PayPal / ПейПал – 14

  • 41 225
  • 480
  •   1
Отговори
# 435
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Някъде можа ли да видя курса не превалутирането в пейпал картата е в лева.И още нещо става въпрос за покупка от ибей дали има смисъл да се плаща през пейпал виждам че може и директно с карта да платя?
На първа страница пишеше, къде какво се избира, за да превалутират по курса на банката. Този на ПП е дървен обикновено. Щом може с карта, платете с нея директно. При 6-7 години вероятно тази , която ви е в профила е изтекла и трябва да се верифицира новата.

# 436
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Винаги избирам плащане с ПП, а не с карта. Дори избягвам да поръчвам от сайтове, които не предлагат опцията ПП.

# 437
  • Мнения: 292
Благодаря на всички,платих с пейпал.

# 438
  • Мнения: 6
Здравейте , как да променя телефонен номер в пей пал ?Регистриран е стария ми номер ,за да вляза в профила ми изисква код .
Няма опция да вляза и да променя без код .

# 439
  • Мнения: 1 459
Трябва да им се обадите по телефона и след като потвърдят самоличността, ще променят телефонния номер в акаунта.

# 440
  • Мнения: 5 255
Здравейте , как да променя телефонен номер в пей пал ?Регистриран е стария ми номер ,за да вляза в профила ми изисква код .
Няма опция да вляза и да променя без код .
Тук пише https://www.paypal.com/us/cshelp/article/what-can-i-do-if-ive-ch … nt-log-in-help678

# 441
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Здравейте,

Направих една покупка в ebay без да се усетя и която не искам. За късмет в привързаната карта към пейпал нямаше достатъчно наличност и поръчката все още не е платена. Проблемът е, че нямам намерение да плащам поръчката, тъй като продуктът очевидно е фалшив, но в същото време ми се налага да си вкарам пари по картата за други цели.
Въпросът е: пейпал веднага, моментално след вкарването на пари ли ще си дръпне нужното или трябва аз да го наредя през апа?

# 442
  • София
  • Мнения: 96
Здравейте! Не мога да вляза в профила си, понеже е регистриран на стария ми телефонен номер. Разбрах, че трябва да се обадя на PayPal. Изнамерих тел. номер, който е 056598457. Звъннах, но не мога да се ориентирам какво да натисна, понеже на знам добре английски. Някой скоро звънял ли им е по този повод и изобщо това ли е тел.номер, на който мога да получа помощ от тях?

# 443
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
Звъннах, но не мога да се ориентирам какво да натисна
На уебстраницата има "Контакти" и може да се свържеш с тях по различен начин, има настройка по държави и може да има местен номер.

# 444
  • Мнения: 1 459
Здравейте! Не мога да вляза в профила си, понеже е регистриран на стария ми телефонен номер. Разбрах, че трябва да се обадя на PayPal. Изнамерих тел. номер, който е 056598457. Звъннах, но не мога да се ориентирам какво да натисна, понеже на знам добре английски. Някой скоро звънял ли им е по този повод и изобщо това ли е тел.номер, на който мога да получа помощ от тях?

Този е номерът, но ако не говорите добре английски не знам дали ще се разберете с техния съпорт.. Може да им напишете един мейл на enquiry@paypal.com с проблема.
Или ако ползвате Twitter/X - @AskPayPal им е акаунта там и може да им се напише лично съобщение с проблема.

# 445
  • София
  • Мнения: 96
Благодаря ви! Ще им пиша на имейла.

# 446
  • Мнения: 1 105
Здравейте!
Някой може ли да помогне как да направя курса да е по банка. Информацията на 1. страница не е актуална, поне при мен- нямам такива полета.
Благодаря!

# 447
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
Здравейте!
Някой може ли да помогне как да направя курса да е по банка. Информацията на 1. страница не е актуална, поне при мен- нямам такива полета.
Благодаря!
Когато плащате ви пита

# 448
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Здравейте, днес добавих нова карта в профила си – Mastercard, ако има значение. Добре, ама пробвах да направя едно плащане, посредством PayPal, и ми изписа, че картата е отхвърлена. Трябваше ли да се верифицира с някакъв код от банката? Преди беше така, но сега не намирам подобна опция...

# 449
  • Мнения: 1 459
Би трябвало при добавянето на картата в ПейПал да излезе опция за въвеждане на 3D парола за съответната карта и след нейното въвеждане картата вече е верифицирана.

Общи условия

Активация на акаунт