Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 77

  • 40 785
  • 765
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 395
Моето инфо е от септември 2019г.-резултатите бяха готови за 3 седмици.
Здравейте, скоро някой правил ли е предимплатационна диагностика на ембриони и за колко време стават готови резултатите?

# 211
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Здравейте,
Правих си биопсия и утре имам коментар при имунолозите. Цветков каза, че имали някаква забележка. Въпросът ми е колко струва консултацията при тях и ако ми изпишат вливания на антибиотици също каква е цената.
Мисля че консултацията не се заплаща. Когато аз бях на среща с тях, проведоха прегледа, назначиха ми изследвания, но не съм платила за консултация. Само изследванията. За лечението е много индивидуално, спрямо случая и проблема е.

# 212
  • Мнения: 1 726
Аз с един малко странен въпрос, купих си последните 2 пъти Утрогестана от аптеката в Надежда! Видя ми се различна опаковката от преди 5 години, ама викам сменили са я хората, то да не беше вчера! С 15 капсули на цена 8лв и някакви стотинки! Да ама днес отивам в една друга аптека и гледам същата старата опаковка с 30 капсули! Питам аптекаря и ми вика ааа тези с 15те капсули е преопакована от тази с 30 капсули принципно е същото, но се води нещо като имитация на оригинала и цената беше 12 и нещо за 30 капсули! Замислих се има ли нялакво значение, освен че е по скъпо и на някой друг правило ли му е впечатление тази разлика!

# 213
  • София
  • Мнения: 7 645
Купувала съм погрешка и аз.
Освен опаковката разлика няма, не си заслужава по-малката опаковка.

Винаги съм се чудила после, защо в инвитро клиника продават малки опаковки утрогестан. Вместо да продават пакети, 3 за 2 и тнт, те продават малки разфасофки.
Дори няма предписание на лекар за 15 капсули. Дори стандартните 2х3 за 10 дни трябва човек да си купи 2 големи опаковки...

# 214
  • Мнения: 178
Здравейте, мобилният телефон за връзка с дамата отговаряща за Фонда  същия ли е?

# 215
  • София
  • Мнения: 2 087
Здравейте, мобилният телефон за връзка с дамата отговаряща за Фонда  същия ли е?

На 79 завършва.

Аз имам един въпрос - колко време важи вирусологията за Фонда ?

Последна редакция: чт, 13 фев 2020, 13:31 от rave

# 216
  • Мнения: 178
Здравейте, мобилният телефон за връзка с дамата отговаряща за Фонда  същия ли е?

На 79 завършва.

Аз имам един въпрос - колко време важи вирусологията за Фонда ?
Мисля,че не трябва при кандидатстване, а при започването на опита.

# 217
  • София
  • Мнения: 2 087
Не, имам предвид че ни предстои правене на това изследване при ММ /тъй като док има съмнение, че ще излезе нещо/, но се чудя колко време важи и като започнем дали ще трябва да го пускаме пак.
Ако всичко е наред, ще започнем април.

# 218
  • Мнения: 178
3 месеца важи.

# 219
  • София
  • Мнения: 2 087

Благодаря ти !

Последна редакция: чт, 13 фев 2020, 13:48 от rave

# 220
  • Мнения: 1 845
Момичета,
някоя, ако скоро да е била при Начев в Надежда може ли да сподели каква е цената на прегледа му.

# 221
  • Мнения: 2 487
По спомен ноември месец за преглед и ехография на ЩЖ беше към 70лв.

Последна редакция: чт, 13 фев 2020, 23:11 от Пълнолуние

# 222
  • Мнения: X
Купувала съм погрешка и аз.
Освен опаковката разлика няма, не си заслужава по-малката опаковка.

Винаги съм се чудила после, защо в инвитро клиника продават малки опаковки утрогестан. Вместо да продават пакети, 3 за 2 и тнт, те продават малки разфасофки.
Дори няма предписание на лекар за 15 капсули. Дори стандартните 2х3 за 10 дни трябва човек да си купи 2 големи опаковки...
И на мен ми направи неприятно впечатление това.
Вместо да е в услуга на пациентите, си е чиста набутвация. Че и доникъде не стигат.
Но и нещо друго ми направи впечатление:  мета фолиевата киселина масово я нямаше по аптеките,  дори и онлайн. Навсякъде ми обясняваха, че производителят я е спрял. А в аптеката към клиниката си я купих без проблем същата конкретна марка.

# 223
  • София
  • Мнения: 2 087
Здравейте пак, имам въпрос.
Както казах, така и така ще пускаме вирусология, обаче ако се вместим в тримесечния срок, ми се ще да я използваме и за Фонда. Та питането ми
е - кой вариант искат за Фонда, има ли специално изискване ? Док ми каза, че има три панела - за 3, 6 и 9 заболявания.
Също така някой може ли да ме ориентира за цени ?
Не откривам в ценоразписа...

# 224
  • Мнения: 6 035

Ето това включва вирусологията в Надежда. Около 70 лв. на човек мисля че беше, но не се сещам за точната цена. На мен са ми признавали и от друга лаборатория.

Общи условия

Активация на акаунт