ТВ спамо чат - за минали, настоящи и бъдещи формати, за участниците в тях и не само

  • 10 144
  • 742
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 940
Веселин досега щеше да се е похвалил...Представям си голяма маса в някакво помещение, Весо седнал на кумското място и знамето Славянско виси на стената над главата му.. 😀

П.с Президентът е бил на посещение в клуба на Джулката.

# 286
  • Мнения: 9 154
Наистина ли е бил там Радев? Супер! Бе казвам ви аз, Джулката си е супер момче))
Не вярвам така да е решил да ходи там. Той обича спорта, може и да е хванал няколко епизода от игрите. Поне се надявам. Много, много се радвам. Това е голям плюс за Юли и поне някакво признание според мен)) Браво!

# 287
  • Мнения: 2 697
Не е бил Президентът при Юлчо, макар че би било интересно Wink Снимката е от откриване на някакво спортно събитие на стадион "Васил Левски", неизвестно кога и е качена на акаунта на Радев, заедно с други събития от последната година.

# 288
  • Мнения: 2 543
Помните ли колко учудени имаше, когато се появи тази снимка:

Припомням, че тя се появи, след като Амелия беше излязла от ИВ, беше чула и видяла какво говорят за нея славните мъжки славяни, била ревала в сторита (така прочетох), била обидена и огорчена и... хоп! - въпросната снимка... Амелия се гушка с Георгиус... Еее, не заради някакви топли чувства между тях, защото, който каквото и да ти говори, знай, че става дума за... пари. Wink Явно са взели някой и друг лев за тази снимка, която всъщност рекламира фитнеси и спа! 🙄 Ето и някои и други от рекламнити лица на въпросните фитнеси:
Скрит текст:

И специално за Еми 😉

# 289
  • Мнения: 1 940
Скрит текст:
Помните ли колко учудени имаше, когато се появи тази снимка:

Припомням, че тя се появи, след като Амелия беше излязла от ИВ, беше чула и видяла какво говорят за нея славните мъжки славяни, била ревала в сторита (така прочетох), била обидена и огорчена и... хоп! - въпросната снимка... Амелия се гушка с Георгиус... Еее, не заради някакви топли чувства между тях, защото, който каквото и да ти говори, знай, че става дума за... пари. Wink Явно са взели някой и друг лев за тази снимка, която всъщност рекламира фитнеси и спа! 🙄 Ето и някои и други от рекламнити лица на въпросните фитнеси:
Скрит текст:

И специално за Еми 😉



Благодаря, Билянка. Hug
Помня го и аз този момент...Ама туй то...Амелия си спомням беше казала, че го е закъсала финансово и е с две деца...Та я разбирам да кажем.
А вие помните ли когато Веско и гостува у тях..На вечеря с по чаша вино. Пак беше след като беше излезнала, а той не се изказваше положително за нея.
Марешка в едно от сторитата си в ИГ каза, че не поддържат контакт с нея. Оказало се в последствие, че биле твърде различни. В този ред на мисли, Амелия наистина ли е това, за което се представи в Игрите?!

Пуснах днес да гледам битките на Джулката с Александър и Стоенча. Ами супер си е, само ако нямаше такъв цветущ език Grinning
Припомних си и Пламен каква мижитурка беше.
Припомних си и факта, че всички женки се навъртъха около нашето момче и все се мъчиха да му се доказват, а той хич не ги отразяваше и това ги вбесяваше. Особено Венцислава - при нея най-чвно се виждаше това. Даже сега ми е забавно като ги преглеждам отново...Все гледат масово до него да се настанят и с него да играят /пък уж неискат/ Grinning

# 290
  • Другата България
  • Мнения: 37 724
Тоест, към момента Амелия и Марешка не поддържат връзка?Anguished
Че те бяха толкова близки, и вътре, и после навън, Амелия рева, когато Марешка отпадна от играта, после Марешка отсядаше у тях в София, ходеха заедно по дискотеки, заведения, дори си спомням, че коментирахме кога има време за децата си след като е постоянно по кръчмите, кълняха се във вечна вярност....и сега "са твърде различни"?
Как се променят и хора, и мнения, и нагласи, и виждания, и то за кратко време!
Не знам какво се е случило, за да стане това, и аз вече се питам кой кой е, кой е бил, кой е сега и всъщност той ли е, или сме гледали специално създаден за пред аудиторията образ!? И пак в тази връзка-затова казвах, че е за предпочитане да си себе си вътре, дори и да си не чак толкова положителен герой, да изглеждаш като Робин Худ, а като излезеш, да се окаже, че си като Квазимодо.

# 291
  • Мнения: 2 395
Обикновено в затворени групи се зараждат изкривени отношения. Естествено е навън да се променят. Няма как майка с две деца да има начина на живот на една плеймейтка. И вътре май всички играха. Може би само Радостина, Наско и Юлиян си бяха те. И близначките. Ама пак с условности.

# 292
  • Мнения: 2 697
Припомних си и факта, че всички женки се навъртъха около нашето момче и все се мъчиха да му се доказват, а той хич не ги отразяваше и това ги вбесяваше. Особено Венцислава - при нея най-чвно се виждаше това. Даже сега ми е забавно като ги преглеждам отново...Все гледат масово до него да се настанят и с него да играят /пък уж неискат/ Grinning

И Радостина Joy Каква психоанализа му дръпваше - от сутрин до вечер. Ние така анализирахме обектите на нашите чувства, когато бяхме на 12-13г.

# 293
  • София
  • Мнения: 1 207
Офф, аз го изтървах. Ако успея ще го изгледам по Нова плей като го пуснат.

Със Стоенча мисля, че от тук им тръгнаха харесванията:

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 21:25 от КалиБери

# 294
  • Мнения: 9 154
Близначките май се мислят за уникати. Не ги виждам никъде честно казано, особено сега гледайки черешката.
Имам чувството, че неистово искат да покажат , че са нещо, ама не им се получава.
Сега се сетих как правеха забележки на Венца и Гадностина, че подали вода на Юлиян и едната му избърсала лицето, защото ръцете му били изранени. Даже се сърдеха, не бил заслужавал. Много грозно и жестоко.

# 295
  • Мнения: 2 395
Ох дано Слави не ги вземе в 7/8 тв както пишат жълтите вестници, че ще трябва и тая телевизия да спра да гледам.

# 296
  • Sofia
  • Мнения: 3 044
Допускането на тази тема бе компромис.
Ако продължат битките от титулната тема или коментарите по други формати и тази тема ще приключи.

# 297
  • Другата България
  • Мнения: 37 724
Аз исках именно близначките да изкоментирам, и ще го направя, по-скоро ще ви попитам-така ли ми се струва, или наистина едната /мисля Стефания/ е доста по-заякнала от другата? И в лице така ми се стори, и на снимка ги гледах, но май е доста по-налята от другата. Снимката в ИГ показва същото, тази отляво, че да не ви тормозя сега с моите снимки....

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 22:28 от Merri_An

# 298
  • Мнения: 2 697
Аз исках именно близначките да изкоментирам, и ще го направя, по-скоро ще ви попитам-така ли ми се струва, или наистина едната /мисля Стефания/ е доста по-заякнала от другата?

Да, видимо. Но не знам коя Stuck Out Tongue Winking Eye

# 299
  • Мнения: 2 395
Заякнала или налята? 😀 Има разлика . Според мен е с малко по груби и едри кости. Не знам как да го обясня. Въпрос на физика.

Общи условия

Активация на акаунт