Спирала за мигли - тема №19

  • 45 339
  • 761
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 257
Михаела, ти до България ли поръча или не си тук?

# 151
  • София
  • Мнения: 1 500
Да, до България директно без превозвач, че не ми се чака.😃

# 152
  • Мнения: 1 950
Разочарована съм от Есенс оранжевата принцеса. Четката е от тези, които ме боцкат, формата и е една такава никаква, че нито разделяне ще се докара, нито обем. Консистенцията е течна, но натрупваща и цапаща. Прави ми миглите слепени, къси и рошави.. Ще я хвърлям.

# 153
  • Мнения: 1 424
Тайга, сега искам да видя очите ти, плиийс Simple Smile Може и на ЛС Flowers Tulip
Аз много се чудя на този комплект https://www.lookfantastic.com//elizabeth-arden-grand-entrance-ma … set/12287727.html  хваща го и кодът SALE15 и идва на 14 лири Flushed Но от друга страна имам 124461213 спирали както знаем...Thinking Sweat Smile Който има отзиви за нея, моля да сподели Simple Smile

# 154
  • Мнения: 1 351
От мен пореден неуспех и разочарование с Maybelline. Спиралата е новата the falsies lash lift.
Това и е втори тест, първият беше още по-зле. Ще и дам още 1 шанс, като поизсъхне малко.

От спиралите на Мейбълин се харесвах само с lash sensational и то точно, когато излезе на пазара. 

# 155
  • При децата ми
  • Мнения: 6 123
Защо ги триете толкова бързо снимките?

На OnDine си стоят и човек може да ги види. Виждала съм ги и друг път, и да много хубав цвят са.
На Тайга мисля, че също съм ги виждала, но си спомням сякаш само миглите.Simple Smile

# 156
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Зачетох се в някакви класации за топ 10 на спиралите
Попаднах на тази.марка
KEVYN AUCOIN.
Отзиви от първа ръка?

# 157
  • Мнения: 1 424
Sl, аз нямам, но Агент ще чакам да се включи Heartbeat

# 158
  • Мнения: 2 257
На мен преди малко ми дойде лилавата спирала на Мейбълин от Мейк ъп. Ама те хората от там големи хамали Grinning
Мисля, че ще ми е последна поръчка от там. Много съм чувствителна на ниво обслужване и хора. Иначе за спиралата тези дни ще пиша.

# 159
  • Мнения: 576
Здравейте!Може ли да ми препоръчате някаква подхранваща спирала за очи,която да подпомага растежа и да подхранва миглите.Загледах една В Софармаси,не съм сигурна как се казва точно,Бонилаш или нещо такова.Дали е добра?

# 160
  • Бостън
  • Мнения: 13 617
Зачетох се в някакви класации за топ 10 на спиралите
Попаднах на тази.марка
KEVYN AUCOIN.
Отзиви от първа ръка?
Sl, аз нямам, но Агент ще чакам да се включи Heartbeat

Най-известната спирала на марката е KEVYN AUCOIN The Volume Mascara, тя е тюбинг технология:
"An innovative tubing mascara created by the legendary Kevyn Aucoin that envelopes lashes with volume and length for a natural look that lasts all day and comes off easily with warm water. This volumizing and lengthening mascara defines lashes for an eye opening look."

Разбира се, има и други:
https://kevynaucoinbeauty.com/collections/mascara

За съжаление точно спиралите им не съм ползвала лично, макар, че имам срамно количество продукти на марката. Страшен фен им на тоналните продукти и на пудрите. Твърдят, че са хубави спирали. Както винаги аз имам едно наум, а и ползвам всякакви спирали върху база. С тюбинг технологията си признавам, че не пламна гореща, взаимна страст, но ако ми попаднат на прилична разпродажба бих ги купила да опитам - винаги предпочитам спирали за обем. $28 преди такс за спирала няма да дам при наличието на 10+ отворени.

За коя спирала на Марк Джейкъбс коментирахте, че аз имам 2 различни по мои спомени.
От спиралите на Мейбълин се харесвах само с lash sensational и то точно, когато излезе на пазара. 

С какъв обектив е направена снимката, ако не е тайна Simple Smile Мерси!

# 161
  • Мнения: 1 351
Агентче, със Samsung galaxy s10+ , на обикновен автоматичен режим.

# 162
  • Мнения: 229
От мен пореден неуспех и разочарование с Maybelline. Спиралата е новата the falsies lash lift.
Това и е втори тест, първият беше още по-зле. Ще и дам още 1 шанс, като поизсъхне малко.

От спиралите на Мейбълин се харесвах само с lash sensational и то точно, когато излезе на пазара. 


На мен ми харесва как ти стои, даже много ми харесва! Толкова нежен и женствен поглед, естествен!
Никак не харесвам напластени, тежки мигли, да не говорим пък за модерните сега миглопластики, стоят ми като четки на очите. Но, всеки с вкуса си

# 163
  • Мнения: 4 452
Petyovaa,
Извинявай за глупавия въпрос - на снимката показваш тази, която ти харесва,  или тази, която не ти?
Защото според мен миглите ти изглеждат добре така  😀

# 164
  • Бостън
  • Мнения: 13 617
Агентче, със Samsung galaxy s10+ , на обикновен автоматичен режим.
WOW! Аз съм със същите камери (S10, липсва ми твоята 2-ра предна), ще опитам! Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт