Кой пол гледа по-практично на връзката - жените или мъжете?

  • 8 763
  • 421
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: X
Що ли аз не се сещам да изневерявам....
E, някой може да те подсеща от време на време, като си толкова недосетлива 😃

# 391
  • Мнения: 30 802
Жребчето къде ги намира тия психо мацки...

И аз съм имала такива периоди в живота - да действам сериозно, с правила и системи, ама да не виждам централното и финото. Ама в един момент човек се окършва и спира да си мисли как прави всичко правилно, а все другите криви.

Впрочем адски задушаващо да имаш партньор-уставник.

# 392
  • Мнения: X
Що ли аз не се сещам да изневерявам....
E, някой може да те подсеща от време на време, като си толкова недосетлива 😃
Джорджия я разкажи, моля.

# 393
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Само от това как говори за бившите си и ми призлява, а като добавим и това, че се заяжда с напълно непознати и че винаги той трябва да е прав, да има последната дума, да надприказва жените и направо се чудя що се мъчи да излиза с жени.

(Това, че всичките му бивши са му изневерявали не ме очудва никак. Добре ги разбирам. Това някой да ти соли на главата, да си търси за какво да те вини, да ти натяква и постоянно за припомня: "Преди 5 г помниш ли га яде риба .. Е, аз я платих". Не знам коя няма да си търси друг при тези условия.)
Любопитствате за чуждия личен живот (което е много достойно поведение и въобще не е клюкарско) и съответно аз пиша това, което храни жаждата ви за последващо развихряне на вашето въображение. 😉

# 394
  • Мнения: X

Любопитствате за чуждия личен живот (което е много достойно поведение и въобще не е клюкарско) и съответно аз пиша това, което храни жаждата ви за последващо развихряне на вашето въображение. 😉

Вие не сте длъжен да давате какъвто и да е бил вид информация... Като ви чета коментарите, не сте се дърпали много - изглежда, даже, че само сте седяли пред монитора и сте чакали някой да прояви какъвто и да е интерес, за да разкажете житието си...

# 395
  • Paris, France
  • Мнения: 14 028
Само от това как говори за бившите си и ми призлява, а като добавим и това, че се заяжда с напълно непознати и че винаги той трябва да е прав, да има последната дума, да надприказва жените и направо се чудя що се мъчи да излиза с жени.

(Това, че всичките му бивши са му изневерявали не ме очудва никак. Добре ги разбирам. Това някой да ти соли на главата, да си търси за какво да те вини, да ти натяква и постоянно за припомня: "Преди 5 г помниш ли га яде риба .. Е, аз я платих". Не знам коя няма да си търси друг при тези условия.)

Не съм съгласна. Соленето по главата и вменяването на вина лесно можете гат да спрат след прекратяване не връзката. Не е логично да спи с един или няколко други мъже и да излиза и с мъжа, който и мели и е досаден. Спането с други не решава проблема, а раздялата - да.

# 396
  • Мнения: 6 166
Никой не изневерява от хубаво.

# 397
  • Мнения: 427
Никой не изневерява от хубаво.

Не съм съгласна. Много мъже си имат съвсем различен типаж за жената, която щи им гледа децата и за любовницата. И много ясно разграничение - едната е за едно, другата за друго. Гледаш го цял живот се занимава с нахакани мадами, но се жени за някоя по-скромен модел, тиха, разбрана, домашарка. И естествено си продължава с нахаканите мадами.

# 398
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Никой не изневерява от хубаво.
Изневярата е низка форма на практичност във връзките, и по-точно - възползване от спечеленото доверие на друг човек. Изневеряващите нямат доблест, не са способни на вярност и уважение. Самите им действия противоречат на тези изконни качества на личността. Изневеряват тези, които се страхуват да са открити и се боят да не загубят това, които имат в момента. Същевременно, зад гърба на човека, който им е гласувал доверие, търсят нещо друго.
 Ако ти искаш да изкараш мишкуващите изневеряващи едва ли не невинни жертви, които искат да се спасят от нещо ужасно, явно имаме коренно различни гледни точни по този въпрос. Simple Smile Един човек с чест и себеуважение е откровен и решителен. Ако счита, че щастието му е с друг човек, има смелостта очи в очи да се разбере с досегашния си спътник цивилизовано и всеки да си търси късмета другаде.

# 399
  • Мнения: X
Никой не изневерява от хубаво.

От хубаво може и да не изневерява никой, но от МНОГО ХУБАВО изневеряват много, след като им доскучае... Bowtie

# 400
  • Мнения: 30 802
В някои случаи изневярата играе роля на нитроглицерин за взривяване на закостенели емоции и за даване на ве нулево навън от мухлясала връзка. Най-вероятната причина при Пирончето. Щото е дразнещо-добър и мадамите подсъзнателно са търсили начин да се откачат. Не че е невинно, ама като няма друг полезен ход, и това се случва. И тръгва от това, че нещо не е наред с емоциите при жената. На хартия всичко е наред, реално не е...

# 401
  • Мнения: X
Някой да ми обясни що жената е виновна, че иска да излезе от мухлясала връзка, моля.
Женскониковия не е дразнещо-добър. При дразнещо-добрите на другия му е виновно. Този е просто дразнещ, а освен това и агресира. Щом реве с години за една порция в някакъв ресторант, не ми се мисли какво му е поведението, ако го зарежат ясно, директно и прямо.

# 402
  • Мнения: 19 863
Е, поне сме сигурни кой е по-практичен при раздяла, ако не във връзката.
Ако те кефи и е заслужила – практичен подарък (като зъбен душ), спомен за добрите стари времена (ахх, какви спомени събъжда един зъбен душ).
Ако не – тя сигурно практично е взела превантивни мерки и е изневерила непрактично.

# 403
  • Мнения: 6 166
В общия случай е едно, а в конкретния с Пирончо съм почти убедена, че тия жени са си търсили усилено друг, за да има кой да помогне в ...как беше ... практичната раздяла.

Практичната жена си търси кой да я защити от ....  липсата на чуваемост и самовглъбяване, че има един единствен прав, безупречен и прекрасен и това не е никога тя.

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 18:30 от Елфичка

# 404
  • Мнения: 553
Скрит текст:
В общия случай е едно, а в конкретния с Пирончо съм почти убедена, че тия жени са си търсили усилено друг, за да има кой да помогне в ...как беше ... практичната раздяла.

Практичната жена си търси кой да я защити от ....  липсата на чуваемост и самовглъбяване, че има един единствен прав, безупречен и прекрасен
и това не е никога тя.

Ами ако наистина не е тя? Тогава тоя, другия, който ще я защити, от каквото-там, се оказва един лъжец Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Да не пропусна - и използвач на ранимата женска душевност Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт