Случи ми се нещо странно XXII

  • 85 611
  • 739
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 055
Астрални пътувания сте имали като деца.

Иначе за кълбото - давам го като пример. Може да е бяла стая, може да е ключ, може да е светлина. Въпросът е със съзнанието си да си изградите нещо, което ви пази и зад, което сте в сигурност и нищо не може да влезе.

# 601
  • Мнения: 1 153
Астрални пътувания сте имали като деца.

Иначе за кълбото - давам го като пример. Може да е бяла стая, може да е ключ, може да е светлина. Въпросът е със съзнанието си да си изградите нещо, което ви пази и зад, което сте в сигурност и нищо не може да влезе.
Не е ли нужен опит за да се направи това?

# 602
  • Мнения: 3 055
Не, може да се случва напълно неосъзнато. При мен в началото така беше.
Прочетете Робърт Монро — Пътуване извън тялото

# 603
  • София
  • Мнения: 9 826
Като се заприказвахте за уроки и аз да вметна нещо, макар да не сме съвсем по темата.
Преди два дни по време на разходката с дъщеря ми (6-годишна), тя се качи на един бордюр и вървеше по него. Беше супер стабилна, бордюрът е от вътрешната страна (не към улицата) на дълъг тротоар и вървя без да залитне поне 500 м. По едно време срещу нас вървеше мъж, който я гледаше втренчено в краката. Когато забелязах погледа му си казах, че както я гледа ще вземе да я "събори". Така и стана. Тя падна, а той веднага си отклони погледа. Нищо не й стана, даже не си обели коленете, стана и продължи още около 200 м без да падне. После бордюрът свърши.

# 604
  • Карлово
  • Мнения: 4 708
Аз се спъвам, когато ме гледат в краката.
За първи път разбрах че е от поглед, след като един познат върви срещу мене и аз се спъвам и той каза:"Какво ли толкова има  в едни женски крака та съм се зазяпал. За малко да паднеш."

Дъщеря ми като дете също много плачеше, ако много хора са я гледли и урочасали. Тогава ми бяха казали, преди да излезем да и правя кръстче с клечка за уши, натопена в маслото на кандилото. Е, ако щете ми се смейте, но помагаше.

# 605
  • Бургас
  • Мнения: 822
В последно време виждам постоянно еднакви цифри на часовника, 11:11, 12:12, 13:13 и т.н. Твърде често ми се случва.
Бях споделила и преди, но не разбрах на какво се дължи. Виждам тези повтарящи се числа по 10-ина пъти на ден, почти година вече, почти всеки път като си погледна часовника или телефона... Слава Богу нищо лошо не се е случило през този период, но какво означава? Има ли за какво да се притеснявам според вас? Освен това, много често се будя от натрапчивия мирис на ванилия сутрин, без да съм пекла или готвила нещо с нея.

Ето едно обяснение, до колко е вярно не знам.
Съпруга ми почина преди почти 3 години. Много неща ми се наложи да науча, направя и т. н. Дъщеря ми беше в ужасен стрес. И започна да вижда дълго време еднакви числа. В часовник, в сметки от магазин, навсякъде. Аз тогава - не. Тя беше много объркана и стресирана. И аз де, но тогава се движех на автопилот. Правех това, което трябваше. И сега и аз се почувствах объркана .Тогава се движех като в сън. Сега, когато се стабилизирах уж, и аз се обърках. От тези катаклизми със Коронавируса. И аз сега виждам еднакви числа. Приемам го, като да речем — до теб сме, ще се оправиш.

# 606
  • Мнения: 2 111
Рядко чета темата и днес влизам да споделя, че постоянно виждам комбинацията 11:11. С изненада открих, че сте обсъждали в последните страници тази тема и сте дали линк за разгадаване на посланието. Не знам колко е вярно подобно тълкуване, но в случая с моята комбинация съвпада изцяло. Simple Smile

# 607
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Снощи сънувах една съученичка, на която нямам контакти откакто сме завършили училище. Днес се чудих защо точно нея и леко се притесних, защото веднъж пак така сънувах съученик, който не бях чувала и виждала от училище и на следващия ден научих от Фейсбук, че е починал. Днес във Фейсбук ми попадна пост на някакъв господин в една група. Прочетох имената му и си спомних, че това бяха презимето и фамилията на съученичката ми. Разгледах профила и се оказа баща ѝ. Надявам се всичко да е наред с нея. Не намерих обезпокоителни постова в профила на баща ѝ.

# 608
  • София
  • Мнения: 1 410
Изчетох написаното дотук......доколкото можах, на някои разкази ме побиха студени тръпки въпреки че е летен ден.
Но напълна задълбочено прочетох написаното от дамите за паленето на клечки кибрит, защото:
Имам дете на 6 год. и от три месеца проявява голям интерес към паленето на клечки кибрит, дори вече с ММ сме прибрали налични кибрити и запалки вкъщи; не сме пушачи.
Детето ми е със светли очи и бяла кожа, всички го харесват, не мога да си обясня дали усеща нещо и така се опитва да се предпази.няма пиромански наклонности.В чудо съм се видяла, вече не смея да запаля дори аромалампа, защото то ще иска да извърши цялата процедура.

# 609
  • Deutschland
  • Мнения: 5 573
Не виждам нищо странно в паленето на клечки, просто не му разрешавайте. Племенницата ми също е на 6 и има същото увлечение 🥴

# 610
  • Мнения: 1 893
И аз не намирам паленето за нещо странно. Интересно им е на децата. Моите са на 6 и на 4 и също им харесват пламъци. Веднъж пушим със сестра ми на терасата и тя вика "до шкафа виждам пушек, свещ ли си палила", аз на бегом вътре- децата докопали един коледен кибрит, който е върху секцията от поне 5г. Сега е вдигнат по високо. Много харесват и свещи

# 611
  • Мнения: 4 040
Преди да родя дъщеря си, имам две други бременности, които, ако бяха завършили благополучно, децата щяха да са същата зодия като дъщеря ми. Разликата в термините беше 3-4 дни и за трите. Не съм го планирала.

Може да не е била готова да слезе преди това. Говоря за дъщеря Ви Simple Smile Слязла е точно когато трябва. Затова не бива да има притеснение, когато забременяването се бави, има спонтанни аборти и т.н. Всеки е роден, точно когато трябва.

Тук като прочетох за зодии, аз съм родена по-рано -  чисто изкуствено предизвикано раждане от лекарска некадърност, без изобщо да съм била готова да се появя точно тогава. Следователно се чувствам и си проявявам чертите на зодията, в която е трябвало да се родя , въпреки че съм на гранична дата и според хороскопа съм попаднала в последните часове на предходната зодия (нямам нищо общо с нея).

Последна редакция: ср, 15 юли 2020, 14:20 от Sun_Shine016

# 612
  • София
  • Мнения: 11 575
Преди да родя дъщеря си, имам две други бременности, които, ако бяха завършили благополучно, децата щяха да са същата зодия като дъщеря ми. Разликата в термините беше 3-4 дни и за трите. Не съм го планирала.

Може да не е била готова да слезе преди това. Говоря за дъщеря Ви Simple Smile Слязла е точно когато трябва. Затова не бива да има притеснение, когато забременяването се бави, има спонтанни аборти и т.н. Всеки е роден, точно когато трябва.

Тук като прочетох за зодии, аз съм родена по-рано -  чисто изкуствено предизвикано раждане от лекарска некадърност, без изобщо да съм била готова да се появя точно тогава. Следователно се чувствам и си проявявам чертите на зодията, в която е трябвало да се родя , въпреки че съм на гранична дата и според хороскопа съм попаднала в последните часове на предходната зодия (нямам нищо общо с нея).
В тая връзка винаги съм се питал: а, родрните секцио, които стават все повече, не са ли “преждевременно” родени? Поне 2 седмици по-рано, чертите на коя зодия проявяват?

# 613
  • Мнения: 104
Здравейте от мен, чета всички ви с голям интерес, да кажа също, че че последно време също виждам еднакви числа, като си погледна телефона. Само си повтарям дано да е за хубаво.
Скоро имах една случка, предната вечер сънувах учелището, в което съм завършила и мои съученици, на следващият ден видях на улицата моята класна(не бях е виждала поне 12г.)
Също да се включа и с уручасването
, със светли очи съм и постоянно ми се случва да съм с главоболие от уруки. Докато баба не ми бае не ми минава главата.

# 614
  • Sofia
  • Мнения: 26 686
А баба ти със сини очи ли е?

Общи условия

Активация на акаунт