Празнично пролетна гобленарска темичка - 140

  • 27 385
  • 748
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 106
Ех, много ми  е кеф сутрин да си направя кафенцето, да седна на лаптопа и да видя, че има 10+ мнения в темата, че и красоти в снимки!

Butterfly:3, стискам палци да си вземеш изпита от раз и да ти остане време да боцкаш по новия проект. Добре си напреднала, определено Simple Smile.

Там някъде,  интересен проект си планирала, с интерес ще следя за крайния резултат.

Нелка,  страхотни са станали дядо Коледовците, като картичка са!

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 09:41 от 3ори

# 121
  • Бургас
  • Мнения: 610
Ооо чакайте чакайте, за да е пълно щастието на такива като мен и Зори дето обичат със форума сутрин да си пият кафето, да покажа до къде съм стигнала със ГК! На последния ред съм!

Butterfly:3 Честито за взетите изпити, късмет и за последния! Flowers Hibiscus
Там някъде много интересно при теб, да показваш честитчко! Relaxed

# 122
  • Карлово
  • Мнения: 409
Момичета, гледах гоблените ви и ме хвана срам... И аз се перя , че шия... еднодневни боклуци... Възхищавам ви се искрено!! Прекрасни са - pyypi, nelka.nelka, 3ори и дугите ,да не изреждам. Аз ремонтирах контура и довърших няколкото останали кръстчета. Това е крайният резултат.
Скрит текст:
А сега отивам да се срамувам в ъгъла...

# 123
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 145
ъгълът е зает за вечни времена. Simple Smile от мен.
обиколих едно-две магазинчета за да си намеря панама (след като не намирам моите запаси у дома).
намерих.
намерих си и нова занимавка.




ще го направя вместо мечето с одеалцето.
за него и липсващите конци взех, но...Flushed

# 124
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Пипе, стига, де! Ден-през ден ни съкрушаваш с някаква фантазия. Оставѝ дето моделът е за много напреднали в материята, ама това шиене, дето човек ще рече, че се учиш да връзваш китеник...думи нямам!!!:clap:Hands ClapHands Clap

Зоринка, Sparkling Heart

Тихеруле, грях ти на душата да пишеш такива неща за хубавата бродерия, която довършваш! Кой знае защо, имам някаква малка слабост към източните мотиви и ми е приятно да виждам процесите ти. Някога с удоволствие ших това:

Скрит текст:

Там някъде, ще чакам за следващите етапи.

Добре, блазе ти за панамата. На мен така ми се иска да започна поредния коледен проект, но нямам необходимата основа и го отлагам за по-добри времена. Pensive
Хубаво човече си избрала (за ъгъла Yum)

Някога и аз сядах  (условно казано) сутрин тук с кафето.
След това в един момент останах без кафе вкъщи и докато се наканя да ида до магазина, за да си купя, се оказа, че вече бях свикнала и без него. Sweat Smile
Та сега я карам пред екрана на сухо. Innocent

Девойки, между другото, изрових и довърших едно нещо, започнато преди време. Не е кръстчета обаче.



# 125
  • Мнения: 983
Здравейте мили дами! Аз като човек с две леви ръце и нищо незнаеща за това толкова трудоемко изкуство, се включвам с едно питане... Това чудо дали е гоблен, а ако не е - какво е? Спорим с мм от няколко месеца.. Извинявам се, ако не е мястото за такъв тип въпроси, но не знам кой да питам!
Това според мен е тъкан гоблен а някои детайли са нарисувани с боя...казвам го защото свека има почти същият дори едно към едно с този.

# 126
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 145
нелка, нямаш милост.
и такова имам в запасите (изчервяващо се човече) - бяла бродерия, милена стил продаваха такива комплекти преди 10000 години.
в моето село е било традиция и се е правело на ръка по времето на баба ми, а след това машинно....



Скрит текст:
милата ми баба. на толкова неща ме научи...
и  на толкова много не успя...
няма да плача.

# 127
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Добре, много харесвам Ришельо-то, винаги съм го харесвала! Two Hearts
И аз помня един скрин вкъщи, какво ли нямаше в него! Като дете с благоговение отварях и разглеждах съкровищата, шити ръчно през годините.
За жалост, през годините, когато пътувах напред-назад, много неща някак се изпариха в нищото. Много се попиляха и когато премествах къщата от Варна тук, където съм в момента. Имаше дори един истински корсет, от онези времена... Simple Smile
Все пак имам и някои запазени спомени, които си съхранявам и днес.

Но мен сякаш никой на нищо не ме научи, остана ми гледането докато те вършеха нещата. Явно обаче, са успели да запалят интереса ми. Sparkling Heart

# 128
  • Бургас
  • Мнения: 610
Тихерули много красиво на финал, а какво означават буквите?
Добри истински ме разсмя и натажи! Кой е на снимката? А за срамуването в ъгъла да не си посмяла, ти си човека с идеите и тази която  се грижи за красивата ни темичка! Kissing Face
 Но наистина си избрала много сладурско гобленче за шиене ще чакаме етапчета  Revolving Hearts
Нелка това е последното което имам за показване, де'т се казва изгърмях си патроните! Сега ще се надявам вие да показвате красоти аз ще им се  радвам! Обаче как ме ръчкаш в сърцето с тези стилни красиви каренца, а как ти похождат на интериора само! С удоволствие гледам всичко което показваш! И как се шият тези каренца?

# 129
  • Карлово
  • Мнения: 409
Тихерули много красиво на финал, а какво означават буквите?

Според производителя са йероглифите означаващи "Стремително развитие".А пагодата е символ на успех, благополучие, защита от негативна енергия. Счита се, че  пагодата помага в учението. Ако готовия гоблен се постави на  югоизточна или южна стена, може да помогне да построите нов дом, да купите жилище или други жилищни проблеми.
Надявам се да допринесе за изпълнението на желанието на получателя.

# 130
  • Бургас
  • Мнения: 610
Тихерули много красиво на финал, а какво означават буквите?

Според производителя са йероглифите означаващи "Стремително развитие".А пагодата е символ на успех, благополучие, защита от негативна енергия. Счита се, че  пагодата помага в учението. Ако готовия гоблен се постави на  югоизточна или южна стена, може да помогне да построите нов дом, да купите жилище или други жилищни проблеми.
Надявам се да допринесе за изпълнението на желанието на получателя.
Много красивооо, аз съм сигурна, че притежателя ще бъде възхитен от подаръка и  посланието! Simple Smile

# 131
  • София
  • Мнения: 5 569
И от мен етап. Беше:

Стана:

# 132
  • Бургас
  • Мнения: 610
Simple SmileПетя надявам се че се наслаждаваш на шиенето на тази красота ! Скоро ще го видим готов!
Успех със снежинките мен ме изнервиха малко! Smile

# 133
  • София
  • Мнения: 439
И аз да покажа етапче. Беше:
А сега:

# 134
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 145
подсети ме какво да очаквам. Simple Smile прилича ми на японско кимоно, но...

Общи условия

Активация на акаунт