Спирала за мигли - тема №19

  • 45 171
  • 761
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 5 832
На вашето внимание розовата Lash sensationals. В момента е на 8 и нещо в ДМ. Бързах с нанасянето да не ме изхваща шефът и на втория слой ги послепих.
Скрит текст:
За сефте миглите ми опират клепача.

# 346
  • София
  • Мнения: 1 249
Ползвам Super Shock max volume спиралата на Ейвън и съм изключително доволна. 
Доволна съм и от Lash Sensational Washable спиралата на Maybelline, ползвала съм и Colossal Big Shot, също е добра.

# 347
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Танч, супер обем дава и дължина. 👌

# 348
  • Мнения: 5 832
Танч, супер обем дава и дължина. 👌
Да, доволна съм, дори не очаквах след като в последните 2 месеца купих сигурно 10 спирали и нито една не ми беше ок.

# 349
  • Мнения: 2 777
Аз съм от доволните от Ревиталаш. Ползвам го от няколко години с малки прекъсвания. Нанолаш не съм пробвала и ще се поправя като привърша наличните серуми. Моите мигли природно са къси и редки и с ползването на серум са значително по-дълги.
Ако миглите ми са в добро състояние опират във веждата, когато са със спирала и погледна нагоре. По това се ориентирам. В момента са до средата на клепача.
Между другото, спиралата с база на Ревиталаш не е никак лоша. За ежедневна е хубава даже. Отдавна не ми се беше случвало при първо нанасяне да не слепя всичко в 3-4 кичура. Раздели и подреди съвсем прилично.

# 350
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 475
За мен е необяснимо как може спирала да ти онищожи миглите. По-скоро ти липсва нещо в организма, или е нещо сезонно.

# 351
  • Мнения: 2 777
Случвало ми се е и преди. Спиралите, които правят миглите по-твърди, като пластмасови, често предизвикват пречупване. Тези, които се свалят трудно, налагат повече тъкане. Това също влияе.
Може да е и от сезона или от възрастта вече. На 43 съм, а с годините миглите и веждите изтъняват.
Моите по принцип са с тънки косъмчета, но иначе сравнително гъсти и дълги са били досега.

# 352
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
От времето когато бях с окапали мигли никога не търкам.
Използвам козметично олио.Слагам, оставям да разтвори и измивам.
Ако почиствам с двуфазен за грим, напоявам тампона, оставям го за няколко минути на миглите.После внимателно го придвижвам по дължината на миглите.Ако е необходимо използвам нов тампон.

# 353
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 475
Аз и с олио го правя с тампон, иначе и олиото и спиралата ми се стичат в очите.

# 354
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Аз свалям грима с козметични мокри кърпички и после мия, но когато без да искам бях взема водоустойчивата, видях голям зор дори и с бебешко олио. Да уточня, че и кърпичките уж премахвали водоучстойчив грим. Голямо търкане падна и просто я хвърлих.

# 355
  • Мнения: 1 424
Доста изпуснах от темата, но ето ме Smile Аз подозирам, че от много търкане  си докарах набръчкания клепач, с който съм в днешно време. От година-две се опитвам да не търкам изобщо, обаче дето се вика: "Късно е,чадо!". Аз съм в криза в последно време, ни една спирала не ми е харесала как ми стои, но го отдавам на вътрешни терзания.

# 356
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Абсолютно е възможно да се образуват бръчки от търкането, както и когато някой си епилира веждите с кола маска. Да уточня, че тук е масова практика и аз винаги отказвам, защото предизвиква провисване на клепача или по-скоро кожата под веждата.

# 357
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Аз свалям грима с козметични мокри кърпички и после мия, но когато без да искам бях взема водоустойчивата, видях голям зор дори и с бебешко олио. Да уточня, че и кърпичките уж премахвали водоучстойчив грим. Голямо търкане падна и просто я хвърлих.
Дерматолог ми каза тогава, че почистващите кърпички са само за инцидентен случай.
Под олио визирах  почистващо олио, примерно SK  II , намазват се миглите(от основата към края им, след няколко секунди същото движение с влажни(вода) пръсти и се превръща в  емулсия, която се отмива лесно.
Не люти на очите.

# 358
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Да, знам за какво олио става дума, аз казвах за случаят с водоустойчивата спирала. Кърпичките са ми много удобни на мен, след това и без друго мия.

# 359
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
О да, всеки да ползва каквото намира за правилно.

Общи условия

Активация на акаунт