Какво ще купя отново? (2)

  • 89 693
  • 754
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 40 775
Хм...интересно звучи. Как го приготвяш? И къде стои в магазина?

# 106
  • Мнения: 2 285
Хм...интересно звучи. Как го приготвяш? И къде стои в магазина?

Някъде във фризерите, около замразените зеленчуци беше.
Директно пъхаш във фурната върху хартия за двайсетина минути и е готово.
И сладко от боровинки има в опаковката, но ние не обичаме комбинацията сладко-солено и ни артиса за палачинки. 🙂

# 107
  • Мнения: 27

Аз си взимам 'Mixa Hyalurogel Rich'. Страхотен е Simple Smile

# 108
  • Мнения: 163
За мен най-хубавият крем за ръце, макар и доста скъп е колд крема на Авене. Наистина омекотява и предпазва ръцете. Даже знам за този крем от мой познат мъж, който зимата работи на студ и единствено с това успява да си оправи ръцете.


На мен лично крема не ми харесва, а смея да твърдя, че съм ползвала доста различни марки.
По мое мнение крема на Микса ( този в по-малката опаковка) е в пъти по-хидратиращ и приятен като усещане на ръцете Simple Smile

# 109
  • Мнения: 241
Пак ще повторя катъка на "Кенар'' от Кауфланд и вино розе 3 л. на Търговище. Много хубаво вино - няма нищо общо с блудкавите, които се продават в тези литражи.

# 110
  • София
  • Мнения: 1 434
Пия само червено вино, но от 2-3 г. купувам за приятелките ми розе на Вила Ямбол. Много го харесват, а аз имах огромни съмнения, защото е твърде евтино за 3-те л. особено, а те са претенциозни. Може да пробвате първо бутилката, за да не се рискува, но 2 бут. са на цената на 3 л.

# 111
  • Мнения: 9 526
Пие се на вила Ямбол, но чак добро вино не е в никакъв случай.

# 112
  • Мнения: 10 601
Аз ще повторя, че и ще потретя вафлените пурички с ванилов крем от Лидл. Абсолютно неронливи, дълги, хрупкави и супер вкусни. През лятото със сладолед ще са "бомбастик". Щом и детето (което не си пада по сладкото) ги одобри, значи имат 6-тица. Grinning

# 113
  • Мнения: 1 453
Зрял боб Добруджанка на Оберон.

# 114
  • София
  • Мнения: 1 434
Пие се на вила Ямбол, но чак добро вино не е в никакъв случай.
И аз не казвам, че е супер виното, но явно за цената си е сносно. Продължавам да го купувам за гости, когато са повече и нямам възможност да угодя на всички с различни ( по вид ) скъпи вина. Един пие червено, друг бяло или розе, трети - скъпа водка и то...нали Simple Smile Всички казват, че е леко и приятно. Аз не пия бяло и розе, че получавам киселини.

# 115
  • Мнения: 576
Ох ,от къде да започна Sweat Smile

Последните неща ,които купувам пак и пак и ще купя са
Сирене Верея в саламура в кутия ,страхотен вкус,от Лидъл го купувам


замразеното тесто за пица от Лидъл,много е добро
двуфазен лосион за грим на Микса
кремовете на лореал от серията на Ревиталиф Лазер реню,незнам колко вече измазах
не се сещам друго ,но ще допълвам като се сетя

# 116
  • Мнения: 17 987
В нашата Била изчезна замразеният микс Президент, на тяхната марка, а много го харесвах- грах, морков, царевица и 2 парченца броколи, но ми харесваше и не мога да му намеря заместител. При вас има ли го още или е спрян?

# 117
  • Мнения: 10 062
От Лидл си купувах консервирани гъби и нарязани и цели. Имаше в бурканчета и в
кутии. Много добра работа ми вършеха и често поглеждах към рафта, но няма.
Питах и момиче от персонала - не са зареждали скоро.
Едно нещо да ми хареса и дълго време да си остане със същото качество и
вече да го няма. Жалко!

# 118
  • София
  • Мнения: 6 182
Като споменахте замразени продукти се сетих. Харесват ми замразените ягоди в Лидл (не съм пробвала другите замразени плодове). Не са слепнати много, не са разкашкани. Е, не са много сладки, но аз ги боцвам както са замразени във вътрешността на кексове и те там си се размразяват и си пускат сока, а сладкишът им придава сладост.

# 119
  • Мнения: 3 137
Крем Оле на Д-р Йоткер. Особено шоколадовия. От години е любим у дома. Чудесен десерт за 3 минути.

Общи условия

Активация на акаунт