Спирала за мигли - тема №19

  • 45 167
  • 761
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 424
За съжаление е много краткотраен този любовен порив, поне от негова страна Smile И утре ще пробвам, да видим на два последователни дни как ще бъде Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 1 872
Фаберлик нямат попадения при козметиката, за разлика от препаратите за почистване.

# 77
  • Мнения: 1 938
Някой с отзиви за спиралата на Макс Фактор Lash Revival?

# 78
  • Мнения: 20
Абсолютният ми любимец напоследък е тази на Сефора за обем, цената е около 30 лева, не засъхва бързо в опаковката и така успявам да я изразходя докрай.

# 79
  • Мнения: 1 376
Момичета, малко тъп въпрос, но откъде си взимате "травъл" опаковки? Само дрогериен клас спирали съм ползвала и не слагам всеки ден, та този размер повече ме устройва.

# 80
  • Мнения: 171
Стефи, имах я тази спирала на Фаберлик, страшно бозав ефект при мен, ползвах я 2-3 пъти и я зарязах, после я изхвърлих като и свърши годността. Иначе е в хубава опаковка, с велурено калъфче, в което още си държа пинсети и инструменти. Дано на теб ти хареса. Сега си давам сметка, че може изобщо да не съм успяла да я разработя, знам ли. Като я получиш, моля те, бъди по-упорита от мен в пробването и и да кажеш мнение после.
 Лолита, на първо четене се сещам, че в Парфимо има минита на Бенефит, сигурно и други.

# 81
  • Мнения: 10 264
Ами "травъл" опаковки ако не ти дават с някоя покупка на нещо, се купуват. Днес например си взех минита на Марк Джейкъбс с праймъра за 21$ онлайн, т.к. в магазина в който продават тази марка до нас, точно спирала се оказа че няма.

Не намерих и тази спирала/remover, която Агентчето спомена по-напред. Не я продавали вече никъде....Излиза ми тук таме он-лайн, но като кликна и out of stock. Нищо де, ще чакаме това което ще я замести.

# 82
  • Бостън
  • Мнения: 13 508
Дори не помня откъде съм я забърсала, Викс, но имам 2 опаковки - голяма и малка - за всеки ден и за път...
Ebay?
https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313 … oo+faced+oil+lash

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 19:02 от Agent Provocateur

# 83
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Момичета, малко тъп въпрос, но откъде си взимате "травъл" опаковки? Само дрогериен клас спирали съм ползвала и не слагам всеки ден, та този размер повече ме устройва.
Освен като подарък към друга покупка се продават в Сефора и MAC .Селективнен клас минта съм купувала и  от парфюмерийна верига.
Примерно в момента Марк Джейкъбс валвет има   комплект мини на праймъра им , а праймъра на Тарт върви с мини  спиралата им 4 в 1.

# 84
  • Мнения: 1 376
Видях в olx, но не знам дали са оригинални.

# 85
  • Мнения: 10 264
Дори не помня откъде съм я забърсала, Викс, но имам 2 опаковки - голяма и малка - за всеки ден и за път...
Ebay?

ЕЕЕ супер е това нещо, на са го спрели явно. Дано го пуснат на ново, че мен за из път най ще ми върши работа. Аз по пътищата една спирала махам само. Така и не вдянах как да си гримирам лицето, хич не чувам петела...Направо като стринка Минка се докарвам. Така че по-добре, таква премита и бозава да си стоя, отколкото да посягам към ФДТ, че такъв ужасен ужасон се стъкмям, не е истина...И така.

Редактирам се. Thanks за линка. Поръчах едни дето са 2 за 9.99. Бързо пипам иначе Simple Smile

# 86
  • Мнения: 2 255
Аз да не остана по-назад си поръчах от мейк ъп лилавата снапскара Simple Smile
Поне няма да ме е яд, ако не ми хареса😋

# 87
  • Мнения: 305
Извинявам се за израза " дърдоркане" имам предвид говорене, лафене. Благодаря за отзивите относно спиралата. Не съм ви чела предната тема и може би там сте споделяли. Нова съм, вчера намерих темата. Иначе аз търся дължина и обем. Драма да има.

# 88
  • Мнения: X
Стефи, имах я тази спирала на Фаберлик, страшно бозав ефект при мен, ползвах я 2-3 пъти и я зарязах, после я изхвърлих като и свърши годността. Иначе е в хубава опаковка, с велурено калъфче, в което още си държа пинсети и инструменти. Дано на теб ти хареса. Сега си давам сметка, че може изобщо да не съм успяла да я разработя, знам ли. Като я получиш, моля те, бъди по-упорита от мен в пробването и и да кажеш мнение после.
 Лолита, на първо четене се сещам, че в Парфимо има минита на Бенефит, сигурно и други.
Иначе като я гледам, имам големи очаквания, ще видим с много малки мигли съм.

# 89
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Аз да не остана по-назад си поръчах от мейк ъп лилавата снапскара Simple Smile
Поне няма да ме е яд, ако не ми хареса😋
Ние с моята не се разбираме... Няколко дни вече я мъча,
-сама, с миглоизвивачка, с праймърите налични и все нъц!Ще има отново “развод ми дай”... Добре, че я взех за 7 лв само и не скочих и на останалите цветове. Отива при някоя дама от родата, добре че са много поне... Но пък и планираните покупки се увеличават-първо ще е Смашбокс праймъра, после тези две сладурчета Wink :

И аз все така с търсенето на Спиралата, която да ми разтупти Heart  А след тези с нетърпение ще чакам да видя сега GUERLAIN каква нова ще изкарат през пролетта, след като ме лишиха гадовете последователно и от Малката черна рокля спиралата и от Maxi lash в лилаво, синьо и кафяво...

Общи условия

Активация на акаунт