Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 77

  • 40 579
  • 765
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 413
Аз днес разбрах, че опита и този път не е успешен и часа ми за коментар е другата седмица, но вие сигурно сте при Стаменов и за това, аз съм при Цветков.

# 661
  • София
  • Мнения: 2 970
Благодаря ви, момичета! Не знам дали ще мога да изчакам тези 3 месеца, А за капак и коронавируса. На 42 съм.

Ужасно съжалявам, че настоях за трансфер вместо да съберем повече е.

# 662
  • Мнения: 766
Здравей! Преди време и аз бях в подобна ситуация, но изпратих позната, която да ми ги вземе и да ми ги прати по куриер. Самите куриери отказват да превозват инжекции, затова тя ги опакова и отиде в друга куриерска фирма като каза, че е козметика. Добавиха, че е чупливо, за да не ги повредят нещо и така си пристигнаха. Нищо няма да им стане, че не са в хладилник за един ден, плюс това навън е достатъчно студено. Успех!

Момичета моля за мнение ,ако евентуално имам нужда от още инжекций прегнил и зарзио ,от клиниката ми казаха че нямали право да изпращат с куриер ,но аз мога да изпратя такъв да ги вземе ,ако не са на студено за един ден ще им стане ли нещо според вас ,то сега времето е студено ама незнам,аз не мога да отида и нямам кой да пратя

# 663
  • Мнения: 85
Здравей! Преди време и аз бях в подобна ситуация, но изпратих позната, която да ми ги вземе и да ми ги прати по куриер. Самите куриери отказват да превозват инжекции, затова тя ги опакова и отиде в друга куриерска фирма като каза, че е козметика. Добавиха, че е чупливо, за да не ги повредят нещо и така си пристигнаха. Нищо няма да им стане, че не са в хладилник за един ден, плюс това навън е достатъчно студено. Успех!

Момичета моля за мнение ,ако евентуално имам нужда от още инжекций прегнил и зарзио ,от клиниката ми казаха че нямали право да изпращат с куриер ,но аз мога да изпратя такъв да ги вземе ,ако не са на студено за един ден ще им стане ли нещо според вас ,то сега времето е студено ама незнам,аз не мога да отида и нямам кой да пратя
Здравей, нищо няма да им стане на инжекциите за един ден че не са в хладилник, аз също съм пращала позната да ми вземе зарзио и по куриер да ми я прати.

# 664
  • Мнения: 126
Момичета, да ви кажа, че са спрели вноса на утрогестан и каквото е останало по аптеките-това. Щели да сменят цената и засега още няма внос на новата цена. Само казвам за тези дами, които са след пункция и ще им трябва повече време занапред. Успех на всички! 🍀

# 665
  • София
  • Мнения: 2 080
Момичета, да ви кажа, че са спрели вноса на утрогестан и каквото е останало по аптеките-това. Щели да сменят цената и засега още няма внос на новата цена. Само казвам за тези дами, които са след пункция и ще им трябва повече време занапред. Успех на всички! 🍀

Точно така, аз миналата седмица с триста зора го открих в една аптека в Люлин.
А някой знае ли дали все още го има в аптеката в клиниката ?

# 666
  • Мнения: 126
В събота на 21 март го имаше, но сега не знам как е положението. Има го на площад Ручей, на Шела на България, където има една аптека Феникс. Става дума за София.
Момичета, да ви кажа, че са спрели вноса на утрогестан и каквото е останало по аптеките-това. Щели да сменят цената и засега още няма внос на новата цена. Само казвам за тези дами, които са след пункция и ще им трябва повече време занапред. Успех на всички! 🍀

Точно така, аз миналата седмица с триста зора го открих в една аптека в Люлин.
А някой знае ли дали все още го има в аптеката в клиниката ?

# 667
  • Мнения: 87
Момичета, да ви кажа, че са спрели вноса на утрогестан и каквото е останало по аптеките-това. Щели да сменят цената и засега още няма внос на новата цена. Само казвам за тези дами, които са след пункция и ще им трябва повече време занапред. Успех на всички! 🍀

Точно така, аз миналата седмица с триста зора го открих в една аптека в Люлин.
А някой знае ли дали все още го има в аптеката в клиниката ?
Е понеделник на 23.03. Си купихбутрогестан от аптеката в клиниката, Тогава имаше.

# 668
  • Мнения: 384
Здравейте момичета, интересувам се във връзка със съобщението от болницата, че постепенно ще започнат с новите опити за спешните пациентки около 40г. с изчерпан резерв. Някоя от вас тази седмица да е започнала стимулация или проследяване на естествен цикъл? Очаквам цикъл до няколко дни и се чудя дали ще ми запишат час, тъй като съм в спешната категория. А извънредното положение засега е до 12 април и не ми се иска да изпусна и този месец Sad

# 669
  • София
  • Мнения: 3 412
Да разбира се ако си 40+ записват часове без проблем, на ЕЦ, със стимулация и трансфери правят. Обади се и си запиши час. Успех Flowers Hibiscus

# 670
  • Мнения: 384
Да разбира се ако си 40+ записват часове без проблем, на ЕЦ, със стимулация и трансфери правят. Обади се и си запиши час. Успех Flowers Hibiscus

Много ти благодаря за отговора! Аз имам един замразен ембрион от февруари, март ми отказаха час и се надявах през април да продължим Simple Smile Успех на всички момичета с процедурите и се пазете!

# 671
  • София
  • Мнения: 3 412
Да отказваха записвания до 18.03 докато не бяха изяснени нещата с коронавируса, а от 19.03 записват за жени 40+. Ти явно си се обаждала да питаш преди 18.03

# 672
  • Мнения: 51
Здравейте момичета,аз записах час в Надежда миналия месец и днес проведохме разговор по вайбър. До сега бях в 1аг света софия,но реших да се преместя в Надежда. Другия Петък ще ходя на преглед, докторката иска да ме прегледа и да начертаем план за действие. Имам 1 неуспешна инсе Simple Smile Вярвам,че в Надежда ще ми помогнат Simple Smile

# 673
  • Мнения: 178
Здравейте момичета, другата седмица ми предстои ЗЕТ, д-ра спомена някакво Зарзио, то за какво е всъщност и  дали смъква имунитета?

# 674
  • Мнения: 38
Здравейте момичета, другата седмица ми предстои ЗЕТ, д-ра спомена някакво Зарзио, то за какво е всъщност и  дали смъква имунитета?
.      Здравей ,зарзиото са инжекций ,слагат се в корема ,помагат за нещо ,но незнам точно какво ,два пъти съм си слагала сама,не е проблем ,може и да е за имунитета и за имплантациятА ,много успех ти пожелавам

Общи условия

Активация на акаунт