ОСМИ клас преполови, зайците напериха уши

  • 28 081
  • 740
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 726
ЕлиТ, при вас е истински ужас...аз на 39.7 се ужасих, не смея за си помисля за над 40... Дано всичко се подреди и най-вече детето да се оздравява, но щом сте включили АБ ще се оправи до 2-3 дни
Спунк, от всичко хладният душ най-много ни помогна...
Izida, и аз мисля, че другата седмица ще я обявят, към сряда например...

# 166
  • София
  • Мнения: 11 783
ЕлиТ да се оправя бързо наборът,в което не се и съмнявам що вече е на АБ.
Иначе и аз четох за национална грипна ваканция,но не се знаело кога ще бъде.
На мен ми се струва,че ако има ваканция може да бъде другата седмица.
Хич не ми се ще да е след дъжд качулка,както беше миналата година,поне в София-град.

# 167
  • Мнения: 4 165
Дъщеря ми днес ми се обади в 2 ч. от училище, че й е много лошо, боли я цялото тяло, глава, гърло и мисли, че има температура. Изхвърчах от работа, на вратата споменах пред колежка, която ми спомена, че е пускала тест за грип. Отидохме, пуснахме, отидохме при лекарката ни междувременно, тя каза, че е според нея е вирус плюс силна настинка. И как не, като вчера беше излязла по пролетно яке. Междувременно излезе резултата, Слава Богу отрицателен. Лекарката каза, че залага на седмицата с междусрочна ваканция за обявяване на грипна в София.
Миналата година изкара брутално боледуване, което завърши с пневмония, горе-долу по това време на годината, навръх рождения ми ден имаше 40 градуса. Поддържаше я 5 денонощия. Изтръпвам като си помисля. И пак не се пази и не знам как да се разправям с този Телец на тази тема. Говоря, говоря, кима, кима, а после си прави каквото си е наумила.

# 168
  • Мнения: 2 431
Ох, момичета, съжалявам,че сте се разболяли, явно не е шега вирусът, пък и лесно се настива в това време. За Телеца - мога да издам поредица трагични романи, но полза няма. Както казваше Сърдитко във филмчето Снежанка:
  - Никой не може да ме накара, ако аз не го ЩА!
Като го гледахме с голямата навремето и виках : "Този е телец като теб, да знаеш! Имам приятелки от тази зодия и са страхотни, та имах надежда Flowers Four Leaf Cloverи даже вече виждам голямо подобрение, но чакането не беше никак малко.
Пожелавам на всички болни скорошно оздравяване.

# 169
  • Мнения: 4 165
Ооо, Телците са прекрасна зодия, но този инат....

# 170
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 232
Имам си едно почти 20-годишно теле у нас. Онзи ден баща му го поздравява във фейса с това
Скрит текст:
Няма оправия, ни с обличането, ни с инатът.
Обаче наборът е по-голям инат от батко си, нищо че е близнаци.
Не е само до зодии Simple Smile

# 171
  • Мнения: 11 828
Да се оправят бързо болните и други да няма, че на срещата трябва да пием и заради вас! Bowtie

Подозирах, че грипната ваканция ще я слеят със срочната, но се говори, че може да е и по-рано..

И моите ходят голи, скоро се хванах, че дудна на девойката точно както на мен едно време баба ми за голия кръст - деца ще раждаш и пр. Kissing Face

# 172
  • София
  • Мнения: 12 189
Скрит текст:
Имам си едно почти 20-годишно теле у нас. Онзи ден баща му го поздравява във фейса с това
Скрит текст:
Няма оправия, ни с обличането, ни с инатът.
Обаче наборът е по-голям инат от батко си, нищо че е близнаци.
Не е само до зодии Simple Smile
Не е. И ген си трЕБЕ. Joy

# 173
  • София
  • Мнения: 6 201
И ЕГН-то ти да започва с 0 също помага Simple Smile

# 174
  • София
  • Мнения: 5 398
Ние засега държим фронта. Че иначе ще трябва да викам бабка..

На всички рожденици честито! Да бъдат здрави и успешни!

Ели, много кофти работа. Дано набора се оправи бързо. Малката ми прави такива температури редовно. Страшничко си е.

За грипната ваканция още нищо не знам. В градината засилиха филтъра, но моите дечица са здравички. Пу,пу. Аз се надявам малката ми да изкара и следващата седмица, защото после ще пътуваме за кратко с баща й и ще викам свекито. Тогава и ще я оставя малко вкъщи.
Срещата в събота чакам с нетърпение. Ако има някой от Младост да свирка, за да ходим заедно.

# 175
  • София
  • Мнения: 6 134
Май, май и аз в отбора с болните деца. Обади се преди малко някой да я прибере от тренировка, защото била отпаднала.
Значи като ги видя с голите глезени и сдраните дънки и ми идва да ги ошамаря. Сигурна съм, че някоя женица ще ми е много благодарна. Angry

# 176
  • София
  • Мнения: 12 189
Аз съм такава женица. Както се казваше - набий и мойто! Joy Сега е удобен моментът - лежи с 39 градуса температура и няма сили да се съпротивлява. Laughing

# 177
  • Мнения: 2 431
Аз например. Представих си я даже, как ще гледа, ако я навика някой на улицата. Тя има скъсани дънки, но съм забранила да ходи с тях на училище. Преди час отиде да пее с къси ръкави и една тънка пухенка, а хорът е до девет поне. Според нея е топло навън. Коригирам се, не е само от зодията, а ген - отдалеко ще да е прехврънал през поколенията, остава тази нула.
Писала съм едновременно със Санака, голям мерак за бой на промоция, ей!

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 20:40 от silver pearl

# 178
  • Мнения: 4 057
Да оздравяват дечицата, че болест ли е, неизбежно става "ние" форма. Уж разхлабваме връзките, даваме повече свобода, но тръшнат ли се, сякаш времето се връща и се влиза в детския стереотип. Затова я мразя зимата - болести, зъзнене, дрехи тежат... Да идва по-скоро пролетта! А обслужващият персонал да държи фронта - маски, канела, всякакви бабини средства!

# 179
  • Мнения: 2 104
И във Варна има много болни, в класа на дъщеря ми днес са били 16 от 24 деца, половината са кихали и кашляли, една девойка вдигнала температура, щерката и тя лежи и пъшка, отпаднала е, утре няма да отиде на училище, чакаме на 28 да се реши за грипна ваканция във Варна, подозирам, че ще ги разпуснат от 29 до 5 февруари...

Общи условия

Активация на акаунт