Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 77

  • 40 706
  • 765
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 284
Здравейте момичета,  знаете ли какво представляват инжекциите Еугест?
Прогестерон

# 76
  • Мнения: 53
Здравейте момичета,  знаете ли какво представляват инжекциите Еугест?
Прогестерон
Благодаря много за бързия отговор.  Аз си мислех, че е ЧХГ препарат.

# 77
  • Мнения: 1 019
Благодаря ти за отговора Vessy! Кандидатствах е по фонда за инвитро и имаме заповед вече, след това отидох на преглед при доктор Цветков и той ми каза да звънна в клиниката, веднага щом ми дойде цикъла. Очаквам това да стане до 2-3 дни и затова исках да знам какво следва от тук нататък! 😊

Значи най-вероятно ти предстои цветна снимка ако не си правила такава. Ако ще правиш такава значи самото инвитро ще е другия цикъл. Ако вече си направила и проблеми с тръбите няма или са решени, вероятно като звъннеш на първи ден ще ти кажат от самата клиника кога да отидеш за да почнете каквото ще правите. Може да е на втори ден, може и по-късно - зависи какво ти е "намислил" доктора. По принцип би трябвало да сте коментиеали с него какви процедури, по кой протокол и т.н. Това, което пак бих ти препоръчала е микробиология и изследване за  уреаплазма и микоплазма. Важно е да не се зачева с инфекция. Иначе - успех с процедурите, дано всичко мине гладко и успешно.

# 78
  • Мнения: 9
Вече правихме цветна снимка преди 3 месеца и няма проблем с тръбите, но с доктора не сме коментирали дали ще е със стимулация или не, абсолютно нищо. Единствено ми каза като ми дойде да звънна в болницата 😏

# 79
  • Мнения: 38
Някоя от вас била ли е тези дни на пункция или трансфер? Шкафчетата са преместени в самата съблекалня. Ужасно тясно е. Съвсем като в кутийка се почувствах. Дали д-р Стаменов, който уж държи на нас не само защото сме пациенти на болницата, а защото сме семейства с нужда от помощ, е видял това?!?

# 80
  • Варна
  • Мнения: 563
Някоя от вас била ли е тези дни на пункция или трансфер? Шкафчетата са преместени в самата съблекалня. Ужасно тясно е. Съвсем като в кутийка се почувствах. Дали д-р Стаменов, който уж държи на нас не само защото сме пациенти на болницата, а защото сме семейства с нужда от помощ, е видял това?!?

Това е нещо, което никога не би ми направило впечатление. Не знам къде са били шкафчетата преди, но и сега си имаше място за всички. В крайна сметка нали е важен крайният резултат, а не къде ще се преобличаме Simple Smile

# 81
  • Мнения: 38
Някоя от вас била ли е тези дни на пункция или трансфер? Шкафчетата са преместени в самата съблекалня. Ужасно тясно е. Съвсем като в кутийка се почувствах. Дали д-р Стаменов, който уж държи на нас не само защото сме пациенти на болницата, а защото сме семейства с нужда от помощ, е видял това?!?

Това е нещо, което никога не би ми направило впечатление. Не знам къде са били шкафчетата преди, но и сега си имаше място за всички. В крайна сметка нали е важен крайният резултат, а не къде ще се преобличаме Simple Smile
Аз съм с много силна клаустрофобия от тесни пространства , а бяхме пет жени вътре. Ще свикна явно

# 82
  • София
  • Мнения: 10 642
е къде са ги събрали тези шкафчета там?

# 83
  • София
  • Мнения: 23 162
То там си е и транспортен коридор, кой ли не минава. Ще стават и задръствания вече.
Отесня болницата отвсякъде. Време е да я преместят в другия край на града, че да ми е по близо Joy

# 84
  • Мнения: 178
Момичета, има ли някоя от вас за пункция утре? Нещо съм се шашнала...щр ми е за пръв път 😏

# 85
  • Мнения: 38
Момичета ,дайте мнения ,ще правя ЗЕТ ,сигурно другият месец ,имам 2 замразени,но искам само един ,за да имам някакъв шанс поне за още един път ,3 дневни са ,имам един неуспешен ,но не с 0 ЧХГ ,явно е имало имплантация ,беше 8, аз мисля че ако е рекъл Господ ,ще стане и с едно вие какво ,ще кажете

# 86
  • София
  • Мнения: 3 412
Какви са тези глупости където ги пишете за шкафчетата. Хората в момента са ги сложили там колкото да има къде да се съблечем и приберем дрехите, да вярно тесничко е, но не е болка за умиране. В момента правят ремонт на съблекалнята и са поръчали нови, съвременни и много повече на брой за да има за всички момичета защото се застъпват в едно и също време пункции, хистероскопии и има недостиг. Така, че спокойно за наше удобство го правят.

Венета да ще има утре за пункция, едно момиче и то ти е адашка, споко всичко ще е на ред.

# 87
  • София
  • Мнения: 2 084
Момичета, здравейте ! Flowers Bouquet

От известно време следя темата и
най-сетне се престраших да се включа официално.
От скоро съм пациентка на клиниката, и по-точно на д-р Чапанова.

Накратко за мен - аз съм на 32, ММ на 36... Опити правим от 14 месеца, до момента неуспешни. С МФ сме.

Flowers Four Leaf CloverFlowers Cherry Blossom Желая успех на всички и много много бебчета ! Flowers Four Leaf CloverFlowers Cherry Blossom

Последна редакция: нд, 02 фев 2020, 23:38 от rave

# 88
  • Мнения: 250
Здравейте и аз да се включа. Следя ви и мисля как да продължа.

# 89
  • Мнения: 384
Здравейте момичета, искам да попитам някоя от вас правила ли е скоро биопсия? Интересува ме тази комбинираната-ендометриална+микробиологична+имплантационен прозорец каква цена е? На регистратура не можаха да ми отговорят, но видях цените по отделно, ако са заедно дали има отстъпка? Успех на всички борещи се!

Общи условия

Активация на акаунт