PayPal / ПейПал – 14

  • 41 212
  • 480
  •   1
Отговори
# 405
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Банката е ЦКБ и си пише 1,99 евро такса.
А от карта в ПП снимка излиза ли?  При мен не.

Ако обаче лицето ми иска да му изпратя сума, не ми начислява такси.

Последна редакция: ср, 28 дек 2022, 10:06 от Ала-Бала

# 406
  • Мнения: 1 459
Има подобна такса ако получателят е в друга държава /може да се цъкне на таксата и там има подробно обяснение в кои случаи слагат такса/.

# 407
  • София
  • Мнения: 9 926
Искам да си върна в картата едни 60Е без такса, но не ми позволява да задам обикновена заявка - до тази стъпка съм стигнал:
Скрит текст:
 

# 408
  • Мнения: 5 255
Искам да си върна в картата едни 60Е без такса, но не ми позволява да задам обикновена заявка - до тази стъпка съм стигнал:
Скрит текст:
И аз искам без пари банани, но няма. Не знам защо си решил, че няма да има такса.

# 409
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 266
Аз си взех пари без такса но към сметка а не към карта, но трябва да си регистрирал банката от преди това и трябва да знаеш суифт кода на банката и ай бана да копираш от банкирането Сега ще вляза за да го снимам



Имам регистрирана и дебитна карта и сметка - прехвърлих пари към сметката без такса ако ги бях прехвърлила към карта щях да имам такса 2,50 долара а аз не искам да ги давам освен това благодарене на темата тук съм спряла превалутирането автоматично

Последна редакция: ср, 28 дек 2022, 16:44 от pvacheva

# 410
  • Мнения: 1 280
Здравейте, вчера се регистрирах за пръв път,преведох сума по сметка излиза ми,че се преведени, но не бях си активирала "3д за картови плащания" .Направих го,след това си потвърдих картата, но все още нямам получи пари. Може ли съвет,ако някоя от вас знае нещо по въпроса или да звъня на моята банка?Благодаря предварително!

# 411
  • Мнения: 1 459
Малко е неясен въпросът, но ако става въпрос за превод от Пейпал към банкова сметка - ще се получи след 1-2 дни, в зависимост от банката получател и няма общо с 3d защитата на картата. Ако е превод към карта - пак зависи от банката получател. УниКредит ми ги отразяваха след 2 дни, в Револют/ПИБ пък пристигат веднага. Иначе още при добавяне на карта в Пейпал се прави проверка с 3d парола и не би трябвало да позволят добавяне на карта, ако не е включена тази защита.

# 412
  • Мнения: 14
Здравейте, предстои да ми връщат сума, от поръчка,  платена с карта, през PayPal . Нужни ли са някакви настройки на акаунта ми(на физическо лице), или парите ще дойдат директно в картата, с която съм платила? За пръв път ще ми връщат пари, досега само съм плащала.

# 413
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Нищо не е необходимо да правиш.

# 414
  • Мнения: 14
Благодаря, видях, че вече са ми в PayPal-а, в картата, в банката пише  ще са след 4 дни.

# 415
  • Мнения: 468
Здравейте! Някой днес опитвал ли е да преведе пари до друг пейпал акаунт? Опитвах няколко пъти, но ми дава отказ. Има пари в картата. Някакви идеи?

# 416
  • Мнения: 1 459
Звънкате на банката. Там ще кажат дали има опит за плащане с картата и защо евентуално са отказали транзакцията.

# 417
  • Мнения: 468
Звънкате на банката. Там ще кажат дали има опит за плащане с картата и защо евентуално са отказали транзакцията.
Пробвах по-късно и се получи, явно е имало някакъв проблем, който се е разрешил. Благодаря!

# 418
  • София
  • Мнения: 9 926
Задал съм на Hbo max > Pay Pal метод за плащане, но наскоро занулих баланса - сега (края на месеца) ще изтегли ли от приложената ми карта или ще чака да заредя в акаунта на ПП, т.е. ще е неуспешно плащането?

# 419
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Задал съм на Hbo max > Pay Pal метод за плащане, но наскоро занулих баланса - сега (края на месеца) ще изтегли ли от приложената ми карта или ще чака да заредя в акаунта на ПП, т.е. ще е неуспешно плащането?
Мисля, че ще е неуспешно плащането. Трябва да си прехвърлите от картата пари в ПП.

Общи условия

Активация на акаунт