AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 40 242
  • 758
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 345
   Здравейте, някой ползвал ли е този синия интимен гел , поръчах го, а е като вода..., друг път не е бил така. Миналата година също ми се случи с един зелен беше супер течен и сега отново...

# 76
  • Мнения: 13 805
Синият винаги е бил като вода. И не само той, има още 2-3 модификации по - воднисти (  по спомен оранжеви и още един яркозелен). По- гъсти бяха лилавият и розовия. Сега не знам с какъв цвят са ги направили.

# 77
  • Мнения: 2 798
Момичета, сплаш маската дали мога да я използвам като тоник ? Пробвали ли сте така ?

# 78
  • Мнения: 345
И аз я получих, но още не съм я пробвала,  _re_ge Благодаря! Някой да е пробвал новия околоочен крем Anew?

# 79
  • Мнения: 811
И аз я получих, но още не съм я пробвала,  _re_ge Благодаря! Някой да е пробвал новия околоочен крем Anew?
Ако имаш предвид този за тъмни кръгове, аз го ползвам от около седмица. Гелчето, което се слага през нощта леко ми напарва на очите понякога, но кремът за сутрин много ми харесва - лек, приятен и чувствам кожата си много добре след него.

# 80
  • Мнения: 2 798
Аз съм на същото мнение за околоочния. Харесва ми, овлажнява добре. Освен това за цената от около 13лв. получаваме  два продукта. В малко количество, но са икономични.

# 81
  • София
  • Мнения: 4 177
И на мен ми пари гела за няколко минути.

# 82
  • Мнения: 17 987
Е това парене от какво ще е пък...и аз мислех да си го вземам

# 83
  • Мнения: 811
Доволни ли сте от маската за лице с водорасли? Мисля, че набъбва като я сложищ на лицето. Гледам, че е на 5лв в новия каталог и й се чудя

# 84
  • Мнения: 2 798
На мен не ми пари, а кожата ми е доста тънка и бледа под очите.

# 85
  • Мнения: 440
Ползвали ли сте терапията за обем без отмиване? Има ли ефект?
На моята коса, която по принцип е тънка, а в момента се възстановява от следродилен косопад, мога да кажа, че има малък ефект. Самата коса при допир се усеща по-плътна, визуално също има лек обем. Но аз нанесох върху влажна коса, наведох глава и изсуших със сешоар. Ако със сешоара се използва и четка, може би ще има по-голям ефект.

# 86
  • Мнения: 17 987
Има ефект, но и сплъстява. Аз лично съм по- доволна от сухия шампоан за обем на Батисте

# 87
  • Мнения: 2 820
Здравейте на всички тук ! Искам да ви попитам ,лимитираната серия на парфюм Alpha дамски има ли разлика с първообраза? Благодаря на отзовалите се!

# 88
  • Мнения: 2 798
Ако питаш за минито (30мл) , няма разлика.

# 89
  • Мнения: 205
Е това парене от какво ще е пък...и аз мислех да си го вземам

Две клиентки си го поръчаха,при едната няма парене,при другата имаше,но отшумя. След няколко нанасяния преминава. Явно има чувствителност на кожата.

Общи условия

Активация на акаунт