# 97
  • Мнения: 9 485
Ееех Чарли в Стъклен дом 😍

Блатечки и аз съм го гледала в театъра с Врачански и Койна, Малко комедия май се казваше постановката? Харесва ми, той по принцип ми харесва, но наистина не остарява добре.
В Луната, въпреки че май ще се залюбва, не ми изглежда да го играе плейбой.

ОЖ и аз предполагам, че ще го дават вторник-четвъртък. В Петък ще бъде Ол инкл, а Луната сигурно както Пътят от 22ч
Другите дни готварското и Капките.

# 98
  • Мнения: 9 057
Ау много сериали, много нещо.
Не разбрах този по Бтв Слънчев бряг кога започва?
Аз пък харесвам Блатечки,наскоро го гледах в театъра. Коремчето е малко и стегнато, не е разплут 😁
И Кръстанов ми е голям любимец, но Донков ми е органически непоносим.

# 99
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Интересно обаче, дали ОЖ няма да е само 3 дни в седмицата, ако единият сериал по Нова ще е в петък. Мисля че така беше и 7 сезон - от вторник до четвъртък. А в петък даваха този с К. Врачански.
Нещо такова ще е схемата и този пролетен сезон, да.
Още повече че бТВ са обявили "Съни бийч" за петък от 21.30. Нова е почти сигурно, че ще сложат "Ол инклузив" на "гърба" му и най-вероятно също ще го пуснат от 28.02., независимо че в предварително обявената схема пише от март.
А "Ягодова луна", както се вижда, е 12 епизода и ще е един път в седмицата - като "Дяволското гърло".
Скрит текст:
бТВ


Нова ТВ

За този по Бтв и аз гледах реклама, с Бойко Кръстанов, нали?
А те друг ще пускат ли? Защото май ми се видя и още една реклама, но може и да е била пак за същия сериал.
За "Съни бийч" има повечко авторекламки. Най-смешна ми е тази с Иво Аръков, който се опитва да говори мЬеко Satisfied и "г-н Никола", който пък е Явор Бахаров.

# 100
  • София
  • Мнения: 9 558
Да, Ягодова луна е 12 епизода. Преди време гледах интервю.с Блатечки и той го потвърди.
Обаче, ако БТВ пускат техния летен сериал в 21:30, очаквам Нова да заложат на 21:00. Ще се изненадам ако пуснат тогава любовното им реалити.
Иначе в линка има неточности - ОЖ, сезон 8?, Предполагам Нова не са си обявили програмата за пролетния сезон. Гледах на сайта им, има за Февруари, но не са отразени новите предавания. Предполагам са изчаквали БТВ да качат тяхната и тогава ще наместят часовете.
Иначе рекламите вървят Ягодова луна от 25.02 и Ол Инкл. от 28.02

Ванилия, аз май останах с впечатлението, че героинята на Боршош ще върти любов,  Блатечки ще играе таткото и шеф на пожарната.

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 00:44 от rosi_ta

# 101
  • София
  • Мнения: 27 181
Ягодова луна ще му дам шанс заради тематиката и защото е само 12 епизода.
За Ол инлузив съм на кантар. Мога да му дам шанс само ако са малко епизоди и не е всеки ден. За което обаче май няма сигурно инфо как ще е ?
Съни Бийч също мисля да го гледам, защото май ще е само по 1 епизод на седмица. Обаче ко е нещо тип Скъпи наследници категорично няма да започвам.

Просто нямам време за сапунки, това е. Единственото изключение е Откраднат живот, просто защото вече съм го започнал и съм свикнал и със сериала и с героите и особено с темите и потребителите тук. Simple Smile

# 102
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Diavolo, както се вижда и двата "летни" сериала са с по един епизод на седмица.
бТВ са обявили "Съни бийч" за петък от 21.30. Нова е почти сигурно, че ще сложат "Ол инклузив" на "гърба" му
Скрит текст:
бТВ


Нова ТВ
Засега промяната в схемата на Нова е това, че са изтеглили стартовете и на двата си нови сериала за последната седмица на февруари - за да са "в крак" с бТВ-то.

# 103
  • Мнения: X
Засега промяната в схемата на Нова е това, че са изтеглили стартовете и на двата си нови сериала за последната седмица на февруари - за да са "в крак" с бТВ-то.
Нова от няколко години започват пролетния тв сезон в последната седмица на февруари. Няма никаква промяна в схемата. По-скоро бтв се нагаждат.

# 104
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 810
Моето усещане винаги е било, че Нова се нагажда, но е усещане без да гледам схеми. Те са ми втори по качество и първи по простотия.

Съжалявам, че "Слънчев бряг" ще е само веднъж в седмицата, но като гледам схемата ще съм на бТВ след 21.00 ч.

Общи условия

Активация на акаунт