Какво ще купя отново? (2)

  • 89 672
  • 754
  •   1
Отговори
# 585
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
Аз знам само за тези, които са супер леки не се усещат изобщо.  за такива, които тропат за пръв път чувам. явно просто не си  попаднала на правилните.

# 586
  • Мнения: X
Е, аз не знам кои колко са правилни. Влязох в някой магазин, не помня кой и поисках топки за сушилня. Дадоха ми тези. Големи са колкото тенис топки и приличат на тях, но са от плътна гума, три на брой в комплект.
Дори да бях видяла в магазина вълнени топки, ако не бях прочела, че са добри, никога нямаше да ги купя, защото наистина не си представям как те ще разпухнат яке или другите дрехи, за да станат меки от това. Същия ефект биха имали и чорапи, свити на топка. Те са със същата плътност. Нуждая се от обяснение, за да повярвам, че трябва да си купя такива топки, защото вършат работа. Логиката ми казва, че това няма начин да е така. Как я вършат тази работа, за която са предназначени? Ето на този въпрос не мога да си отговоря.

# 587
  • София
  • Мнения: 1 003
Аз също, като си купихме сушилня, супер ентусиазирано си купих топки (приличащи на тенис топки) и като пуснах сушилнята... леле майко, война на световете... такова тропане, такова блъскане...ММ ме пита-"ти сигурна ли си, че тези топки мястото им е в сушилнята?"... На второто ползване ми забрани да ги слагам! Купих някакви, силиконови- същата работа, почти!

# 588
  • Мнения: X
Да, блъскат зверски! Даже си мисля, че обикновени тенис топки няма да тряскат така като тези, които са като камъни.

# 589
  • Мнения: 13 188
Вълнените топки са леки, но с голяма плътност, не на чорапи. По-тихи са от тенис топките- те са ужасни. Най-хубави са гумените кухи леки топки, които след загряване омекват и не се чуват изобщо.

# 590
  • Мнения: 2 658
Аз ги взех с идеята да заместят омекотителя, защото в къщи имаме алергии. После разбрах от опаковката, че спестяват от времето за сушене, защото подскачат и образуват пространство между дрехите, за да минава топлия въздух. Също така намаляват статичното електричество.

# 591
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
В испанския Лидл ще пускат другата седмица вълнените топки; може да дойдат и в българския после.

# 592
  • Мнения: 2 128
Вкъщи много харесахме лютеница "Траки" традиционна едросмляна.Отново ще купя😋

# 593
  • Мнения: 22 867
Момичета, да напиша за моите находки, вдъхновени от подстрекателките в темата при нощното ми висене в нея! Simple Smile

1. MilMil Argan Oil 1кг. Възстановяваща маска за коса - доволна, хвърчащата ми слама стои поприбрана доста добре, като се има предвид предишното и хвърчене. И най-важното, не ме сърби скалпът, нещо, което често ми се случва. Изпробвана три пъти засега, за по-нататък ще видим.

2. Chante Clair Marsiglia 500мл. Препаратът за домакински съдове - на две вечери пробвах паралелно с  FAIRY, но не платинум, от другите, някакъв румънски. Мазни съдове измива с едно минаване с гъба и много интересно скриптят при изплакването. С румънския препарат по два пъти минавам понякога, защото усещам, че не е измито добре. Това FAIRY имам предвид:
Скрит текст:

3. Tesori d`Oriente Fior Di Loto 750ml. Омекотител Концентрат - определено ми хареса, ще купувам пак. Благодаря на съфорумката, която препоръча лотоса /извинявам се, не помня ника, а не мога в момента да търся/.Flowers Hibiscus

4.Tesori d`Oriente Marrakech 250мл. Ароматен Душ-Крем - този беше поръчаният, а получих Tesori d'Oriente Бял Мускус.
Скрит текст:
Защо - не знам, за сапуна против петна ми се обадиха, че липсва, за душ-крема не стана въпрос. Отказах се да връщам, така и така нито един не съм ползвала. Страхувах се да не е със сладникъв или тежък аромат, но се оказа с много лек аромат на чисто, на сапун, така го усетих. Не ми изсушава кожата, не че е нещо невиждано, но и той ми допадна. Със сигурност ще изпробвам и другите аромати.
Та, както се казва - аз доволен! Joy

# 594
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Френско Масло  Монарх! Много ми харесва! Купувам го от Фантастико!

# 595
  • Мнения: 13 188
Labrex, много се радвам, че са ти харесали, защото за аромат наистина е трудно да се дават съвети.
Подстрекавам всички, които често купуват препарат за съдове - изхвърлете тенджери и чинии или каквото имате в повече, но намерете място за най-доброто решение за жената - миялната. Няма шкаф или уред, който не бих жертвала, за да набутам най-любимата ми помощница. Освен времето, което ми е спестила, спестява вода,ток и суфа кожа на ръцете. Мие по-добре от мен. Всичките си приятелки съм убедила, някои много трудно, но никой не съжалява.
Хайде, първо това, после ще пробутам идеята за другата си любимка - сушилнята, за която нямах място, но и на балкона си върши работата - да помага и да ме радва.

Много харесвам аромата на течния син Сейфгард, ама много скъп.

# 596
  • Мнения: 11 080
Френско Масло Монарх!
Доста добро за цената си наистина (далеч под тази на Президент и Elle&Vire), по-вкусно от разните полуфалшиви немски. Има го и в други супермаркети, нашият квартален магазин е Дар и зареждат редовно.

Иначе в Кауфланд чат-пат има добри промоции на Lurpak, също едно от хубавите масла на пазара.

# 597
  • Мнения: 22 867
Labrex, много се радвам, че са ти харесали,
Скрит текст:
защото за аромат наистина е трудно да се дават съвети.
Подстрекавам всички, които често купуват препарат за съдове - изхвърлете тенджери и чинии или каквото имате в повече, но намерете място за най-доброто решение за жената - миялната. Няма шкаф или уред, който не бих жертвала, за да набутам най-любимата ми помощница. Освен времето, което ми е спестила, спестява вода,ток и суфа кожа на ръцете. Мие по-добре от мен. Всичките си приятелки съм убедила, някои много трудно, но никой не съжалява.
Хайде, първо това, после ще пробутам идеята за другата си любимка - сушилнята, за която нямах място, но и на балкона си върши работата - да помага и да ме радва.

Много харесвам аромата на течния син Сейфгард, ама много скъп.

А, papi6, ти си била все пак! Simple Smile  Помислих си го, като писах, но не бях сигурна. Да, приятен е ароматът, хареса ми. За миялната.......малко съм консерва аз, ръка да пипне. Преди доста време беше, години минаха, приятелка си доизмиваше съдовете от миялната, нещо и се мажели, не знам какво още беше, пък недоволстваше, че трябва да обира остатъците от храна преди да ги сложи, виждаше и се голяма разправията, че и аз покрай нея, като я слушах, направо и желание нямах за такава помощничка.По нова година, последната, ММ като се засили, ще ми купувал миялна машина. Аз твърдо не, първо да се чудя къде да я слагам, второ, нали се сетих за приятелката и се запънах. Той ми води някакви агитации, пък се отказа, така и не купихме. Може би защото обичам да мия, не ми тежи. Повече ми тежи подреждането на съдовете по местата им след като изсъхнат. Та такъв случай съм, не ща машинка! Simple Smile След време знам ли, може и да заискам.

Маслото  Lurpak и аз го харесвам, Монарх не ми се е мяркало. Нямаме магазини Фантастико, в Метро трябва да погледна дали не се предлага.

# 598
  • Мнения: 13 188
Ааа, Labrex
Скрит текст:
Нищо не може да се сравни с измита в миялна чиния. Като ми дойдат гости, ако измият на ръка, направо тайно ги слагам в миялната. Всичко, което беше захабено, а не му личеше- светна, хем и аз мислех, че от мен не може да се справи по-добре. А и ги мие с високи градуси, сега го смятам за голям плюс. Колко форум и книги в плюс пък позволява...
Послушай мъжа си, още повече, че той е съгласен. Ако не сте доволни - има базар, олх...
Благодарностите - в снимки как я прегръщате Smirk

# 599
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
И аз такива ги говорех, Лабрекс, ама гроздето наистина ми е било кисело. От три години имам миялна, няма абсолютно нищо общо с това, дето си го мислех! Та, по темата- миялна ще купя пак, ако се наложи! Веднъж открила рахата, не го заменям за никакво веро и гъба!

Общи условия

Активация на акаунт