ZEMHERI - /МРАЗОВИТО/ тема 1

  • 32 586
  • 292
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 280

Благодаря BVAR Simple Smile
Какъв развод сега я гони тази жена Satisfied

# 121
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Hands Plus1 Джули

Горкия човек, не му стигат другите неща ми и да се развежда. Кой знае какво я е осенило сега тази жена.

# 122
  • Мнения: 234
Ехо, момичета. Нещо този нов трейлър много забързан ми се вижда. Дано не спрат набързо сериала. Много са красиви и добре играят актьорите, дано имат късмет. Simple Smile

# 123
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Привет Hug
От този втори фраг ми се струва, че следващия епизод май ще има повече динамика и напрежение.
Хади бакалъм да съм познала Stuck Out Tongue Winking Eye.
Еххееее Асие на дърти години ли реши да се развежда JoyJoy. Много куха тая женица значи /моля, да ме извините за израза Blush/.


Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 13:21 от kotelina

# 124
  • Мнения: 525
Привет Hug
От този втори фраг ми се струва, че следващия епизод май ще има повече динамика и напрежение.
Хади бакалъм да съм познала Stuck Out Tongue Winking Eye.
Еххееее Асие на дърти години ли реши да се развежда JoyJoy. Много куха тая женица значи /моля, да ме извините за израза Blush/.

И без извинение, точно такава си е! Много добре си играе безхарактерния образ, и в същото време ми е страшно антипатична, именно в тази и роля.

# 125
  • Мнения: 2 280

Еххееее Асие на дърти години ли реши да се развежда JoyJoy. Много куха тая женица значи /моля, да ме извините за израза Blush/.
И без извинение, точно такава си е! Много добре си играе безхарактерния образ, и в същото време ми е страшно антипатична, именно в тази и роля.

В дългия си пост писах, че жената не е случила на мъже в този живот Smirk
Явно ще започне да ги чисти един по един, каква полза от тях Stuck Out Tongue Closed Eyes
Сега Фирузе ще стане най- любимото дете, защото работи с богаташи Simple Smile
А, пък ако разбере за интереса на Ертан към дъщеря и... Край! Всичко приключва за Фирузе SmileSweat Smile

# 126
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Скрит текст:

Еххееее Асие на дърти години ли реши да се развежда JoyJoy. Много куха тая женица значи /моля, да ме извините за израза Blush/.
И без извинение, точно такава си е! Много добре си играе безхарактерния образ, и в същото време ми е страшно антипатична, именно в тази и роля.
В дългия си пост писах, че жената не е случила на мъже в този живот Smirk
Явно ще започне да ги чисти един по един, каква полза от тях Stuck Out Tongue Closed Eyes
Сега Фирузе ще стане най- любимото дете, защото работи с богаташи Simple Smile
А, пък ако разбере за интереса на Ертан към дъщеря и... Край! Всичко приключва за Фирузе SmileSweat Smile

Джули за Фарук вече е видно, че за нищо не става този безделник. Но Яшар Rolling Eyes освен че е беден не се сещам какво друго не й харесва на Алие. Пък и като не го е искала, що го е взела? Нали така? Само на сина си явно Яшар не можа да даде от неговата честност и скромност. Но той като е глезения синковец на мама, какъв да бъде. Може и по-зле да е дори!
Още от 1 серия ни стана ясно, че Асие се чуди как да набуда Фирузе на някой богаташ. А сега запознанството й с Ертан Демиркан мммм направо от небето й падна тоз късмет JoyStuck Out Tongue Winking Eye

# 127
  • Мнения: 2 280
Джулиза Фарук вече е видно, че за нищо не става този безделник. Но Яшар Rolling Eyes освен че е беден не се сещам какво друго не й харесва на Алие.
Е, анджак де Smiley, Даже и честен. Не го е срам! Satisfied
Бях го написала с ирония:

Скрит текст:
Майка му го е възпитала да получава, всичко на готово и да следи само собствения си интерес. Сега това се обръща срещу нея. Горката изобщо не случи на мъже в този живот! Единият прекалено честен и справедлив за нейния вкус, който я обрече на мизерен живот с отказите  да се домогва до незаслужени облаги. А, другия прекалено първичен, глупав и неблагодарен, за да иска играе по свирката и:smiles:

# 128
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Какво ще се случи в 4 епизод на Мраз(овито)?

Поставен още веднъж на изпитание със свободата на майка си, Аяз не може да каже "не" на Ертан. Свободата на Сафие и задържането на Яшар продължават. Въпреки че Аяз спасява майка си, изпитва угризение на съвестта и ярост, че не е попречил на това един невинен да е в затвора и че не е удържал на обещанието си пред Фирузе. Ще си разплащат сметките с Ертан.

Гневът на Фирузе към Аяз се повишава хиляда пъти. Осен самата себе си, не й е останал друг, на кого да се довери, за да спаси баща си. Срокът поставен от Ертан, за да си върне работата, е на път да изтече. А Аяз разбира, че тя е там, за да спаси баща си. А за да направи това, единствената й надежда е да остане в холдинга. Аяз не иска да й отнема тази надежда и решава да й помогне. Ще приеме ли Фирузе протегната от Аяз ръка, за да й помогне?

Беррак решава, че за да заздрави връзката си с Аяз, трябва да е близо да майка му и целта й е Сафийе. За да подобри връзката им, иска да покаже на Сафийе къщата, в която ще живеят след сватбата. И Фирузе е принудена да отиде на обиколката на къщата, на която присъства Сафийе. Фирузе винаги е мечтала да създаде гнездо с Аяз и ставайки свидетел на това как тези нейни мечти са на път да се осъществят с друга жена, сърцето й ще изгаря. Докато се случва всичко това, Сафийе подозира Аяз и Фирузе. Ще разбере ли Сафийе, че асистентката Фирузе е същата Фирузе - единствената любов на сина й?

Фирузе страшно много се вълнува защо Аяз не спази обещанието си. Да говори с Аяз и да получи от него отговори, й помагат да вземе решение да отиде на вечеря с Ертан (това е написано малко объркано Joy). Фирузе се изправя пред Аяз и му иска сметка. Но не знае, че в това време Ертан седи срещу баща й. Ертан, който иска всичко да приключи възможно най-скоро, отива при Яшар Пънар с едно голямо предложение. Ще приеме ли Яшар предложението на Ертан?

# 129
  • Мнения: 2 280
Последния абзац ми е най- интересен и най- неразбираем Sweat Smile
Защо винаги се случва така WearySweat Smile

# 130
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Последния абзац ми е най- интересен и най- неразбираем Sweat Smile
Защо винаги се случва така WearySweat Smile
Нали трябва да има момент на изненада в края на епизода, за да гледаме и следващия JoyJoyJoy

# 131
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Например Ертан може да иска да  спаси Яшар, ако Фирузе се омъжи за Ертан. Но той пък не е наясно, че Яшар е баща на Фирузе.
Хитра лисица е Ертан, но не може да устои на Фирузе.

# 132
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Рени Kissing Heart много благодаря за превода на озета. Звучи много интетесно и като че ли започват да се заплитат нещата. Какво ли ще предложи Ертан на Яшар Thinking

# 133
  • Мнения: 2 280
Например Ертан може да иска да  спаси Яшар, ако Фирузе се омъжи за Ертан. Но той пък не е наясно, че Яшар е баща на Фирузе.
Хитра лисица е Ертан, но не може да устои на Фирузе.

Или в 4- ти епизод, вече е Thinking

# 134
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Струва ми се ,че няма толкова бързо да се разбере.

Общи условия

Активация на акаунт