Къде в Пловдив??? - 84

  • 29 788
  • 736
  •   2
Отговори
# 480
  • Мнения: X
Къде има добре заредена кинкалерия с висулки за цип? Ако е някъде в Гагарин, бул. България...
Най-добре в Мазиар, ако идваш от Кършияка, след пешеходния мост, в сградата от дясно. Входът е от към улицата, успоредна на моста. В Гагарин няма кинкалерия, преди имаше една шивачка, срещу църквата Св. Иван Рилски, която сменяше водачи на ципове, но не съм сигурна, че още работи.

# 481
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Ремонт на DSLR фотоапарати има под високия блок срещу Каменица. Като се погледне откъм Каменица вляво и  отзад на ъгъла. Информацията ми е от миналата година, надявам се още да са там.

# 482
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Благодаря, знам го Мазиар, но ми се щеше някъде просто да спра колата и да си свърша работа набързо.

# 483
  • Мнения: 2 093
Моля за препоръка за физиотерапия. Проблемите са дискови хернии в шийния, торакален и лумбален дял. Преди години имаше апарат за цял гръб само в 5дкц, сега нямам идея къде да се насоча?

# 484
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Аз съвсем скоро посещавах точно ДКЦ V заради проблем с кръста и гърба. Останах изключително доволна. По същото време получиха и нова апаратура, най-добре е да попитате по телефона или на място.

# 485
  • Мнения: 2 093
Благодаря за бързия отговор 🤗

# 486
  • Мнения: 11 478
Бихте ли ми препоръчали физическа или онлайн сладкарница за бутикови бонбони/подаръчни кошници или кутии с лакомства. Бих искала да се отблагодаря за една услуга, а досега не съм поръчвала подобни.

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Има магазин за шоколадови изделия отстрани на Пешеходния мост. Като стигнеш моста от северната страна, веднага вдясно. Правят уникални неща. Много пъти съм купувала подаръци оттам.

# 488
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Имат магазин и до светофара на Военна болница, от към нея.

# 489
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Бихте ли ми препоръчали физическа или онлайн сладкарница за бутикови бонбони/подаръчни кошници или кутии с лакомства. Бих искала да се отблагодаря за една услуга, а досега не съм поръчвала подобни.
Няколко пъти вече взимам от тук http://www.irida-chocolate.com/ имат кошнички от шоколад пълни с ръчно правени белгийски бонбони и други интересни неща, може да опитате на място вкуса, аз ги подарявам вместо букет цветя!
п.п. виждам, че katjushka е писала точно за тях.

# 490
  • Мнения: 11 478
Много благодаря, ще отида на място да разгледам. А ако реша аз сама да съчетая различни видове лакомства, бонбони, шоколади, вино, откъде мога да закупя такава кошница, която пак собственоръчно да украся?

# 491
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Подаръчни бонбони виж тукhttps://decoshop.bg/ .Мисля, че и по-горе е писано за тях
Кошници има в Лекси и в Джъмбо - няколко вида.

# 492
  • Мнения: 1 669
Може ли да препоръчате фотограф, от който сте доволни, за семейна фотосесия, но да не е от ранга на самозабравилите се. Повечето вече ако не е за сватбена фотосесия, не си помръдват пръста. Другата крайност пък са начинаещите, които също не са опция.

# 493
  • Мнения: 2 804
Очаквам препоръки за добър доставчик на интернет+тв.

# 494
  • Мнения: 1 454
Ние сме на А1 и сме доволни, но съм чула, че cool box били много добри.
За съжаление обаче в нашия район нямат изградена мрежа..

Общи условия

Активация на акаунт