ТВ спамо чат - за минали, настоящи и бъдещи формати, за участниците в тях и не само

  • 10 189
  • 742
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 707
Я, как им отиват 20-те години! Wink

# 271
  • София
  • Мнения: 1 207
Абе към момента взе да ме дразни репликата с гениалността, може би защото вече 50 пъти я излъчиха... Освен това, друго за близначките няма. Наблягат на домакинята ... Ще видим след рекламите Simple Smile

# 272
  • Мнения: 2 395
Не се ядосвай Merri, това не е тяхната вечер , така че вниманието няма да е върху тях. Интересно ми е как ще се държат в тази по хай обстановка, дали ще има известно притеснение или пак ще си се държат по тяхному

# 273
  • Другата България
  • Мнения: 37 832
Аз и в петък съм нощна.
Тогава е тяхната вечер.
Joy

# 274
  • Мнения: 2 707
Ами вече ми поолекват малко с коментарите, но домакинята е вдигнала много нивото - жената просто има класа. И звучат като малки момиченца с лоша граматика. Но да видим.

# 275
  • София
  • Мнения: 1 207
Айдее, захапаха Плачков Joy

# 276
  • Мнения: 896
До тук дума не обелиха!
Ама може и за добре да е..🙁

# 277
  • Мнения: 2 395
Прелетях набързо през темите за черешката на тортата. Ние тук сме като пионерска организация. Какви ласкави епитети прочетох за Светлана Гущерова. За Джулиана Гани, за Плачков... А четох само отгоре, отгоре... Иначе нашите момичета не се чувстват на мястото си според мен. Много мълчат.

# 278
  • Мнения: 2 707
Значи да, те кометираха зад кадър, преди да седнат на масата с останалите.
В момента вече десет минути от предаването стоят като препарирани на масата и не мога да се включат в разговора. Един път взеха думата и всички млъкнаха неловко. Не че те нещо лошо правят, напротив, много ефектно изглеждат. Но останалите просто са много отпуснати, свикнали са точно на тези светски разговори, колкото и нелепо да звучи "светски" и купонът си върви без тях. Освен това сега, на фона на останалите, личи колко лош и неправилен изказ имат тези момичета, които поне за телевизора могат да се постарят да не дъвчат и съкращават думите, и да не звучат като на Женския пазар.

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 21:11 от Врабец

# 279
  • Мнения: 9 162
Компанията се държи непринудено. Хората са добронамерени и се шегуват леко и непринудено. Близначките са се спекли, мълчаливи са, не се чувстват на място. Вегетарианска торта , както я определиха ме направо срази. Това е което чух най-вече от цялата вечер от тях. Неуместно се включиха, през цялото време мълчаха Тази младата жена не я знам , но направо обра точките и им зае мястото. Утре Плачков ще готви. Иначе близначките добре се бяха облекли. ААА и стриди не обичала едната. Оказа се, че ни стриди , ни скариди обича Елена май беше.
Като цяло бяха гипсирани през цялата вечер.

# 280
  • София
  • Мнения: 1 207
Ами мълчаха доста като за тях, факт. Но не знам дали си спомняте, те и в началото на Игрите мълчаха. И пак така коментираха зад кадър. И двете имат прекалено високо самомнение, та не е като да са се спекли. Ще продължат да си пускат пак така отровата, тайничко. Нямат време в това предаване да се отприщят лице в лице.
Но да, доста простеят, определено!

Хахаха, от темата за Черешката, Калабаза ме накефи пак:
Айде, кокошките започнаха с тъпия хумор, дето само те си го намират за смешен.

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 21:19 от КалиБери

# 281
  • Мнения: 2 395
Простеят според мен е много силна дума. Просто не са за там. Другите хора от компанията са с доста опит в тия среди. Могат да предразположат и да предизвикат разговор с непознати, с по различно чувство за хумор са. И близначките се оказаха изолирани.И така ще бъде може би цялата седмица. Направо ми е мъка за тяхната вечер от сега. 
Тъжно ми е  за тях. Тия момичета една без друга направо са загубени. Независимо в каква компания са. Само при "синхронизирането" 😂😂😂 се справиха

# 282
  • Мнения: 9 162
Не бяха изолирани близначките.Разговорът изобщо не беше на някаква интелектуална тема изискваща познания и опит. По-скоро бяха впечатлени от къщата на дерматоложката, от класата, не могат да хапят такива хора и няма какво да кажат. Почвам да си мисля, че те нормално не могат да говорят , освен да иронизират или обиждат. В игрите в първите епизоди се включваха, не както накрая да дразнят и хапят, но говореха и не мълчаха така.  Сега се замислих какво помня от представянето на близначките в игрите извън състезанията, където бяха супер. Какво говореха през цялото време. Ми те нищо нито разказаха (освен за баба си на село как ги учела да работят и знаят някои неща) Прякори, Гастонови песнички, някакви принцеси се правеха и съсипаха партито, бе ..само лоши неща се сещам.
От промото за утре май бяха поне с различни прически, някаква дейност с музика гледам показват, не знам, може и да видим нещо хубаво. С тези хора не могат да си позволят такова отношение. Да видим по-натам. На мен наистина са ми интересни, дали бъркам или нещата са по-дълбоки при тях. Дори пропускам да гледам по БТВ сериала, а ми е интересен заради черешката. Това от игрите не съм гледала май Нова тв.

# 283
  • Мнения: 2 557
Честно казано и на мене ми стана... хайде да не е тъжно, но някак неудобно за близначките. Хич не се чувстваха на мястото си... освен може би насаме с оператора. Сложиха по една усмивка, зад която не знаеш какво всъщност се крие, и това като цяло беше "участието" им на масата. Утре вечерта може би ще е повече като за техния адреналин и май няма само със 100-каратови усмивки да се размине. Явно в петък ще си е техният момент. Тогава и всички ще са се поопознали и може "нашите момичета" да не са чак толкова сковани. Дано само да е в добрия смисъл... 🙄

# 284
  • Мнения: 2 395
На промото за утре вечер едната близначка(не научих коя коя е) е с вързана на опашка коса и изглежда много красива. Дано наистина се поотпуснат. А иначе и аз не съм гледала Нова тв от игрите. бТВ също.

Общи условия

Активация на акаунт