говорите ли на бебо? ....

  • 2 902
  • 99
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 910
О, да. Говорехме му и двамата. А като взе да закъснява няколко дни, баща му му разправяше, че  ще му купи 'Xbox 360' само да излезне...  Wink

# 76
  • София
  • Мнения: 3 407
Цели приказки и разказвахме Simple Smile))
Да не ти казвам, че съм се събуждала посред нощ и баща и ми гали корема и му говори Simple Smile)))

# 77
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Постоянно му говоря, а таткото направо е полудял само ме дебне да ми пипне и гали пупата, че и приказки разказва, много е забавно, а на мен много ми харесва да съм бременна! Laughing

# 78
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Говерех му, да. Котато мърдаше го успокоявах, обяснавах какво правя и т.н. Баща му по малко му говореше май... Thinking

# 79
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Говоря му от време на време, галя го много, баща му като че повече му се радва и повече го гали, аз повече го пазя, да не го убия някъде!
По този повод вчера вечерта имах гадна случка в магазина - наредила съм се на опашката, а една кака отпред постоянно си завира кошницата в корема ми и аз отстъпвам назад ..... при което настъпвам една друга жена зад мене и тя като ми се развика, после явно ми видя положението и се заизвинява  Mr. Green

# 80
Аз му говоря мноооого, понякога му пея, но на нашия тати май не му идва отвътре Wink
иначе и двамата галим коремчето, а бъдещия тати го и целува!!!

# 81
  • Мнения: 6 164
Аз не му говорех лично, но ме е чувал докато говоря с други хора Whistling А мъжът ми постоянно "разговаряше с корема" ми и бебо винаги му "отвръщаше" с няколко шута /за сметка на мама/. Laughing

# 82
  • Мнения: 1 416
Не, не изпитвах потребност...  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 902
Да говорех й мноиго, раzкаzвах й колко е мама уморена и сега как мама ше си подлегне, ше си донесе голямата купа със сладолед и как двете хубаво ще си хапнем .Непрекъснато й говорех. А татито също й говореше , целуваше корема ми като тръгваше на работа и като се връщаше а като вляzох в 38 седмица всеки ден питаше корема ми"Хайде, няма ли да иzлиzаш, нямам търпение вечЕ " Laughing

# 84
  • София
  • Мнения: 1 043
Говоря му от време на време, не много, но пък всяка вечер като си легна му чета книжка на глас  Crazy

# 85
  • Мнения: 7 474
Не  Naughty има време за приказки после  Hug

# 86
И аз му говоря. Разказавм му най-различни неща, понякога  пея. Зависи според моментното ми настроение. Таткото му говори и сутрин и вечер и го целува през корема ми, когато се доста често

# 87
  • Мнения: 1 353
 След като започнах да имам корем разговарях с малката принцеса.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 877
Много й говорих докато бях бременна, не знам каква е причината...
Но от както се е родила, не мога да ви опиша, просто не млъквам  Wink Разказвам й всичко, което правя. Пример: "Сега мама ще те облече, ще отидем на разходка, ще правим това и това и тнт". Хората после разправяха, че докато сме се разхождали, аз не съм спирала да говоря на бебчо...
Може би затова ние проговорихме много рано, а в момента използваме едни такива сложни думи... Чак се чудя как й ги побира малката главичка.

# 89
  • Мнения: 903
Докато бях бременна не толкова, но сега му говоря непрекъснато.

Общи условия

Активация на акаунт