КАУФЛАНД - тема 40

  • 57 158
  • 767
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 16 024
Дъските са малки, не пускат трънчета. Но от мокренето се деформираха. Купени са от Кауфланд в чужбина.

# 226
  • София
  • Мнения: 3 167
Тези маси за гладене пускали ли са ги преди? Ако някой има подобна, би ли ми казал размерите и, защото не са ги написали в брошурата.
Скрит текст:
Ще погледна и сгъваемия градински стелаж.
Мисля, че това е същата маса
размер: 75 x 34 cm., височината варира до 15 см

# 227
  • София
  • Мнения: 4 052
Тези маси за гладене пускали ли са ги преди? Ако някой има подобна, би ли ми казал размерите и, защото не са ги написали в брошурата.
Скрит текст:
Ще погледна и сгъваемия градински стелаж.
Мисля, че това е същата маса
размер: 75 x 34 cm., височината варира до 15 см
Еее, супер - много благодаря!

На бързата каса в нашия К. са сложили такава табела, точно в началото на лентата за продукти, че не разбралите и не виделите, трябва да са мнооого нагли.
Скрит текст:

# 228
  • Мнения: 25 738
Аз днес се наредих със 7 продукта. Trollface

# 229
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 201
аз пък с 2-3 продукта минавам на стандартните каси. Smiley

# 230
  • Мнения: 124


Отзиви за това - върши ли работа?

# 231
  • Мнения: 5 002
Никаква.

# 232
  • Мнения: 35 110
Ооо, във вашия К. Има и детски колички за пазаруване.

# 233
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Благодаря за брошурата.Харесах си от нея сушилника за дрехи,който се закача на тераса и праха за пране.Не знам дали ще стигна обаче другата седмица до К,че у дома съм с болно дете от грип с висока Т.

# 234
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Само бутер и душ гел Палмолив си харесах. Ще погледна и подрафтовите кошници, но ако са на К-класик не ги ща. По-малки са от другите.

# 235
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Впечатления и отзиви за тиганите Spice & Soul? Дали може да се мият в съдомиялна?

# 236
  • Мнения: 132
Здравейте Simple Smile
Някой с отзиви за това масло

# 237
  • София
  • Мнения: 3 715
Здравейте, аз ходих днес до К, взех си течен шоколад, масло, Лакалут, Heinz кетчуп, Розе вино, банани и разни други вкусотийки. Гледах авокадото, че ми трябва, но беше на 2 лв бройката и мноого зелено. Също кафе Лаваца не си харесах, явно утре ще тичам до Т Маркета за двете. Маслото, което взех /Deutsche M/ го имаше на цена 2,65 лв за 250 гр, и същата марка в друга /сива/ опаковка на 4,50 лв. Четох уж, сравнявах, но не намерих кой знае каква разлика. В срок си беше, та съм доволна, взех две. Че с малкия много върви.

# 238
  • Карлово
  • Мнения: 4 644
Маслото, което взех /Deutsche M/ го имаше на цена 2,65 лв за 250 гр, и същата марка в друга /сива/ опаковка на 4,50 лв. Четох уж, сравнявах, но не намерих кой знае каква разлика. В срок си беше, та съм доволна, взех две. Че с малкия много върви.
Хубаво ли е?
Вчера забравих маслото.

# 239
  • Мнения: 54 413
Аз пък не намерих вчера масло.
Или не съм го видяла, но с такава цена нямаше.

Общи условия

Активация на акаунт