Кой пол гледа по-практично на връзката - жените или мъжете?

  • 8 947
  • 421
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
А, кондома си го хвърля, даже още докато аз се излежавам - май има притеснения за кражба на матрял Grinning
Приоритети 😁😁😁

# 91
  • Мнения: 20 155
Зима е, реотанът бавно загрява. Smiley
Е, това може ли да го каже някой. Какво ще бъде, ако еди какво си. Като стане, тогава ще видим. Не съм привърженик на максимата "не, никога". Че животът такива неизбежности и непредвидимости предлага, та е по-скоро забавно да се зарича човек.

# 92
  • Paris, France
  • Мнения: 14 237
Ами има за вършене, ама нали любов, ала-бала. Защо, като ме обича, не си събере чорапите от пода?

По същата причина, поради която аз, която обичам безумно децата и мъжа ми, не хуквам да разтребя масата след като сме се наяли или да чистя банята след като сме я ползували с дъщеря ми. Разхвърляната баня, с 10 вида търкалящи се отворени и затворени шампоани и балсами, гримове, хавлии, парцали с коламаска, найлони пълни с къна, с киселинни гелове за разтваряне на мъртва кожа, лосиони и кремове за тяло,  изкарват ММ от кожата, но не си мисли, че не го обичаме Laughing В 95% от случаите, когато сме се къпали дъщеря ми или аз, засъхналата къна от стените и тавана, разлятите шампоани и балсами по мивката, орязаните нокти и коси, избръснатата от петите кожа ги чисти съпружеството и даже мръсни хавлии събира. Ако почакаше 1-2 часа да се подсушим, да се срешем, да изсушим косите, да си помасажираме петите с крем на Д-р Шол и лактите с масло от Ший щяхме да си почистим сами, ама като е нервак, да върви да чисти.

Предпочитам да събера няколко чорапа, което, в случая на пубер от мъжки пол, става с гъзурене и търсене под леглото и зад гардеробите, отколкото да си натровя нервите.

Дам, красотата иска жертви, които се увеличават с възрастта

# 93
  • Мнения: X
Невена, ти си описала Армагедон, не красота... Simple Smile УжасТ!!!

# 94
  • София
  • Мнения: 35 288
У тази баня, аз мога да се спомина.

# 95
  • Paris, France
  • Мнения: 14 237
У тази баня, аз мога да се спомина.

Ако успееш да влезеш. Да видиш кухнята!  После има : "Маминс, ела ми сплети косата, че засъхва!", "Маминс, трябва да сменим лака на краката, че ъглите са ожълтени от къна! Хайде, лакирай ме, че излизам!", Къде ми са гащите?, Кой ми е барал сгънатия пуловер?, Ох, само 1849 души са лайкнали клипа ми в Инстаграм, Искам куче, искам в Япония, няма нищо за ядене, изпускам разпродажбите..............

Сладури.

# 96
  • Мнения: X
У тази баня, аз мога да се спомина.
Пък аз се кикотя, виж колко забавно обяснява Joy

# 97
  • Мнения: 1 119
По-малко практично гледа на връзката по-влюбеният. Няма значение полът.

# 98
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
А, кондома си го хвърля, даже още докато аз се излежавам - май има притеснения за кражба на матрял Grinning
Приоритети 😁😁😁
Приоритети, естествено. Ако забремени "неправилният" човек, какво правим тогава?
18 minutes fun, 18 (to 21) years on the run. Laughing

# 99
  • Мнения: X
E Гал не е неправлния човек, би я забременил всеки.

# 100
  • София
  • Мнения: 35 288
Ах, калпазанин.

# 101
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
E Гал не е неправлния човек, би я забременил всеки.
LaughingLaughingLaughing
Абсолютно вярно!

# 102
  • Paris, France
  • Мнения: 14 237
E Гал не е неправлния човек, би я забременил всеки.

Какво чакаш?

E Гал не е неправлния човек, би я забременил всеки.
LaughingLaughingLaughing
Абсолютно вярно!

Действия, действия, момчета. В друга тема чета, че нямало кой да заработва пенсиите.

# 103
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Братана да се пробва. Тя мен ме мрази.... в червата. LaughingLaughingLaughing

# 104
  • Мнения: X
Их, бе, Фениксе, смени си ника на Г-н Оправдание.

Общи условия

Активация на акаунт