Прием в ясли и детски градини в Пловдив - 7

  • 39 609
  • 311
  •   1
Отговори
# 60
  • пловдив
  • Мнения: 1 088
При регистрация в системата за прием и на двамата родители ли се взимат данните? С баща им нямаме сключен брак.Бях чела че се дават точки и за адреса на месторабота на родителя, но не го видях сега в таблицата с точките. Също така дали знаете ако си сменя настоящия и постоянния адрес, автоматично ли се сменят и адресите на децата? И последен въпрос-родени са януари. Доколкото разбирам най-голям шанс за прием имаме септември, когато няма да имат навършени 2 години, но няма проблем да кандидатствам и след това, стига да има свободни места и да стискам палци да ни приемат.
Аз си смених настоящия адрес и заедно с мен и на децата се смени.
Целта ни беше да приемат малката в определена ясла.
Ако кандидатствате за ясла ,може да следите и текущите класирания за свободни места.Иначе най -големия прием е през септември.

# 61
  • Мнения: 1 598
В електронната система всичко е обяснено подробно. Следите графика за класирания.
За ясла - има класиране всеки месец, но само за тези ясли, които са обявили места. Обичайно най-големи бройки се пускат летните месеци, когато се описват тригодишните за детска градина. Не можеш да отлагаш записването, ако детето е прието. Или го записваш, правиш изследвания и пускаш, или губиш мястото. При две приемания и не записвания на детето имаше срок за невъзможност да кандидатствате, така че всеки да си прецени.
За детската градина - основното кандидатстване за първа група е през май за първо класиране. Но децата започват градина на 15.09. И могат да посещават ясла през това време.
За други групи - следете свободните места. Ако има з желаната градина кандидатвайте. Но ако детето вече посещава друга градина трябваше да се попълва заявление в общината за разрешение да кандидатвате без да отписвате детето.

# 62
  • Мнения: 1
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали някоя добра частна детска градина? Имате ли впечатления и от коя сте доволни? Много ще съм благодарна да разбера мнението ви!

# 63
  • пловдив
  • Мнения: 1 088
И аз се включвам с питане за мнение за държавните градини в район Централен -Малкия принц и Каменица.
Много искам да сме в Чайка ,но с новите разпоредби за адресната регистрация няма да имаме шанс .

Последна редакция: ср, 10 мар 2021, 18:31 от fllower82

# 64
  • Мнения: 64
Здравейте
Търся мнения за дг Перуника, независимо главната или крилото

# 65
  • Мнения: 700
Здравейте,кога може да се кандидатства за прием септември месец за първа група в детските градини?

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 1 357
Системата ще отвори на 19 март и тогава ще може да се кандидатства.

# 67
  • Мнения: 64
Някой с дете в ДГ 'Детелина" да сподели мнения?

# 68
  • Мнения: 1 598
Здравейте,кога може да се кандидатства за прием септември месец за първа група в детските градини?

Основните класирания са края на м. Май - първо и вече второ и трето по график, но не съм гледала дати. През септември рядко има останали места в първа група. Следете за обявените места в желаните градини. Така или иначе първа група децата започват да посещават от 15.септември.

# 69
  • Мнения: 700
Аз за сега се колебая за Чайка и Детелина,за Чайка напоследък чувам не добри отзиви,за Детелина даже не знаех до днес.Най-големия плюс за  Чайка е че пресичам улицата и съм там,но пък това не е най-важното разбира се.

# 70
  • Мнения: 2
Здравейте, мами!
Трябва да подавам документи за Дг и се двоумя,коя е по-добра - Албена или Малина. Предимства и недостатъци на едната и другата. Благодаря предварително

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Някой може ли да сподели впечатления от ДГ Незабравка?

# 72
  • Мнения: 119
Здравейте!
Много съм нова в начинанието "кандидатстване за дг", така че предварително моля за извинение за въпросите си.
Детето ми е на 4 години и не е ходил досега на ясла и дг. Мисля, че трябва да тръгне септември във втора група, нали? Но видях, че е започнало кандидатстването за първи групи. Сега какво следва - да чакам да започне и кандидатстването за втори групи ли? А някой може ли да сподели за Тракия от кои градини е доволен? Аз си мисля за Червената шапчица. Имате ли добро мнение за нея?
Благодаря за отговорите!

# 73
  • Мнения: 1 598
Здравейте!
Много съм нова в начинанието "кандидатстване за дг", така че предварително моля за извинение за въпросите си.
Детето ми е на 4 години и не е ходил досега на ясла и дг. Мисля, че трябва да тръгне септември във втора група, нали? Но видях, че е започнало кандидатстването за първи групи. Сега какво следва - да чакам да започне и кандидатстването за втори групи ли? А някой може ли да сподели за Тракия от кои градини е доволен? Аз си мисля за Червената шапчица. Имате ли добро мнение за нея?
Благодаря за отговорите!

Ако е навършил 4 год.или ще навърши  през 2021 г. е наистина за втора група. Обикновено на първо класиране почти няма обявени места за втора група. Следете обявените свободни места в сайта за  всяко класиране.
Не мога да дам мнение за ДГ в Тракия, макар и да живеем там. Дъщеря ми ходи в ДГ Чайка заради адресната регистрация.

# 74
  • Мнения: 700
Може ли да кажете доволни ли сте от Чайка,най-вече ме интересува от госпожите доволни ли сте?

Общи условия

Активация на акаунт