Какво ще купя отново? (2)

  • 89 301
  • 754
  •   1
Отговори
# 90
  • гр.София
  • Мнения: 1 588
Ние купуваме домашна лютеница Мечта на Дерони. Харесва ни и винаги имаме по няколко бурканчета в запас

# 91
  • Мнения: 3 118
Но пък съм очарована от едросмляната лютеница на Родна стряха в малките бурканчета.
И аз! Има и пикантен вариант, който много харесам.

Ще купя и редовно купуваме кашкавал/сирене Маджаров.
Извара със зеления етикет кремообразна от Лидл.
Целувки тип скалички пак на Лидл.

Лакове/очна линия на Голдън Роуз
Телефон Oneplus Simple Smile

# 92
  • Мнения: 2 050
+1 за малките бурканчета лютеница на Родна стряха. Но и Велика ми харесва. Не мога да преценя обаче коя е по-добрата лютеница от Родна стряха и Велика,  защото никога не съм ги дегустирала двете едновременно.

# 93
  • Мнения: 3 944

Интересно Simple Smile би си купил/а отново същия телефон ли Open Mouth

# 94
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Oneplus наистина са перфектни.

# 95
  • Мнения: 2 819
+1 за малките бурканчета лютеница на Родна стряха. Но и Велика ми харесва. Не мога да преценя обаче коя е по-добрата лютеница от Родна стряха и Велика,  защото никога не съм ги дегустирала двете едновременно.
И от мен положителен глас за двете лютеници.

# 96
  • Мнения: 3 118

Интересно Simple Smile би си купил/а отново същия телефон ли Open Mouth
Да, същата марка, по-нов модел. Simple Smile

# 97
  • Мнения: 3 944
О, извинявам се, аз помислих, че е модел. Не бях чувала за марката.

# 98
  • Мнения: 2 769
Глас за  OnePlus.

# 99
  • Мнения: 4 239
Взех си Атрикс Интензив крем за ръце, но е в тубичка (100 мл) и не съм много очарована. Има ли разлика с този в голяма метална опаковка. За качеството питам.
За мен няма разлика. Харесвам Атрикс, но за проблем като твоя с напуканите ръце препоръчвам "Работливи ръце". Обичайно във Фантастико стоят до Атрикс. На ММ след работа с вар и цимент Атрикс не можах да помогне, но "Работливи ръце" - да. Попива бързо, мирише приятно, евтин и много ефективен.

# 100
  • Мнения: X
Ще трябва да го потърся. При нас няма магазини Фантастико. Имаме един местен супермаркет, в който и от пиле мляко се намира, ще отида до там. Много благодаря за препоръката, Тетка.
Редактирам: Купих от Метро тази вечер. Наистина ми харесва, добра текстура, добре попива, и за разлика от Атрикс, който много ми наподобява Липобазата, за сега ми понася добре.

Последна редакция: нд, 23 фев 2020, 20:44 от Анонимен

# 101
  • Мнения: 853
Но пък съм очарована от едросмляната лютеница на Родна стряха в малките бурканчета.
И аз! Има и пикантен вариант, който много харесам.





+1 глас за лютеницата!
Със същите вкусови качества е и на марка Marco, пак от Лъдл, със синя капачка, има и леко пикантна.

# 102
  • Мнения: 2 285
Освен замразените зеленчуци на Кауфланд, мога да похваля и замразения им камембер. Много е вкусен, успешно може да замести панирането на кашкавал за бърза вечеря.

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 40 598
Замразен камембер? Сефте чувам..

# 104
  • Мнения: 2 285
Ей го, паниран (може и да не е баш същата опаковката, но нещо подобно, картонена кутия):

Общи условия

Активация на акаунт