Къде в Пловдив??? - 84

  • 28 730
  • 736
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 718
Момичета, от къде мога да си закупя разни кухненски неща по-изгодно? Имам предвид тенджери, тавички и т.н. ?

# 466
  • Пловдив
  • Мнения: 83
Баумакс дали отвори...?

Момичета, ходих до Биттел...сядахме, сядахме и нищо Simple Smile то трудно се оказа. Спряхме се на един, обаче в събота не можеш да го купиш. Склада не работи, а през седм.са до 17,30ч.

mystic woman, ако работното време не Ви устройва,  другата опция, за която се сещам, е поръчка през интернет.

# 467
  • Мнения: 1 842
Момичета, от къде мога да си закупя разни кухненски неща по-изгодно? Имам предвид тенджери, тавички и т.н. ?
Магазин "Хита 3001 Стоки", примерно тук: Би трябвало в ляво да ви се отварят и други места на които има такива магазини. Там има почти всичко, на достъпни цени.

# 468
  • Пловдив
  • Мнения: 6 617
Момичета, от къде мога да си закупя разни кухненски неща по-изгодно? Имам предвид тенджери, тавички и т.н. ?
От Мира Н си пазарувам аз

# 469
  • Мнения: 1 316
Момичета, от къде мога да си закупя разни кухненски неща по-изгодно? Имам предвид тенджери, тавички и т.н. ?


От Джъмбо

# 470
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Здравейте Simple Smile, къде ще ми кажете да ида да ми ушият хубави калъфи за дивана?
Преди време избрахме плат от Бибтекс и ни ушиха много хубав калъф там. Не помня цена, но беше много приемлива. Намира се на Авксентий Велешки към Сточна гара.

# 471
  • Пловдив
  • Мнения: 5 915
В Икеа също има кухненски принадлежности.

# 472
  • Пловдив
  • Мнения: 1 429
Кухненски неща има в Кауфланд всяка седмица различни промоции,също и Метро.

# 473
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Момичета, от къде мога да си закупя разни кухненски неща по-изгодно? Имам предвид тенджери, тавички и т.н. ?
Определени кухненски пособия има и в Пепко.

# 474
  • Мнения: 11 450
Кухненска посуда има и в Евроленда на Главната.

# 475
  • Пловдив
  • Мнения: 1 357
Момичета, от къде мога да си закупя разни кухненски неща по-изгодно? Имам предвид тенджери, тавички и т.н. ?
Аз си взех тенджери, тави (емайлирани), тигани (тефлон) от склад на търговиите на Брезовска. Цени между 14 и 25 лв. ми струваха моите.

# 476
  • ...
  • Мнения: 513
Здравейте и честит празник! Търся сервиз за DSLR фотоапарати и нещо не откривам в Гугъл...

# 477
  • Пловдив
  • Мнения: 5 915
Мисля,че във Фотопавилион предлагат сервиз, но не съм 100% сигурна.

# 478
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 746
Къде има добре заредена кинкалерия с висулки за цип? Ако е някъде в Гагарин, бул. България...

# 479
  • Мнения: 1 514
Здравейте,някои има ли телефон на басейна в Матевски или на треньор там?

Общи условия

Активация на акаунт