ТВ спамо чат - за минали, настоящи и бъдещи формати, за участниците в тях и не само

  • 9 924
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 608
Няма как да има дискусия за екологията с Добрин, защото няма ниво, на което да води дискусията. Добрин няма никакви знания по въпроса за опазването на природата, нито конкретни идеи, които да дава или защитава. Повтаря общи приказки, шерва постове също с общи приказки и това е. Той няма интелектуалния багаж дори да осъзнае, че някои екологични идеи и течения се "ритат". Например школата, която иска да се спре ползването на пластмасови прибори и да минем на дървени е в доста основателен спор с школата, която казва, че така ще похабим дървесина залудо и ще оголим и без това рехавите гори. А Добрин пуска пост за заменянато на пластмасите с дърво и след два поста пише, как трябва да пазим горите.
Не е чел, не възприема инфорация и така лошо му личи. Клечене по плажа, за да събираш боклуци, което всички ние правим, не те прави екоактивист. Ние ще правим мащабно почистване на морския бряг с няколко организации и хора, които буквално дишат и живеят за идеята за по-чиста планета. Никой никога не си е позволил тона на Добрин. То е толкова нелепо, че даже като го пиша, се чудя как не ме е срам да ги сравявам с него.
Така че Добрин да си споделя Фейсбук и инстаграм спама колкото желае, но да бъде така добър да не се държи като проповедник, защото му липсва абсолютно всичко да бъде такъв.

# 721
  • Другата България
  • Мнения: 36 882
Мили момичета и момче /Дяволчето, то може и да ни изостави, ама аз да си го спомена/, искам да ви питам нещо. На мен лично в темата ми е приятно и въпреки малкото на брой пишещи в нея /и доста четящи/ бих продължила да си говоря с всяка една от вас. Понеже наближаваме 50 -та страница, искам да ви питам искате ли да има нова тема? Защото ако ще има, ще трябва да се пусне скоро. Аз изобщо не държа да съм автора, ако искате тема и ако някой друг иска, нямам нищо против да го направи. Но ако ще го правя аз, то ще ви помоля за идеи за снимка на темата и направо за снимка, която да е подходяща. Аз имам един-два варианта, но размерът им е голям и като ги пробвам, ефектът е "поразителен". Затова приемам всякакви идеи, колажи, всичко, което ви хрумне. И пак казвам - ако някой иска /ако ще има нова тема/, то нека я пусне. Само да знам да не дублираме две еднакви.

# 722
  • Мнения: 2 608
Merri_An, мисля че има хляб не само за още една, а за доста повече теми Wink Така че, нека да направим следващата. Тъй като темата е обща за минали и бъдещи формати, а сезонът на форматите за 2020 тепърва започва, ще имаме материал за писане. Видно е и че хората от сезон 1 на Игрите имат още с какво да ни изненадат - за малко да изпуснем новината за младите влюбени ако тази тма не беше жива  Joy
Нямам нищо против да пуснеш ти темата, даже щи ти бъда благодарна. Аз съм по-често през телефона и няма да се справя. Ако ми попадне снимка, ще ти изпратя, но не разчитай напълно на мен, защото в момента даже и идеи нямам.

# 723
  • Мнения: 2 480
Мери, и аз ще се радвам да пуснеш нова тема. Компанията наистина е много приятна и е удоволствие общуването с вас, момичета и момче 😉.
Има лимит на страниците в дадена тема ли? Идея за снимка нямам, по отношение на колажите не съм веща... единственото, за което се сещам, е бисерът на темата - фотосът на двамата влюбени 😂 Шегувам се, разбира се! Ще помисля все пак за подходяща снимка.

# 724
  • Sofia
  • Мнения: 1 929
Аз не съм от редовно пишещите,защото обикновено ви изчитам по-късно /просто не ми стига времето/,но пък най-редовно ви чета и то с голям интерес.Така че,пускай Мери,има още хляб в темата,според мен.А щом имаш подходящи снимки,но са с голям размер,давай да ги намалим,не става ли?

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 20:24 от avi10

# 725
  • Мнения: 9 123
Аз съм за нова тема. Мисля, че ще има още клюки и емоции. Пък и ще трябва да женим ергените, та...ще е вълнуващо. На Весо булче трябва да намерим, Юлката да оженим за Лилия, а за Добата...някоя русалка с екологични люспи, ама ...освен Анитка , не го виждам, че и парата ако свърши..мъка. Ще трябва към близначките да се залепи, все пак...го ожениха там)). Пък и те имат изяви, все нещо ще се види...мен Юли ме най-много вълнува и затова предлагам да сложим негова снимка, ама....не знам дали няма да има проблем пак. Ми най-хубав е, спор няма.
Мери да я пусне, все ще си има нещо интересно, а и нов сезон предстои. Аз няма да го гледам, щото протестирам, ама... това не значи, че няма да има нещо интересно, а може и да се разбере все пак какво е станало на финала. Все си мисля, че нещата скоро ще се разберат. Няма да остане така, доста негативи отнесоха, много хора се разочароваха и направо отвратиха , подигравки се сипеха към предаването, бе...няма да остане покрито. Затишие пред буря ми се струва, не че нещо ще се промени с награда и пари, те са си за Добрин, ама поне да му се признае на Юли, че му отнеха победата и хората гласуваха за него.

# 726
  • София
  • Мнения: 27 026
Хах, култова изцепка на Добринчо за смотаното предаване.
Ами да, поне за едно нещо е прав. Едни смотани хора дадоха 200 х на един смотаняк в едно наистина смотано шоу.

Мери Ан, нека има нова тема. Докато има интерес и се пише, няма проблеми. Simple Smile

# 727
  • Мнения: 896
За нова тема!!!!
Мери, смятам че се справяш блестящо и ако не те затрудняваме, разчитаме на теб!
Добре, че не следвам победителЯ-само като чета резюмето ви по неговите еко мисли -направо побеснявам и ако имам директна "връзка"въобще няма за се въздържа.
За едно обаче е прав- смотани предавания, дават наградите на също такива победители!

# 728
  • Мнения: 1 855
И аз съм за Нова Тема, Мери.
Относно Екологията на Добрин много съм чувствителна на тази тема... Сега не ми се влиза в обяснителен режим, НО заради такива като него много народ ще останат без работа. Така, че старателно избягвам да коментирам Добрин и да му чета глупостите в ИГ.

# 729
  • Другата България
  • Мнения: 36 882
Добре девойки и младеж, ще пусна нова тема. Ще видя какво ще измисля със снимката, но приемам идеи.
Въпросът е, че все пак темата е за ТВ предавания като цяло, ние си коментираме основно само едно, затова искам да е нещо неутрално все пак. Иначе снимки от "Игрите" колкото искаш.

# 730
  • Sofia
  • Мнения: 1 929
Тогава наистина ще е подходящ някакъв колаж,може би.
Но пък снимки от кои други предавания да бъдат включени...? newsm78

# 731
  • Другата България
  • Мнения: 36 882
Ами от всички, от кой каквото харесва и обича да гледа.

# 732
  • Мнения: 2 608
Или нещо такова, но не знам как стои въпросът с авторските права Stuck Out Tongue Winking Eye

Скрит текст:

Скрит текст:

# 733
  • Мнения: 2 480
Ха-ха 😁 ама тук наистина сме се събрали единомислещи. 👍

# 734
  • Другата България
  • Мнения: 36 882
Врабчо, едната ти снимка направо съм я приготвила, ако не станат моите, които съм дала за преработка, взимам твоята. Пак поорязана, но според мен доста подходяща за целта и предмета на темата.
Ей, наистина се радвам, че ви намерих, момичета! Hug
Тогава наистина ще е подходящ някакъв колаж,може би.
Но пък снимки от кои други предавания да бъдат включени...? newsm78
Аз направих колаж, играх си една вечер чудно време, със снимки от "Игрите" естествено на първо място, на "Хелс Кичън", на "Фермата", на "Капките", на "Черешката", на "Мастършеф" и на "Гласът на България". И признавам си, сложих и на наш Юли една - две, за цвят.Joy Стана много добре. И като го напаснах на темата....ами то се вижда 1/3 от него, тук снимките трябва да са "дълги и тънки" така да се каже, с определени пиксели. Разбра МеритУ, игра си още една вечер да преформатира, ама пак не стана, не се вижда всичко така, както искам да се вижда, аз съм перфекционист, трябва да ми хареса. И текст му бях добавила....и се отказах. Не съм пускала теми, поне не такива, то си имало чалъм, ама и без колаж ще стане. Здраве да е.

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 23:19 от Merri_An

Общи условия

Активация на акаунт