Спирала за мигли - тема №19

  • 45 468
  • 761
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5 832
И на мен не ми изглежда никак зле честно казано. То на тези мигли какво не би стояло добре? Аз с моите ужасни мигли ще правя кълбета ако докарам такъв ефект с каквото и да е. А и като видя хора с наличие на долни мигли, направо ме обзема завист.

# 166
  • Мнения: 10 360
Агентче, ето я на Марк Джейкъбс, която аз показах на моите очи по-напред:

,

Ей това едно към едно взех. Не я знам коя е спиралата. Хич не съм гледала.

# 167
  • Мнения: 1 366
Ани Банани, Лучия, не ми харесва как стои. Не харесвам изобщо тежки и напластени мигли, но тази някак неравномерно нанася спиралата, слепва миглите, дори след като разреша с чиста четка, резултата е същия. И тези напластявания по връхчетата ме побъркват.

Аз харесвам перфектно подредени мигли, без слепване и напластяване.
Слагам и за сравнение една  стара снимка с 2000 калории, с която много се харесвам.

Скрит текст:

# 168
  • Мнения: 4 509
Благодаря за отговора.  Разбрах какво имаш предвид. С никоя спирала не съм го постигала Joy Когато си докарам миглите до вида, който ти не си харесала, съм повече от доволна 😁

# 169
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Агентче, ето я на Марк Джейкъбс, която аз показах на моите очи по-напред:

,

Ей това едно към едно взех. Не я знам коя е спиралата. Хич не съм гледала.
https://m.sephora.com/product/velvet-noir-major-volume-mascara-P403806
Наоравих резерва за Бай Тери.Води се спирала серум . Чакам да потвърдят, че не ми се губи време.От цял  Мадрид е  налична само в една Сефора и не ми се ходи, без да съм сигурна,  че са я запазили  

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 18:48 от sl

# 170
  • Мнения: X
Дами, дайте ми акъл моля с какво да си среша миглите. Явно не си слагам спирала като хората, съответно очите ми са рошави... може и техниката ми да е кофти- всякакви съвети приемам.

# 171
  • Мнения: 5 832
Дразните ме много с тези буйни мигли и накрая ще ида и ще прасна едни косъм по косъм, че да се видя веднъж и аз с мигли в тоя живот. Ще ви пусна една снимка на моите с база и спирала и ще видите, че нямате право да се оплаквате пък!

# 172
  • Мнения: X
Моите са си буйни точно- аз желая подредени и равни Simple Smile.
Иначе знам, че не са ми къси- немалко серум е отишъл за тях, просто са рошави.

# 173
  • Мнения: 94
От мен пореден неуспех и разочарование с Maybelline. Спиралата е новата the falsies lash lift.
Това и е втори тест, първият беше още по-зле. Ще и дам още 1 шанс, като поизсъхне малко.

От спиралите на Мейбълин се харесвах само с lash sensational и то точно, когато излезе на пазара. 

А с коректор ли си на снимката? Ако да, кой?

lash sensational дълго не ми харесваше, сплъстяваше ми миглите, все едно имам по-малко. И други са имали същият проблем. Сега ми харесва, и не спластява толкова. Може и да е било от ъгъла, от който я слагах.

# 174
  • Мнения: 1 366
С коректор съм, Loreal true match 4W. Много е лек, деликатно озарява, не ми се събира в линиите и не ми изсушава (което се случва с почти всички коректори).

Преди малко купих базата за спирала на Макс фактор, lash revival. Четката е като на false lash effect, голяма, силиконова, с много гъсти и къси бодлички. Изглежда обещаваща, още утре ще я пробвам и ще докладвам.

# 175
  • Мнения: 1 560
petyovaa, чакам отзиви за базата.

Сега ползвам на GR, голе долу ми допада.

# 176
  • Мнения: 94
С коректор съм, Loreal true match 4W. Много е лек, деликатно озарява, не ми се събира в линиите и не ми изсушава (което се случва с почти всички коректори).

Преди малко купих базата за спирала на Макс фактор, lash revival. Четката е като на false lash effect, голяма, силиконова, с много гъсти и къси бодлички. Изглежда обещаваща, още утре ще я пробвам и ще докладвам.
Кои други коректори си използвала?

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 23:07 от jojjo

# 177
  • Мнения: 1 119
Спиралата на Тарт е заредена и в нашата Сефора Blush както и накои палитри

# 178
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 571
NiaV, разкошни дивашки мигли и поглед. Heart

Според мен трябва да смениш спиралата, ако ги искаш сресани и подредени. Вземи от тези гладките, със силоконови четки - lash sensational или volume a porter.
Слагай четката в основата и бавно издърпвай нагоре.

Който пита за растеж - revitalash и rapidlash са серуми, а не спирали, с четка като на очна линия. Имат ефект, особено първият. Даже се сетих, че един се мотае от години вкъщи, не го ползвам и е време да го хвърлям.

Тези дни заминавам за Лондон и се надявам да мога да се похваля с нещо. Simple Smile Или да се оплача от влошеното му качество, според зависи. Grin

# 179
  • Мнения: 44
NiaV, пробвала ли си да разресваш преди спиралата да изсъхне? Има такива гребенчета.
Скрит текст:

Доскоро разресвах с четка на ЛС, но не ми е достатъчна, ще пробвам с такова гребенче, така или иначе събира прах. В търсене съм и на хубава спирала, която да подрежда и да дава лек обем.
Откакто боядисвам мигли направо не мога да повярвам какво нещо имам на очите- гъсти, дълги и страшно рошави. Не съм предполагала, че имам чак такива мигли, те са руси.
Преди време исках да слагам косъм по косъм, ама като знам как ще треперя над тях + цената и постоянните поддръжки не сложих и добре, че не съм.

Общи условия

Активация на акаунт