PayPal / ПейПал – 14

  • 39 748
  • 463
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 422
Ще мине плащането. Ако няма пари в баланса, дърпат директно пари от картата. Няма опция да се прехвърлят пари от картата в ПейПал баланса. В настройките на ПейПал акаунта може да се настрои откъде да дърпа пари по подразбиране - първо от баланса и после от карта, или директно от картата.

# 421
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 043
Ще мине плащането. Аз така плащам с ПП Нетфликса. Не се плаща от баланса, а от картата към ПП.

# 422
  • София
  • Мнения: 9 879
Задал съм на Hbo max > Pay Pal метод за плащане, но наскоро занулих баланса - сега (края на месеца) ще изтегли ли от приложената ми карта или ще чака да заредя в акаунта на ПП, т.е. ще е неуспешно плащането?
Мисля, че ще е неуспешно плащането. Трябва да си прехвърлите от картата пари в ПП.
мина ... Трябваше да го прекратя, но сайта не се отваря в работата.

# 423
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Чудесно, значи аз бъркам Simple Smile

# 424
  • Мнения: 885
Момичета, помагайте, преведох пари чрез PayPal, но получателя се оказа измамник. Трябваше да получа услуга, но така и не получих. Проблема е че съм ги превела като семейство и приятели. Доверих се и си изпатих, може ли да се направи нещо ?

# 425
  • Sofia
  • Мнения: 15 510
Мисля, че "не", за жалост. Все пак, може да пробваш на пишеш на PayPal и да обясниш какъв е проблемът.

# 426
  • София
  • Мнения: 9 879
Дано не са много...
Аз имах такъв случай и писах на ПП...след 2мес ми ги възстановиха.

# 427
  • Мнения: 885
Дано не са много...
Аз имах такъв случай и писах на ПП...след 2мес ми ги възстановиха.
Какво им писа и къде ?

# 428
  • Мнения: 2
Здравейте,
Имам проблем със Paypal.
Опитах се , да си вляза в акаунта, но не стана дадох смяна на паролата, минах през въведи код от емайл, добре, но следващия код е през мобилен оператор, дадох съгласието и нито съобщение получих нито някой звънна, някой с подобен проблем и ако знае как да се реши?
Здравейте, и аз имам проблем с влизането в акаунта .Смених си номера ,но сега иска потвърждение и там е записан стария номер .Как мога да сменя номера ?

# 429
  • Мнения: 161
Здравейте!
От няколко дни имам следния проблем. Когато плащам в PayPal стоки от eBay ми излиза съобщение, че не се поддържа от картата ми конвертиране нито в евро, нито в долари. Съответно не ми дава да платя. Бърниках нещо из PayPal, но какво се е прецакало?

Последна редакция: пн, 21 авг 2023, 13:22 от animsaj

# 430
  • Мнения: 1 422
Това не е свързано с конкретна карта, по-скоро ebay не позволява смяна на валутата при избор на ПейПал. При мен също не е активна промяна на валутата при избран метод ПейПал. Но плащане би трябвало да може да се направи - при мен си свети бутончето за плащане и като се логна в ПейПал, там вече мога да си избера от коя карта и в каква валута да платя. 

# 431
  • Мнения: 289
Здравейте,имам акаунт в пейпал който не съм ползвал от 6-7 години сега ми се налага да направя плащане от там,имам някакъв остатък в сметката който не стига автоматично ли ще се дръпнат останалите пари от картата?

# 432
  • Мнения: 5 172
Здравейте,имам акаунт в пейпал който не съм ползвал от 6-7 години сега ми се налага да направя плащане от там,имам някакъв остатък в сметката който не стига автоматично ли ще се дръпнат останалите пари от картата?
Да

# 433
  • Мнения: 1 422
Да, първо дърпат от баланса и ако не стига - от картата. Но зависи и от валутата на баланса и плащането - ако са в различни валути, директно ще дръпне от картата или трябва преди плащането баланса да се конвертира в съответната валута.

# 434
  • Мнения: 289
Някъде можа ли да видя курса не превалутирането в пейпал картата е в лева.И още нещо става въпрос за покупка от ибей дали има смисъл да се плаща през пейпал виждам че може и директно с карта да платя?

Общи условия

Активация на акаунт