Кой пол гледа по-практично на връзката - жените или мъжете?

  • 8 846
  • 421
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 6 166
Да не влизаме във фантасмагории. Дали следващия е по-добър или по-лош си зависи от вкуса и късмета.

# 406
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Да не влизаме във фантасмагории. Дали следващия е по-добър или по-лош си зависи от вкуса и късмета.
А тогава защо навлизаш във фантасмагории за предишния? Sweat Smile

# 407
  • Мнения: 17 407
Да не влизаме във фантасмагории. Дали следващия е по-добър или по-лош си зависи от вкуса и късмета.

По-голяма фантасмагория от последното ти изречение - здраве му кажи.

# 408
  • София
  • Мнения: 35 141
Са, последно мога ли да изневерявам, че се обърка̀х 👀

# 409
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Са, последно мога ли да изневерявам, че се обърка̀х 👀
За да има изневяра, трябва:
1. Двама души да са вече в сериозни отношения.
2. Единият да е страхлива душичка и с пълна липса на съвест.

 Определено мисля, че не отговаряш на второто условие. Simple Smile

# 410
  • Мнения: 553
Самия факт, че женската част с такива злостни квалификации се нахвърля върху автора на темата, е доказателство за някаква истина, която той е изкарал наяве, и от която много се чувстват засегнати.
----------
Сентенцията в подписа му много ми допадна. Не знам кой е автора ѝ, ако е той самия - евала.

# 411
  • Мнения: X
Са, последно мога ли да изневерявам, че се обърка̀х 👀

Можеш, можеш. Давам ти позволение и благословия! Bowtie

# 412
  • Мнения: 6 166
Прочети му постовете като нас и тогава се изкажи кой е заесегнат и кой пише обективно.

# 413
  • Мнения: 553
Що ли аз не се сещам да изневерявам....

Са, последно мога ли да изневерявам, че се обърка̀х 👀

Ms.Gorgeous, последно не можете ли или не се сещате?
Внесете уточнение, моля, че и ние се объркахме! Мъжете във форума имам предвид Wink

Прочети му постовете като нас и тогава се изкажи кой е заесегнат и кой пише обективно.

Да бе, нямам си друга работа Wink

# 414
  • София
  • Мнения: 35 141
Първо ме подсетиха, после ми позволиха. Два пъти.

# 415
  • Мнения: 427
Са, последно мога ли да изневерявам, че се обърка̀х 👀
За да има изневяра, трябва:
1. Двама души да са вече в сериозни отношения.
2. Единият да е страхлива душичка и с пълна липса на съвест.

 Определено мисля, че не отговаряш на второто условие. Simple Smile

Има различни ситуации и комбинации, животът е шарен.
Вариянт едно - някой, на който това му е начинът на живот и не мисли да го променя. Тогава може и да продължи и години и човекът се прибира вкъщи след 2-3 часа прияттно прекарване и гледа половинката с честни сини  очи.
Има и хора, които не се откачат от еда връзка без да са намерили заместител. Т.е. живеят си с половинката, но нещо не им достатъчно и се оглеждат за нещо друго. Като го намерят има  един период, в който са на двата фронта, докато се ориентират струва ли си новият.
Има и такива, които са в дълги и стабилни отношения, но внезапно се влюбват. Много пъти им минава бързо. Друг път казват на половинката "съжалявам, срещнах друг" и си събират багажа.
А има и такива, които изневерряват от обида. Заедно са с някой, но той ги пренебрегва, не ги оценява и т.н.

Не мисля, че рябва да драматизираш толкова. Хоратта се влюбват и разлюбват. Някои го преживяват по-леко, други много тежко. Най-добре е тези разлюбвания да се случват преди появата на деца и обща ипотека.

# 416
  • Мнения: 553
Първо ме подсетиха, после ми позволиха. Два пъти.

Вие с колко ника пишете тук? Събеседничката с по 2-та пъти беше друга май? Или съм се заблудил?
Или пък това е вече стандарта? Проспал съм го, въвеждането на стандарта Simple Smile. Пак.

# 417
  • Мнения: X
Абе, момчета, какъв е проблема, че се заяждате с мацките от форума? Разбити сърца?

# 418
  • Мнения: 6 166
Нямат си някоя да им се върже май, май..

# 419
  • София
  • Мнения: 35 141
Първо ме подсетиха, после ми позволиха. Два пъти.

Вие с колко ника пишете тук? Събеседничката с по 2-та пъти беше друга май? Или съм се заблудил?
Или пък това е вече стандарта? Проспал съм го, въвеждането на стандарта Simple Smile. Пак.

А, заблудили сте се. Принципно.

Общи условия

Активация на акаунт