Къде в Пловдив??? - 84

  • 28 726
  • 736
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 493
Нии сме взимали рагу от Лекси и Кауфланд, както и от месарница Южен Полъх на Кукленско шосе.

# 451
  • Пловдив
  • Мнения: 2 783
Здравейте Simple Smile, къде ще ми кажете да ида да ми ушият хубави калъфи за дивана?

# 452
  • Мнения: 1 397
Здравейте!
Има ли в Пловдив магазини  Next,Reserved и Mohito?

# 453
  • Мнения: 1 655
Не, но в аутлета на Бос фешън има неща на Reserved и Mohito.

# 454
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Бос фешън срещу Хоум макс мисля,че беше изпразнен миналата седмица.

# 455
  • Мнения: 1 655
За другия говорех, който е на Иван Вазов. Там ги има, трябваше да уточня. Simple Smile

# 456
  • Мнения: 1 397
Много благодаря за отговорите! ❤

# 457
  • Пловдив
  • Мнения: 40 596
Баумакс дали отвори...?

Момичета, ходих до Биттел...сядахме, сядахме и нищо Simple Smile то трудно се оказа. Спряхме се на един, обаче в събота не можеш да го купиш. Склада не работи, а през седм.са до 17,30ч.

# 458
  • Мнения: 7 696
в този аутлел на уайкики в ритейл парк има ли интересни неща? цените отговарят ли на цени за аутлет или просто е пълно със стари колекции? бебешки неща има ли?

# 459
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
в този аутлел на уайкики в ритейл парк има ли интересни неща? цените отговарят ли на цени за аутлет или просто е пълно със стари колекции? бебешки неща има ли?

Че е пълно, така е. Стока има, но честно - дамското ми идва квадратно като кройка и твърде папагалско, а от мъжкото само тениски и блузи стават за нещо. Дънките са сто и един модела, а в същото време толкова смотани и странни, че един не можахме да намерим като за сина ми. Цените не  са лоши. По отношение на това стара-нова колекция - невъзможно е да се запомни кой артикул, коя година или сезон е пуснат, че да се прави съпоставка. За всеки има по нещо. Въпросът е да го откриеш.

Последна редакция: пн, 02 мар 2020, 09:41 от `ТуиГ

# 460
  • Мнения: 7 696
в този аутлел на уайкики в ритейл парк има ли интересни неща? цените отговарят ли на цени за аутлет или просто е пълно със стари колекции? бебешки неща има ли?
Скрит текст:

Че е пълно, така е. Стока има, но честно - дамското ми идва квадратно като кройка и твърд епапагалско, а от мъжкото само тениски и блузи стават за нещо. Дънките са сто и един модела, а в същото време толкова смотани и странни, че един не можахме да намерим като за сина ми. Цените не  са лоши. По отношение на това стара-нова колекция - невъзможно е да се запомни кой артикул, коя година или сезон е пуснат, че да се прави съпоставка. За всеки има по нещо. Въпросът е да го откриеш.
[/spoiler]
мерси Simple Smile конкретно бебешко ме интересуваше ... 1-2 пъти съм заглеждала нещо дамско и до там, нося ХС размер и е абсурд да намеря нещо за себе си от там, но имат хубави бебешки дрешки

# 461
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Случайно да знаете някъде останали маски да има?

# 462
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537

мерси Simple Smile конкретно бебешко ме интересуваше ... 1-2 пъти съм заглеждала нещо дамско и до там, нося ХС размер и е абсурд да намеря нещо за себе си от там, но имат хубави бебешки дрешки

Има бебешко, но не е много.

# 463
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Здравейте,
Има ли някой празнувал рожден ден в детския басейн на комплекс Райски кът?
Впечатления? Става въпрос за деца на 4 и 7 годишна възраст, като ще преобладават 7 годишните.

# 464
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 634

мерси Simple Smile конкретно бебешко ме интересуваше ... 1-2 пъти съм заглеждала нещо дамско и до там, нося ХС размер и е абсурд да намеря нещо за себе си от там, но имат хубави бебешки дрешки

Има бебешко, но не е много.

И аз търсих бебешко и не останах очарована. За сина ми също не намирам нищо, 98-104 като размер. За мен съм си намирала хубави рокли, ежедневни, както и дънки за бременни. Пуволери за по 6лв си бях купила началото на зимата, а сега гледам доста якета бяха намалени.
Абе до късмет си е дали ще се намери нещо, иска си повечко ровене Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт