ОСМИ клас преполови, зайците напериха уши

  • 28 087
  • 740
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 6 201
След хубавия и забавен пост на Санака, няма да пиша гадости. Само ще се оправдая, че по крайно уважителни причини няма да дойда на срещата.

# 151
  • София
  • Мнения: 2 768
M_I_A

Слефдващия път да носиш извинителна бележка, иначе не уважаваме причините
Шегата на страна, надявам се да не е нещо сериозно...?

# 152
  • Sofia
  • Мнения: 4 457
M_I_A, дано всички са здрави и добре! Hands Pray Срещи ще има и други, ти само не се сдухвай - дръж горе главата! Heartpulse

# 153
  • Мнения: 1 541
И аз съм изпуснала новата тима , признавам си тази последната страница минах по диагонал.
Младежът хич не му е акъла в ученето, ама хич. Само немския горе долу държи , другото не го поглежда. Резултата е 2 по математека на класното. Кажете моля оценките до 10 клас трябват ли ни за нещо, защото нямам сила да дудна честно казано...
И според него 7 клас е бил песен в сравнение със сега и мечтае да е пак 7 клас..Fearful  мислел си , че ще учи немски 5 години , а не една.... но те наистина препускат доста

# 154
  • София
  • Мнения: 6 138
M_I_A, ще ни липсваш в събота. Надявам си причината за отсъствието ти да е хубава.


Naneto, за профилирането в десети клас май ще трябват оценки.

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 12:13 от Спунк

# 155
  • Мнения: 4 643
M_I_A, ще ни липсваш в петък. Надявам си причината за отсъствието ти да е хубава.


Naneto, за профилирането в десети клас май ще трябват оценки.
Не беше ли в събота срещата?

# 156
  • София
  • Мнения: 6 138
Ох, в събота е, ама явно ми се ще да е по-скоро. Joy

# 157
  • Мнения: 726
И ние паднахме жертви на болното време Head Band Два дни температурата на малкия ми син не е падала под 38.5, а първият ден  цял следобяд се борехме с 39.7 Ill Не помня чак такава ситуация  друг път. Сега се тръшнахме аз и мъжът ми. Само наборът се държи.... все още..
Така, че не ме бройте за събота...
Колкото до братската "любов" ...не ми се говори..6 години разлика между два мъжки лъва... понякога се чудя с какво го заслужих...

# 158
  • София
  • Мнения: 1 556

И според него 7 клас е бил песен в сравнение със сега и мечтае да е пак 7 клас..Fearful  мислел си , че ще учи немски 5 години , а не една.... но те наистина препускат доста
Точно така мисли и моят. Чак мечти няма, но... зорът е голям. Само, че при нас е наобратно с резултатите - по всичко друго държи общо взето положението, по немски - пълна трагедия. Все още се чудя на правилното място ли попадна.
МИА, стиснати палци и кураж! Дано се наредят нещата Hands Pray
6tiplio, и вие бързо се оправяйте. Flowers Four Leaf Clover

# 159
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 461
6tiplio, дано да не е като при малката, но при нея Т продължи от четвъртък до вчера. И пак така много висока. За първи път Нурофена не ми свърши работа, та се наложи да редувам с друго температуропонижаващо. Някакъв такъв вирус върлува в момента явно. Бързо да оздравявате всички!

# 160
  • Мнения: 726
Ха, Izida, при нас, имам чувството, че точно нурофенът беше по-ефективен, а аналгинът, който е средство на избор за много висока температура, не подейства така добре, включително и течен...но може просто да са се насложили действията. Със сигурност много високата температура е основен симптом при върлуващия в момента вирус..Важно е да не се стига до усложнения.
И да се опазите всички до обявяването на грипната епидемия, че определено изчакват, за да я слеят с еднодневната междусрочна ваканция... В училището на малкия в единия първи клас във вторник е имало само едно дете. От гимназистите засега в класа на сина ми няма болни.

# 161
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 234
Много съжалявам, но и аз отпадам от срещата Sad
Скрит текст:
Наборът се тръшна в понеделник. До днес сутринта беше с Т, освен сополите и гърлото. От днес е и на АБ. На моменти вдига до 40.1. И при него се наложи да редувам нурофена с парацетамол и обтриване с оцетена вода. До хексалгин не стигнахме.
Обаче и ни наводниха и вкъщи мирише на влага и мухъл. Свалихме цялия горен ред кухненски шкафове и половината гардероб в коридора. Лошото е, че не можем да разберем къде точно е теча при комшиите отгоре.
По тази причина с наборът избягахме от София до неделя.
Скрит текст:

# 162
  • София
  • Мнения: 6 138
Ох, ЕлиТ, много ти се е събрало. Hug

Аз при температура ползвам и бабешки методи, предписани ми от ЛЛ - хладък душ или обтриване със сапун.

# 163
  • София
  • Мнения: 6 201
За София за кога я спрягат тази ваканция? За след 5-ти ли? Или за преди? Чета "до няколко дни", ама това понятие няколко, нищо не ми говори.

# 164
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 461
Според мен, ако има грипна, ще бъде преди 5-ти. Аз залагам за следващата седмица.

ЕлиТ, да оздравява бързо детето!

Общи условия

Активация на акаунт