На пазар във Варна - тема 55

  • 25 409
  • 752
  •   1
Отговори
# 180
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 496
Хубави ножове има в Технополис, поне в този на бул. Владислав. Ние имаме няколко ножа, вкл. подобен на този от ИКЕА, но не знам дали имат налични в центъра им във Варна.
На бул. Сливница между ул. Иван Драсов и бул. Ген. Колев е магазин Двата щъркела, там предлагат хубави ножове, но цените са доста завишени. Друг вариант е Айко.

# 181
  • Мнения: 8 778
Много съм доволна от намалението в новия ДМ .
Днес и утре продължава .
Ако можете, възползвайте се.

Тъпото е, че няма тестери на декоративната козметика....

# 182
  • Варна
  • Мнения: 728
Някой знае ли, дали във Варна има частна лаборатория за изследване на храни?

# 183
  • Мнения: 5 396
Alethea, на всички - и намалени, и ненамалени, стоки ли хващат 15 % отстъпка?

# 184
  • Мнения: 111
Някой знае ли, дали във Варна има частна лаборатория за изследване на храни?
SGS - лаборатория Варна

# 185
  • Мнения: 1 165
Здравейте.
Някой знае ли къде може да се изкара курс за IATA и AMADEUS сертификати?

# 186
  • Варна
  • Мнения: 10 807
Alethea, на всички - и намалени, и ненамалени, стоки ли хващат 15 % отстъпка?

Хваща и стоките, които са в текущата брошура. Днес имаше много клиенти, доста се чакаше на касите.

# 187
  • Мнения: 8 778
Alethea, на всички - и намалени, и ненамалени, стоки ли хващат 15 % отстъпка?

Честно казано мисля че на всичко , дори и на намалено ....

# 188
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
Alethea, на всички - и намалени, и ненамалени, стоки ли хващат 15 % отстъпка?

Честно казано мисля че на всичко , дори и на намалено ....
А къде е новия ДМ?

# 189
  • Мнения: 8 778
Където е Максифит фитнеса и Уникредит банката , в тази сграда.

# 190
  • Варна
  • Мнения: 10 807
Ето ги и промоциите само за този обект.

# 191
  • Мнения: 5 396
Ами, отидох, купих дреболии, имаше изчерпани... Не чаках на касата, така се случи, пооттекоха се хората. Не съм гонила сума 50 лв., не обърнах внимание на табелата, която се вижда след като излезеш, а не на влизане.

# 192
  • Варна
  • Мнения: 457
Да сте виждали в някоя книжарница/ детски магазин да продават магически водни книжки? Маркера се пълни с вода и като мажеш върху листа от бял става цветна картинка. Като изсъхне страницата пак става бяла и така може да се ползва многократно. Ходих днес до един магазин на Битоля, но бяха свършили.
Вегатойс

# 193
  • Варна
  • Мнения: 10 807
Не съм гонила сума 50 лв., не обърнах внимание на табелата, която се вижда след като излезеш, а не на влизане.

Може би зависи от кой вход си влязла. Аз откъм булеварда и я снимах още на влизане.

# 194
  • Мнения: 5 396
Влязох от към булеварда и директно в ДМ се устремих, мн. дълго се въртях вътре, оглеждах обстойно, имаше доста хора, гледах им и в кошниците, че да се ориентирам за "вървежните стоки:), накрая видях един списък зад касиерката, където ръкописно са се записвали за бамбукови чаши, излязох и видях табелата, обмислях да се върна и направя още една сметка, че сумарно да стане 50. Но после реших, че и без чаша може да мина. Сигурна съм, че си заслужава чашата, но щом има списък, значи в момента не им е налична или явно изчерпана... Та така.  Взех си превръзки, спирала 2000 калории, капсули за лице Балеа, рол-они Балеа, околочни с уреа Балеа и щипки Simple Smile - 40 лв.

Общи условия

Активация на акаунт