Спирала за мигли - тема №19

  • 45 147
  • 761
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 424
Sl, пробва ли Марк днес / този гаден кръшкач/ ? При мен днес е трагедия, вече съм като панда, постоянно ми се рони, миглите ми са кофти.. Утре съм с  Нарс Simple Smile

# 91
  • Мнения: 2 255
Може ли инфо с какво не се разбрахте?
Аз лично нямам много претенции към цветната спирала (тя ще ми е първа де...). Ако не ми слепва миглите в една и не се рони, ще е ок за уикенда.

# 92
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Може ли инфо с какво не се разбрахте?
Аз лично нямам много претенции към цветната спирала (тя ще ми е първа де...). Ако не ми слепва миглите в една и не се рони, ще е ок за уикенда.
Ето моето първоначално мнение, което за съжаление май няма да се промени:
https://m.bg-mamma.com/?topic=1172328.msg40045626#msg40045626
Сигурно има и доволни мацки, но за мен не проработи по желания начин.

# 93
  • Мнения: 2 255
Минала съм малко по диагонал на него, още не съм я искала тази спирала Grinning
Добре де, ще пробвам и аз ще дам мнение. Може би трябва да изсъхне малко? Преди като ползвах много спиралите на Мейбълин, винаги съм ги оставяла да изсъхнат малко, че ми ставаха ужасни миглите.

# 94
  • Мнения: 5 832
Гадни сте, гадниии! Само запаметявам някакви спирали в телефона, после отивам и отнасям по 2-3 различни с надеждата някоя от тях да е любовта на живота ми, но уви! Сега чакам на полусъединител да стане 17:30 и отлепям към Лили за Lash Sensational, че големи хвалби я хвалихте тук. И понеже не мога да търпя да държа нова и непробвана до момента спирала, вече имам сигурно близо 10, които си отлежават.

# 95
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Sl, пробва ли Марк днес / този гаден кръшкач/ ? При мен днес е трагедия, вече съм като панда, постоянно ми се рони, миглите ми са кофти.. Утре съм с  Нарс Simple Smile
Вчера имах кофти ден., и днес исках малко да си всигна настроението.Изкифлих се с магнитни мигли.
Не че  денят ми стана по хубав от вчерашния, като  пърхах с мигли, но карай....

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 22:49 от sl

# 96
  • Мнения: 1 424
Напълно те разбирам. И аз след кофти ден се гримирам като за световно и се опитвам по този начин да си повдигна духа.
С най- искрени пожелания за по- малко такива дни Heart

# 97
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Благодаря Heart

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 13:47 от sl

# 98
  • Мнения: X
Влязох да видя какво препоръчвате, въпреки, че ще подновя Пат в поне 3 броя на следващото си пътуване и пиша, за да кажа, че имам як eye envy към твоите очета, Sl! Баща ми има такива очи и всеки път, в който искам да се опуша, се чудя защо не получих този генетичен дар и аз.
Sl, твоите мигли с Нарс и праймър повече ме кефят от магнитните.
Аз съм лаик в света на спиралите, но започвам да ви следя с кеф ❤! А и с приятелка като Пацолина Така или иначе съм с един крак в света на спирало-пристрастените...

# 99
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
NiaV Благодаря.
Heart
Т ова са ми дискретните магнити, за работа. Simple Smile
Имам и за драма

# 100
  • Мнения: X
Покажи някой път и за драма моля. Въпреки, че не си падам по някакви страшни обеми в миглите, аз съм малко смотана като дойде реч за спирала. Трябва да ме образовате какво да търся. Искам дължина, не слепени, подредени, кукленски мигли.

# 101
  • Мнения: 10 263
Аз си взех спиралата на Марк Джейкъбс. Аз мислех че две минита купувам, а дойдоха мини праймър и пълноразмерна спирала. По-късно през деня ще се наплескам.

# 102
  • Мнения: 1 990
Lash boost primer-а на Алверде на мен ми допадна. Определено спиралите с него стоят по-добре. За ефект над миглите ми е трудно да кажа, защото не го слагам всеки ден.
Snapscara си взех черна - не ми харесва. Рони се, а и няма кой знае какъв ефект.

Вчера си взех новата на Мейбълин, надявам се да е от ранга на lash sensational и total temptation Blush

# 103
  • Мнения: 1 678
Снапскарата при мен не се рони, стана ми много любима.

# 104
  • Мнения: 1 424
Sl, с Нарс ти са прекрасни миглите!!! И аз днес съм с нея,обаче точно си я сложих, прибрах нещата и естествено кихнах 😃😃😃 но преди кихането много се харесах. Утре пак ще бъда с нея Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт